IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th July 2008, 18:02
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране Без фитнес...за теб и за мен

От утре няма да мога да тренирам поне 2 седмици...и съм в траур! Страх ме е (ама много), че ще се отпусна и напълнея и обезформя и разни такива ужасони . Кажете как да се излезе от ситуацията (2 седмици без тренировки) с НЕ много последици, как се храни човек когато не трренира (явно по-малко разбира се, но основно протеин нали?), как да се върна към нормалните тренировки след това и такива съветчета. Мисля си тези 2 семдмици да ги приема като почивка и да сменя тренировките след това (въпрееки че сега си ми харесват, ама май тялото ми свикна с тях)...
Очаквам отговори
П.С. Май ще минавам на НВД и си съставих меню + изчислих калории (ОКБ разни чудесии) + поръчах си ел. везничка за храната ...та се чудех дали има някой експерт тук, който искам да хвърли един, два ( или повече) погледа на моето НВД...
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th July 2008, 18:52
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Няма нужда да променяш тренировката си, тъй като 2 седмици почивка са равносилни на промяна. 1 седмица също е равносилна и тялото ще забрави старите упражнения.
И не знам какво толкова се стресираш, 2 седмици голямата работа, това са 14 дни, с целево хранене за толкова време нито можеш да качиш мускулна маса, нито можеш да свалиш кой знае колко мазнини. Можеш да качиш мазнини, но нали за това храненето ти ще е целево. Така и така е нужна почивка от време на време. Прави си НВД-то и не се притеснявай.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th July 2008, 21:09
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз след мамопластиката 1 месец не тренирах, пък нищо ми нямаше Даже като не тренирам отслабвам.
Приеми почивката за полезна за организма и не се тормози! Нищо няма да ти стане, повярвай ми!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th July 2008, 11:23
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

А 4 дни водят ли се за почивка?
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th July 2008, 17:23
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Абе сега какво задавате такива въпроси, всеки е на различни ниво и има различен организъм, всеки тренира по различен начин. Изобщо на организма не му е известна думата "почивка", не знае кво значи и с ква цел не тренираш 4 дена. Все едно сте културисти. Тичайте си там и изгаряйте мазнини, много по-просто е от културизма, не виждам какво се впрягате, особено Алегра.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th July 2008, 22:26
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

при положение че досега е бил само един ден почивка от седем дена в седмица
все тая
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th July 2008, 04:46
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Абе сега какво задавате такива въпроси, всеки е на различни ниво и има различен организъм, всеки тренира по различен начин. Изобщо на организма не му е известна думата "почивка", не знае кво значи и с ква цел не тренираш 4 дена. Все едно сте културисти. Тичайте си там и изгаряйте мазнини, много по-просто е от културизма, не виждам какво се впрягате, особено Алегра.
Аз просто си споделям какво ме тревожи . Какво лошо има в това?
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th July 2008, 07:38
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Аз докато ти чета поста си представям как си седнала на земята, ревеш и тропаш с ръце И просто ти казвам, че няма смисъл.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th July 2008, 16:53
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Споко, аз не трябваше да тренирам 2 месеца след моята операция и всичко беше наред. После за 2 седмици (по 3 пъти седмично) влязох във форма. Даже и аз отслабнах, докато почивах (незнам защо?!?!?)
Иначе, споко, нормано е, да се тревожиш - всеки с проблемите си... И аз много се дразнех, когато след като първият ми въпрос към лекарите ми беше - кога , какво ще мога да спортувам, и всички те гледат с насмешка - "таз пък, няма ли си други проблеми?? Намерила за какво да се тревожи?!"...различни хора, различни приоритети
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th July 2008, 23:26
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Даже и аз отслабнах, докато почивах (незнам защо?!?!?)
мускулите тежът. когато не тренираш губиш мускул и сваляш кг. мазнините са леки и когато махаш мазнини- обиколките намаляват.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Безфитнесзатебзамен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:24.