IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd December 2008, 10:52
kozmo kozmo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 42
По подразбиране Липостабил или липосукция в къщи

Четох че е едно от основните неща при мезото за целулити отслабване някой, може ли да каже има ли ефект макар ине в домашни условия. И дали има подобен медикаментв българските аптеки, защото това го намира най-близо в немска аптека иначе там излиза изгодно, но ако добавя пътуването
__________________
Фитнес БГ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd December 2008, 12:11
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

http://apteki-optima.com/?cid=87&productID=1181

не знам дали това е правилният продукт, само това намирам в нет като наличност и цена

за това ли става въпрос?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd December 2008, 12:56
kozmo kozmo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 42
По подразбиране

За жалост не, това е формата на хапчета. Аз вчера цяла вечер загубих в търсене на препарата в България. Аналог може би е Есенциал но не фортето което пак е на таблетки. Но то май и есенциал няма в България.
__________________
Фитнес БГ
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th January 2009, 21:45
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

и аз го търся,но уви... в бг няма да се намери.А иначе Есенциале форте го има,в нашите аптеки,но ефекта е като се прилага подкожно.има добри клипчета в youtube....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th January 2009, 08:40
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
иначе Есенциале форте
До колкото знам той е за чернодробни проблеми
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th January 2009, 09:53
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

да,така е,права си!Есенциале форте се използва при чернодробни заболявания и съдържа есенциални фосфолипиди 300мг.Повлиява нарушения липиден метаболизъм.Същата е и съставката(една от тях) на Липостабил ампула - Essentielle Phospholipide 250 mg + Theophyllin-Rodan 30 mg + Vit.B6 1,5 mg + Vit. E 1,65 mg.Прилагано локално( подкожно) топи сланинки ееех,че немога да го намеря,пусто да остане!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th August 2010, 08:22
mahachi911 mahachi911 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране Липостабил

Препарата не се предлага в аптечната мрежа, единственият начин е да се закупи от германия лично или чрез приятел
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th August 2010, 08:30
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз нещо не разбрах, а ми стана интересно. Може ли някой да ми обясни за какъв препарат става дума как се прилага и какво е действието му. А аз живея почти в Германия и ще проверя колко струва по аптеките и дали изобщо се продава без рецепта
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th August 2010, 13:03
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Вероятно е препарат за мезотерапия. Аз съм правила мезотерапия за целулит в специализиран медицински център, но определено не си заслужава. Не и за целилут или отслабване - ефекта е минимален, да не кажа никакъв. Освен това закупен по този начин препарат не знам кой лекар би се навил да го инжектира.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd September 2010, 12:58
mahachi911 mahachi911 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране Липостабил

Препарата вече не се продава в Германия, спрян е от производителя. Миналата седмица(25-08-2010) бях в Мюнхен обиколих 10 аптеки, никъде нямаше наличност. Предложиха ми да го поръчат, но като опитаха (в 3 аптеки пробвах) се оказа, че вече производителя не го доставя. Цената беше 41 Евро за 1 пакет от 5 ампули, носех си рецепта от личния ми лекар в БГ.
Без рецепта едва ли ще го дадат. Ако ходите пробвайте с essentiale N пак на ампули, активната съставка е същата (фосфатидил холин).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липостабилилилипосукциякъщи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:58.