IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th February 2010, 10:19
hamelin hamelin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ENIRA
Ох ако можеше да стане с вълшебна пръчица, щеше да е супер. Как се справяте с мързела които ни обзема от време на време
ако ти не се стимулираш, той мързела няма да избяга
много хора ме питат защо ходя пеша толкова далече, отговарям им сл: не е ли по добре да се облека подходящо, да си сложа слушалките и да си слушам любимата музика и да се пораздвижа и да се освежа, вместо да вися на спирката и да зъмръзна докато чакам меризлив тролей, пълен с меризливци /да ме прощават, винаги има по трима вътре/ и да се возя в противна обстановка?!?!?!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th February 2010, 10:31
Дияна Иринова Дияна Иринова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 20
По подразбиране

Най-трудна е нагласата да започнеш нещо ново в живота си.Но тръгнеш ли по правилния път ,може би след 5 ден ще го чувстваш като необходимост.За 2 седмици спрях да хапвам любимите ми шоколадчета,всичко тестяно,пържено и мазно в съчетание с тренировки в къщи е ето вълшебната пръчица при мен подейства.За 15 дни 6 см. по-малко от талията. Много съм доволна от себе си и ще продължавам все така.Опитай не е никак трудно.Когато свикнеш ще чакаш определения си час за тренировка с нетърпение.Успех.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th February 2010, 11:45
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hamelin
ако ти не се стимулираш, той мързела няма да избяга
много хора ме питат защо ходя пеша толкова далече, отговарям им сл: не е ли по добре да се облека подходящо, да си сложа слушалките и да си слушам любимата музика и да се пораздвижа и да се освежа, вместо да вися на спирката и да зъмръзна докато чакам меризлив тролей, пълен с меризливци /да ме прощават, винаги има по трима вътре/ и да се возя в противна обстановка?!?!?!
И при мен така се получава
аз лично предпочитам да се разхождам дори и да бързам, дори да е далече,
пак е по-добре от това да висиш, някъде и да те возят
единствено ако времето ме притиска супермного си позволявам да се возя
Движение му е майката и храненето
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th February 2010, 13:43
hamelin hamelin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дияна Иринова
Най-трудна е нагласата да започнеш нещо ново в живота си.Но тръгнеш ли по правилния път ,може би след 5 ден ще го чувстваш като необходимост.За 2 седмици спрях да хапвам любимите ми шоколадчета,всичко тестяно,пържено и мазно в съчетание с тренировки в къщи е ето вълшебната пръчица при мен подейства.За 15 дни 6 см. по-малко от талията. Много съм доволна от себе си и ще продължавам все така.Опитай не е никак трудно.Когато свикнеш ще чакаш определения си час за тренировка с нетърпение.Успех.
и аз точно така се чувствам! с нетърпение чакам да се прибера и да си правя упражненията!!! вътрешната нагласа към всичко е ключа, ма ние се оправдаваме с кво ли не......
не само че не ми се яде шоколад, ами се чудя как съм яла разни марципани, щото голямата част от продуктите не е нищо повече от гаден марципан......така отказах цигарите преди 8 години, още не мога да се начудя ЗАЩО СЪМ ПУШИЛА ???
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th February 2010, 13:47
hamelin hamelin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
Цитирай:
Първоначално написано от hamelin
ако ти не се стимулираш, той мързела няма да избяга
много хора ме питат защо ходя пеша толкова далече, отговарям им сл: не е ли по добре да се облека подходящо, да си сложа слушалките и да си слушам любимата музика и да се пораздвижа и да се освежа, вместо да вися на спирката и да зъмръзна докато чакам меризлив тролей, пълен с меризливци /да ме прощават, винаги има по трима вътре/ и да се возя в противна обстановка?!?!?!
И при мен така се получава
аз лично предпочитам да се разхождам дори и да бързам, дори да е далече,
пак е по-добре от това да висиш, някъде и да те возят
единствено ако времето ме притиска супермного си позволявам да се возя
Движение му е майката и храненето
уважаам!!
и аз в редки случай се возя..................разбира се, че има случай в които се налага, но има хора, дето и до магазина в квартала не ходят пеш?!?! честно, тва ме дразни понякога
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th February 2010, 13:50
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Може,със секс не се шегувам.......За всяка област от тялото си има подходяща поза,при която определена група мускули се натоварват и съответно стягат Трябва ти обаче и доста потентен мъж
Отговори с цитат
  #27  
Стар 26th March 2015, 12:06
colucci colucci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Iskam da popitam az kakvi rezultati moga da postigna za 1 mesec v dom usloviq (168 sum visoka, 48-9 kg)
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th March 2015, 19:18
Bibolimba Bibolimba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 8
По подразбиране Малка забележка

По прятен и същевременно извайващ тялото спорт от плуването няма, но е важно и в кава вода се плува. Ето защо най-добрите басейни са тези който вместо с хлорирана вода се озонират. Поинтересувайте се и ще установите че съм права. Плуването в такива басейни е много по приятно - няма зачервяване на очите, кофти дъх ако глътнеш водичка и т.н.

Последно редактирано от Bibolimba : 28th March 2015 на 19:21
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th April 2016, 17:20
ivelinahristova ivelinahristova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Някой може ли да ми препоръча упражнения за стягане на бюста?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th April 2016, 12:39
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Гоу ту де фитнеса и там има много варианти и с преса и със свободни тежести. Но трябва инструктора да ти обясни за правилното изпълнение, за да има ефекта, които искаш.

Последно редактирано от sloan : 11th April 2016 на 12:41
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдастегнатялотосизаединмесецдомашниусловия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:30.