IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th May 2006, 15:57
saphirre saphirre не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Sofiq
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте. Аз също съм пробвала с ябълковия оцет и ми беше страшно зле. Имам гастрит и когато го вземех на гладно ми излизаха страшни киселини. След това съм го пила на хапчета и вече когато съм се нахранила и отново същото - възпален гастрит, гадене и киселеини. Та дори не можах да видя дали има ефект! Някакви предложения?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th June 2006, 21:24
pupata pupata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 58
По подразбиране

Смятам и аз да го започна, даже съм си купила ябълков оцет Дел Алма. По-скъп е от обикновения и затова се надявам да е истински, а не някаква съмнително кисела течност. Притесняваме обаче да не предизвика запек, защото и без това имам проблеми с перисталтиката. Има ли такава опасност?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th June 2006, 22:47
nev4i nev4i не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: sofia
Мнения: 11
По подразбиране

Не, напротив, точно обратното действие има- при мен слабително. Малко трудно се отслабва само с ябълков оцет, но има пречистващо действие и отстранява токсините от организма. Но ако имаш проблеми със стомаха, ужасно дразни
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th April 2007, 13:39
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от temptation__f
да, найстина действа и аз успях да сваля няколко кг с помоща на ябълковия оцет, пиех преди ядене, защото знам, че той засилва метаболизма! а и е полезен не само за отслабване
Извинявай, може ли само да те попитам как го пиеше?

На капсоли, с вода или просто така. И ако е с вода какви са количествата оцет-вода.
Чак сега се включвам и виждам тази тема и ми стана интересно .
Пс;извинявам се, ако някой вече е оитал същият въпрос. Опитах се да прочета абсолютно всички мнения, но специално в момента намам много време .
Мерси предварително !
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th April 2007, 15:03
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

flakita,ето ТУК сме го обсъждали
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th April 2007, 23:35
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
flakita,ето ТУК сме го обсъждали
Тони много ти благодаря за отговора . Сега имах повечко време и прочетох цялата тема . Вече знам как, само да си намеря и почвам и аз да пич .
А само, ако може ПАК да попитам едно нещо .
Нали няма проблем годините ми? Смисъл, че съм на 16(почти 17 ). Той оцета е наторален, не е като хапчетата за отслабване. Не е проблем, че не съм се развила напълно още?
Мерси предварително !
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th April 2007, 09:18
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Флакитке, аз даже на децата си давам, а те са на 12 и на 14г. То това нали си е оцет, все едно да не си го слагаш в салатата разликата е че този е естествен продукт и даже образува гъба
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th April 2007, 12:11
Pepes Pepes не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 223
Изпратете съобщение чрез ICQ до Pepes
По подразбиране

И аз от днес си пийвам по малко, даже ме кефи водата как киселее
__________________
За всеки втори шанс трябва първа стъпка
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th April 2007, 13:21
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Тони мерси за отговора . И аз така си мислех, щом може майка ми да го сложи в яденето, защо аз да не мога да ги пия ей така . Обаче Ухх аз вчера си купих и днес си сложиш една супена лъжица в затоплена вода с малко мед.... беше отвратително, а как мирише . Ама довечера ще си го направя без мед! Та давидим дали ще е толкова гадно. Пък и може много оцет да съм си била сложила днеска ..
А вие сигорни ли сте, че няма да ме запече още повече . Защото много ме е страх . Аз видях, че някой някъде пак беше писал за това, ама аз пак да ви попитам !
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th April 2007, 01:29
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Привет на всички ....
sladkatony, ти с какъв ябълков оцет си свалила тези кг..- домашен, обикновен от магазина, от аптека на таблетки или течен (май и такъв съм виждала...)
И дано да има ефект.., защото преди 2 седмици спрях цигарите и ако в най-скоро време не предприеме комплексни мерки срещу индустриалните количества храна, които поемам... ...ще си осъмна 120кг...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЯБЪЛКОВОЦЕТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:55.