IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st May 2006, 09:39
.::Inna::. .::Inna::. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4
По подразбиране Имам 6 кг за сваляне, но......

Здравейте!Първо искам да поздравя и администратора и потребителите за хубавия, интересен и полезен форум!
Та, сега за моя проблем, за чието решаване много ще се радвам да помогнете!
На 17 години съм, висока съм 182 см и тежа 68 кг .Искам да сваля 6 кг.Зная, че някои ще кажат, че няма нужда, но заради някои соц.проблеми ми се налага /колкото и глупаво да звучи/.Искам да ги сваля за 2 месеца, ако е възможно.От година и половина вече не пия газирано, не ям хляб, а когато ми се дояде сладичко си хапвам малко шоколад /той ми е слабост и не мога без него/.Всеки ден тичам.Не ям след 18 часа.Скоро мисля да започна да посещавам фитнес, ако успея да уредя някои неща... След всичко което изброих, че правя трябва да свалям кг, но....имам проблеми със стомаха.Не мога да ходя редовно до тоалетна... Пробвала съм какво ли не и Активия /има много кратък ефект/, и Маичин лист и Зелен чай.Пила съм всякакви хапчета, преварена вода с мед.От шоколадчетата ме боли коремът.Когато не съм ходила до тоалетна седмица, коремът започва да ме боли постоянно, секва ме и кръста.Мисля, че това е причината поради, която не мога да сваля и грам.
Не знаех къде да пусна темата и за да има поне малко общо с женския фитнес моля да ми препоръчате упражнения, които да правя като тръгна на фитнес.Даите още някои съвет, за това какво още да подобря в начина си на хранене и най-вече....трябва да се науча да правя лицеви опори! Другата година ще кандидатствам и па физическия тест имам 20 лицеви, а аз 1 не мога да направя....Моля и за съвет, какво да правя с нередовния стомах, благодаря на всички предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st May 2006, 09:58
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

за стомаха мисля че ще ти помогне закуска с овесени ядки, и също така масаж на корема с кръгови движения, по часовниковата стрелка
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st May 2006, 15:45
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

И аз имам този проблем и единственото, което ме оправя е сутрин чаша топла вода с половин лимон, след обяд един фреш от грейпфрут.
При мен действа безотказно. Дано ти помогне.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st May 2006, 15:51
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

сега се сетих и за комбинацията от топло прясно мляко с някакъв плод
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st May 2006, 16:13
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
И аз имам този проблем и единственото, което ме оправя е сутрин чаша топла вода с половин лимон, след обяд един фреш от грейпфрут.
При мен действа безотказно. Дано ти помогне.
Лимонът не запича ли?

Мисля, че редовната закуска с овесени ядки, намалено сладко, и повече минерална вода ще са достатъчни за решаването на проблема ти.
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st May 2006, 16:48
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

доколкото знам сините сливи и крушите много помагат
аз имах подобен проблем преди време и си оправих стомаха само със спорт и супи на обяд
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st May 2006, 17:53
.::Inna::. .::Inna::. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Мерси на всички!Почвам още от утре!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st May 2006, 18:07
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Незнам защо, но на мен Активията ми помага!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd May 2006, 14:01
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 4ere6ka
Мисля, че редовната закуска с овесени ядки, намалено сладко, и повече минерална вода ще са достатъчни за решаването на проблема ти.
Мен лично ме боли коремът след като ям овесени ядки.
Сушените сини сливи също помагат, но не и в дългосрочен план.
Замисли се как се храниш,дали се храниш здравословно. Ядеш ли достатъчно плодове и зеленчуци?Пиеш ли достатъчно вода? Ядеш ли поне 3-6 пъти на ден? Закусваш ли сутрин? Ако се храниш по-честичко и по малко метаболизмът някак си става по-бърз. Ако ядеш 2 пъти на ден по много, организмът не успява да преработи храната както трябва.
Поне на мен честото хранене и подборът на храната ми помогнаха да реша проблемът с вечно подутия корем и мъчението с ходенето до едното място, както и свалянето на няколко килограма. Наблюдавай как ти се отразяват отделните храни. Примерно аз съм забелязала,че от ориз и спагети имам проблеми със стомаха.
избягвай пържените храни, те дразнят стомаха. Избягвай и полу-готовите храни.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd May 2006, 14:29
Lil_Iv Lil_Iv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 12
По подразбиране

Подкрепям написаното от Klio-замисли се върху дневното си меню. От личен опит знам, че ако тичаш редовно, но ядеш по-малко, от колкото трябва, така или иначе по-рядко ще ходиш до "двете нули".
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамкгзасвалянено
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:30.