IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th May 2006, 21:01
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране Доц. Емил Георгиев, "Нефертити"

Извинявам се,само искам да ви попитам имате ли някави отзиви за Емил Георгиев и дали е един от добрите пластични хирурзи в София?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th May 2006, 09:33
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране

имам отзиви за него добри понеге е спец.по лицево челустна хирургия.Но аз така си окепазих носа при Сердев преди 10 мес.Сега се точа за следваща но не знам при кого и дали да не ги накарам да ми го варнат в старото пологение.Но сега пак получих отговор че се взема кост от ребро.Убедена сам цхе ше сгреша ако го направя.Ше тарся и разпитвам още
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th May 2006, 09:51
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Виждала съм хубави цицки направени от него и носле на друга мацка.Работи добре ,но малко трудно дава информация,аз за това не го одобрих.Слага добре цицките под мускула-поне тези които видях!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th May 2006, 19:29
inkata inkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 10
По подразбиране

Аз се оперирах при него преди няколко дни и засега съм много доволна...в сряда ще ми свалят превръзката и ще се похваля
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th May 2006, 19:34
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th May 2006, 19:39
inkata inkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 10
По подразбиране

Вярно е ,че как то казват всички не обяснява много, но е професионалист и си разбира от работата! Първата частна клиника в София беше неговата- абе доста отдавна...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd June 2006, 00:57
Julet Julet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Julet Изпратете съобщение чрез AIM до Julet
По подразбиране ринипластика

Моля който си е правил ринопластика при Е Георгиев......ако може да ми даде малко повече инфо за самата операция !
Как се е чувствал след нея.....с пълна упойка ли е била......цената ....... продължителноста й ...... и такива работи каквото се сети....... по важното......
Е Георгиев внимателен ли е ?
Мен да ви кажа много ме е страх от пълната анестезия
Мерси !!!
__________________
Не е богат този, който има, а този който дава !!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th June 2006, 14:11
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

аз си правих носа при него 1999 г. Резултатът е добър НО:
ми чупи носа с местна упойка-кошмар, адски болки!
имам и до сега известна нечувствителност на горната устна-от засегнати нерви!
хроничен синузит поради нарушение на синесите!
така че избери някой друг-мое мнение
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th June 2006, 10:03
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

това за синусите ми го каза специалист УНГ, поправимо е но тр. да се прави наново интервенция а аз за нищо на света не давам някой да ме пипа отново!слагам вече 7-ма година капки и това е...
за местната упойка-просто ми предложи да избера местна или пълна-местната е по-евтина /въпреки че аз си платих цената както си върви,не по-малко/,а аз избрах нея защото ме е страх от пълните МНОГО.Обаче ако знаех какво е щях да си поискам конска доза пълна
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th June 2006, 11:05
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anichka
това за синусите ми го каза специалист УНГ, поправимо е но тр. да се прави наново интервенция а аз за нищо на света не давам някой да ме пипа отново!слагам вече 7-ма година капки и това е...
за местната упойка-просто ми предложи да избера местна или пълна-местната е по-евтина /въпреки че аз си платих цената както си върви,не по-малко/,а аз избрах нея защото ме е страх от пълните МНОГО.Обаче ако знаех какво е щях да си поискам конска доза пълна
Може би операцията е била по стария метод и затова така бавно си се възстановила. Но за тези проблеми, които са ти се получили в следствие на операцията, може би е било добре да потърсиш отговорност и от хирурга, нещо не е направено както трябва явно. След всички тези мъчения, които си преживяла, поне направено ли е нослето както трябва?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцЕмилГеоргиевquotНефертитиquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.