IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 31st October 2006, 08:42
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Коремните преси са изключително полезни за нередовния стомах. Но има някои упражнения и пози от йогата които качествено решават този проблем стига да се правят правилно. Ползата от йогата е доказана. Действа положително не само на физическото и психическо здраве, но от чисто естетически характер- оформя едно хармонично и красиво тяло, със сигурност сваля килограми, а проблемите с ходенето до тоалетна просто ще изчезнат. Казвам това от личен опит. Занимавам се с йога от 1 година и само съжалявам, че не съм я открила за себе си по-рано.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 2nd November 2006, 14:18
aaliyah aaliyah не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 9
По подразбиране

аз имам проблема с ленивите черава от поне 6 години...това нещо започва като ис развалиш хранинето(обикновено чрез диети)...освен линивите черва, получавах и подуване и болки в корема-ужасно е .ходих при 3 доктора и с разни хапчета подуването спря...но остана проблема с ленивите черва.мога да ви кажа ,че освен от храната, нещтата зависят и от това дали имаш проблема наследствено-има хора както се казва с право черво, и такива дето са си "запечени"
да ви кажа почнах със сена(от време на време китайски зелен чай) и всичко си беше нормално.знаех обаче ,че е вредно и така само усложнявам нещата, но когато спрях чая и започнах със препоръките на лекаря,а именно хапчета+ленело семе+мн.вода+хуск+плодове и зеленчуци+фибри - мисията невъзможна!ПОВЯРВАЙТЕ НЯМАШЕ НИКАКЪВ ЕФЕКТ
незнам защо съм такова чудо с червата...ама е факт ,че след 10 дена на тези неща и никакво хедене до тоалетна, се отказах...продължавам с чайовете, за добро или лошо, но няма начин.който го е изпитал знае какво е да се чувстваш като топка, а това реално си влияе и на свалянето на килата.
пробвайте всички варианти за разхлабване,посетете лекар и ако няма ефект тогава пийте чайче...а, и един факт-повечето (да не кажа почти всички) от жените имат този проблем,не мислете че сте единици!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 2nd November 2006, 21:01
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aaliyah
а, и един факт-повечето (да не кажа почти всички) от жените имат този проблем,не мислете че сте единици!
Това е вярно само донякъде, леля ми и братовчедка ми ходят до тоалетната по 2-3 пъти на ден. Жалко че не съм ги наследила тях, просто е ужасно това.
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 3rd November 2006, 14:36
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

За нормална функция на червата - супички и кисело мляко всеки ден. И моля, нека млякото не е активия. За киселите млека важи правилото - колкото по-евтино, толкова по-качествено.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 3rd November 2006, 15:35
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aaliyah
но когато спрях чая и започнах със препоръките на лекаря,а именно хапчета+ленело семе+мн.вода+хуск+плодове и зеленчуци+фибри - мисията невъзможна!ПОВЯРВАЙТЕ НЯМАШЕ
али-балади са тва, те помагат на хора, които временно са се "спекли". това, което е хрони4но (не знам ралзиката между запек - хрони4ен и лениви 4ерва, а май има), но aaliyah, напълно те разбирам. на мен 1 лекарка ми предписа някви хапове със сироп - 2 седмици - супер, оба4е явно мн бързо се приспособява организма. пия си 2-3 месеца по4ти всеки ден сание и тва е положението, ве4е ми се повдига от миризмата му, да не говорим, 4е на няколко пъти щях да го повърна, ама засега тва ми е варианта
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #36  
Стар 4th November 2006, 11:21
aaliyah aaliyah не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 9
По подразбиране

проблема тука е хроничен и аз лично вече се отказах с опитите да оправя нещата-опитвам се да ям правилно, пила съм хапчета и щом няма ефект....какво ми остава освен чая
поне знам,че нещата при мен са си наследствени-от дете си го имах този проблем.
абе каквото това -вече спирам да се ядосвам....
Отговори с цитат
  #37  
Стар 4th November 2006, 12:51
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

А някой пробвал ли е за запечен стомах, сутрин на гладно две-три смокини-сушени??? Това е толкова старо и ефикасно средство за редовно прочистване на червата. Очаквайте ефект след няколко дни-гарантиран. Освен това, четох някъде, че организма трябва да се научи да ходи на тоалетна редовно-всяка сутрин-с много тъпрение и с киснене напразно в тоалтената-нещо невъзможно за повечето от нас, работещи, заети и т.н., но според автора психолог, това си е навик, като всички останали и да ви кажа има нещо вярно. Упоритост му е майката
Отговори с цитат
  #38  
Стар 4th November 2006, 13:15
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava
А някой пробвал ли е за запечен стомах, сутрин на гладно две-три смокини-сушени??? Това е толкова старо и ефикасно средство за редовно прочистване на червата.
Това наистина много помага, смокините може и да не са сушени. Но сливите са по-добри от смокините в това отношение. Проблемът е, че сушените плодове не са много евтини...
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 4th November 2006, 20:02
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране

И аз имам проблем с тъпите 4ерва. И май се пристрастих към зеления чай. Ама в последно време така се наливам с минерална вода и овесени ядки, че май нямам нужда от него. Преди като не се хранех сутре6но време съм стигала до 1 седмица да но ходя в тоалетнта. И как боли корема само... Ама сега мисля да спра чая и само в краен слу4ай да пия. Аз като си направя тренировката и веднага ми се прихожда до "едното място", не знам защо така се получава. Радвам се че си реших проблема, само ме е страх че като спра чая пак така ще стане
__________________
Никога не се отказвай да следваш целите си...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамкгзасвалянено
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:00.