IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th August 2008, 21:44
Аватара на Murder_Doll
Murder_Doll Murder_Doll не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Стара Загора
Мнения: 55
По подразбиране 10 кг. за месец

Здравейте. Бих искала да знам дали мога да сваля близо 10 кг. за месец. Смятам да започна с тенис на корт и волейбол. Също така ходя и на фитнес и зпазвам диета. На 14 съм и трябва да се постегна. Сега съм 60кг. на 170см.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th August 2008, 21:53
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ако ги свалиш за 1 месец няма да се постегнеш, а ще се отпуснеш и кожата ти ще се наруши. Естествено, понеже си малка, после ще се оправи (на тая възраст се оправя и не остава разширена), но по-добре да ги свалиш за 2-3 месеца. Данеби да ходиш на море септември месец ; ) Сега идва зимата, карай бавно и качествено, не си прави опити с тялото, защото то точно сега има нужда от храна и ценни вещества.
Така че лично моят отговор е - спортувай си и не поставяй такива цели, поне не за 1 месец.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th August 2008, 22:02
Аватара на Murder_Doll
Murder_Doll Murder_Doll не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Стара Загора
Мнения: 55
По подразбиране

Ами не, няма да ходя на море. Просто искам да отслабна. Но да, прав си, че трябва по-бавно. Но въпреки това целта ми е около 10 кг. и се чудя дали само с тези неща ще успея да отслабна, че и целулита да махна? [/b]
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th August 2008, 22:08
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Никой не може да ти каже, ако диетата и режимът не работят, ще ги променим ; ) Спазвай ги и се претегли след 10-15 дни.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th August 2008, 18:00
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Абе какви са тия анорексични цели дето си поставяте???Теглото ти е съвсем нормално за височината!Как си представяш на 170 см да си 50 кила освен ако не си някои хърбав модел??Друг е въпроса ако искаш да се стегнеш и да се отървеш от целулита.С отслабване няма да постигнеш нито едното нито другото!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th August 2008, 19:00
Аватара на Murder_Doll
Murder_Doll Murder_Doll не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Стара Загора
Мнения: 55
По подразбиране

Теглото може да ми е перфектно, но имам много излишни сланинки ...
И не мисля, че са чак анорексични цели
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th August 2008, 19:01
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Започни да тренираш и да пазиш някакъв режим, пък няма как да определиш дали трябва да си точно 50 кг, огледалото е по-точен съветник от кантара
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th August 2008, 19:49
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Murder_Doll
Теглото може да ми е перфектно, но имам много излишни сланинки ...
И не мисля, че са чак анорексични цели
Едва ли са чак толкова много!По всяка вероятност си отпусната а не дебела което както ти казах в предния си пост не можеш да оправиш с отслабване!
На 170 см 50 кила са си точно анорексия!Аз съм 166 см(средно тегло 55-57kg) и когато стана 50 кила сам направо мършава а представи си ти как ще изглеждаш!Недай си боже да имаш и по едър кокал и гледката ще е потресаващаНедей да гледаш килата си а как изглеждаш !Всичко това което искаш се постига с здравословна диета и тренировки!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th August 2008, 19:59
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

want, всеки е индивидуален, ти кат изглеждаш мършава, други изглеждат нормални Аз познавам и момчета, които на 14 години бяха 175см и 55 кг и не изглеждаха слаботелесни, така че стига си давала себе си за пример
Нека си отслабва и тренира, пък до кога - тя ще реши. Когато се хареса в огледалото, значи е постигнала успех.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th August 2008, 20:15
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Как си представяш на 170 см да си 50 кила освен ако не си някои хърбав модел??
Ами аз го гледам в огледалото всеки ден,хич не е нужно да си го преставям Висока съм 173 см и тежа 52 кг и да ти кажа нямам нищо общо с хърбав/анорексичен модел.Ivanin ти го каза,не изхождай от себе си .Хората имат различна структура и килограмите им седят по различен начин

Murder Doll за другото не мога да ти помогна ,защото не разбирам от това,но за целулита погледни ТукМоже нещо да ти е от полза.Успех
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кгзамесец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:54.