IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 3rd October 2007, 14:46
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Честито и от мен, Ерика
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd October 2007, 17:45
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от erika
при мен основния проблем бе не толкова козметичен, колкото силно изкривена носна преграда, поради което имах проблеми с дишането.
чувала съм само, че в Русия тези операции ги правели с лазер. някой знае ли нещо повече за това?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd October 2007, 18:21
isky isky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: sofia
Мнения: 7
По подразбиране Ерика

Включих се в тази тема не за да виня някой от лекарите , че не се е справил , а друг е успял а защото наистина много изстрадах от силно изкривен септум.Корекцията при мен не беше козметична, а с клинични показания. Всяка нощ по два пъти слагах капки в носа,капки които при продължително ползване оказват влияние върху сърдечната дейност.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st December 2007, 17:23
caledonian caledonian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Аз се доверих на д-р Славчев за носа ми, и това което мога да кажа на този етап е че съжалявам за това. Колкото повече време минава, толкова повече носът ми придобива предишния си вид. От една много голяма камба стана една малко по-малка камба и това е. Въобще не се е съобразил с това, което аз го помолих да направи и за това което отидох. За сега мога да ви кажа само това, но ще изчакам да минат пълните 8 месеца да ви информирам окончателно и да реша какво да правя по-нататък.

Успех на всички!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st December 2007, 17:43
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Тази тема малко като реклама стои - с 4 напълно нови членове на форума, които обсъждат помежду си някакъв доктор....
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st December 2007, 23:45
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

точно така, petyaaaa.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th January 2008, 17:01
isky isky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Тук всеки пише за този лекар ,от който има впечатления.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th January 2008, 18:39
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

За д-р Радослав Славчев имам впечатления, че като човек е доста добър и изслушва. При него ми предстоят операции и съм отдал напълно доверието си на него. САмо като прочетете това ще разберете, че тук става дума за сериозни ръце:

Цитирай:
Д-р Радослав Славчев – началник отделение „Лицево-челюстна и пластична хирургия”

Завършил е МУ-Пловдив през 1987 г. Първата си специалност „Стоматология” получава през 1990 г. в МУ-София. През 2000 г. получава втората си специалност лицево-челюстна и пластична хирургия отново в МУ-София. От 1987 г. до 2005 г. преминава през множество специализации в страната и чужбина :
- 1987 г. „Клиника по лицево-челюстна хирургия” към ВМА
- 1990 г. „Клиника по пластична и рекунструктивна хирургия” МА
- 1994 г.сектор лицево-челюстна хирургия към „Клиника по неврохирургия” Пирогов
- 1999 – 2000 г. Франция, Париж специализация по пластична, реконструктивна и краниофациална хирургия
- 2000 г. Австрия, Инсбрук Университетска болница – специализация по лицево-челюстна, реконструктивна хирургия
- 2002-2005 специализация по пластична, реконструктивна и краниофациална хирургия

Първата му работа като специалист е по разпределение в здравния участък в с. Ягода, Стара Загора, от 1987-1989 г. От 1989 до 2000 г. трупа опит в Катедрата по обща оперативна хирургия в „Тракийски университет” - Ст. Загора. Непосредствено преди постъпването си в МБАЛ „Токуда Болница София” е работил като завеждащ сектор по лицево-челюстна хирургия към клиниката по неврохирургия към „Тракийски университет”.
След като минат двете посещения на "хотел" "Лампионите" ще пиша впечатления от направените операции. Първата ще е липофилинг, а втората корекция на клепачи.
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th January 2008, 19:06
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Лок, имаш ли определени дати? От това, което прочетох изглежда човекът е кадърен...силно се надявам да останеш доволен и да ни се похвалиш после
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th January 2008, 19:34
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

За 11.02. е определена дата за предоперативното посещение при него. Вероятно в кратки срокове ще легна под лампиона.
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РадославСлавчевБолницаТокуда
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:28.