IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st August 2012, 03:48
randomregs randomregs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 1
Question Еластичен потник за след операция от гинекомастия

Здравейте!Следващата седмица ще се оперирам,но доставчика на тези еластични потници за след операцията,с който е работил моя хирург, фалирал наскоро.Човека ми каза сам да си потърся.Някой има ли идея къде мога да си закупя такова чудо.Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th August 2013, 08:47
gynecomastia gynecomastia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 30
По подразбиране

Мога да ти дам координатите на производителя на това еластичено стягащо бельо за прикриване на гинекомастия
Има няколко варианта - с двоен пласт отпред на гърдите, с единичен, с цип, без цип. Трябва да избереш най-удобното за теб
__________________
Гинекомастия - причини, лечение и информация. Споделеният опит и знания на един мъж с женски гърди.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd July 2017, 13:13
blipiblop blipiblop не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2017
Мнения: 1
По подразбиране Специален сайт за потници

Здравейте,

Открих сайт, в който има различни модели и размери на специални потници за гинекомастия. www.ginekomastiq.eu Поръчах си от там, нямаха точно същият модел и цвят, който аз си бях избрал, но ми предложиха адекватен заместител, който ми свърши страхотна работа. Вече 2 пъти поръчвам от там цената е много ниска - 19.99 лв. (по-евтина от еквивалентни в olx). Препоръчвам сайта, няма да сбъркате.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th December 2017, 10:30
Gatsby Gatsby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 1
По подразбиране потник

Цитирай:
Първоначално написано от blipiblop Виж мнението
Здравейте,

Открих сайт, в който има различни модели и размери на специални потници за гинекомастия. www.ginekomastiq.eu Поръчах си от там, нямаха точно същият модел и цвят, който аз си бях избрал, но ми предложиха адекватен заместител, който ми свърши страхотна работа. Вече 2 пъти поръчвам от там цената е много ниска - 19.99 лв. (по-евтина от еквивалентни в olx). Препоръчвам сайта, няма да сбъркате.
Мерси колега, наистина доста полезен сайт с избор между различни модели. Много бърза доставка и страхотно действие. Вече го нося всеки ден.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Еластиченпотникзаследоперацияотгинекомастия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:20.