IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th July 2008, 19:53
aleksa2002 aleksa2002 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2
По подразбиране Операция за намаляване на бюста

Здравейте!Интересува ме дали има жена,която си е правила такава операция.Проблема ми е,че когато забременях бюста ми се увеличи с 3 номера,като и преди не ми беше малък.Дотук добре,но след раждането стана ужасен.Поувисна доста и освен това се оказа че имам и мастопатия.Питам се дали е възможно да си направя операция,която да го върне към предишните му размери,за да не изглежда така увиснал без да е необходимо да слагам силиконови импланти.Ако знаете нещо по въпроса много ви моля,отговорете.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th July 2008, 20:09
aleksa2002 aleksa2002 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!Интересува ме дали има жена,която си е правила такава операция.Проблема ми е,че когато забременях бюста ми се увеличи с 3 номера,като и преди не ми беше мальк.Дотук добре,но след раждането стана ужасен.Поувисна доста и освен това се оказа че имам и мастопатия.Питам се дали е вазможно да си направя операция,която да го върне към предишните му размери,за да не изглежда така увиснал без да е необходимо да слагам силиконови импланти.Ако знаете нещо по въпроса много ви моля,отговорете.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th July 2008, 22:36
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Ами значи ти трябва само повдигане. Предполагам, че всички пл. хирурзи го правят. Аз лично съм виждала снимки на сайта на Тонев, но ако разгледаш всички сайтове сигурно ще намериш още.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Операциязанамаляваненабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:57.