IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd April 2009, 17:32
Eemiliq Eemiliq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 10
По подразбиране имали на4ин да се се промени и стегне тялото ако е увиснало

Здравеите на вси4ки, нова съм във форума много се радвам ,4е има такъв форум .Имам един вапрос на които 6те съм много 6тастлива ако някои ми отговори! Зна4и моя проблем е 4е свалих реско килограми и се полу4и едно увисване на тялото , направо нямам думи .вузмойно ли е 4рез някув вид тренировки да си стегна тялото напулно или да прибегна да други методи . Наистина сум много от4аяна нз какво да правя ,ако някои е имал подобен проблем и се е справил успе6но 6те се радвам да спдели!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd April 2009, 21:45
мамалъвица мамалъвица не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 1
По подразбиране

здравей, пробвай с Пилатес - ама не този дето е масово по фитнесите и от който ме заболя кръста,гърба и няма общо с оригиналната методика. Аз например ходя в едно пилатес студио дето инструкторката ни е от Америка и е преподавала там години и не ще повече от 5 човека в клас. Или пробвай в къщи но всеки ден - Ще видиш разликата ако го правиш както трябва, а аз съм маниачка на тема стягане и контра - увисване и като бях отпочнала малко да сдавам по едно време... - веднага взех мерки , ама си е труд!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd May 2009, 23:52
Аватара на Mortuary
Mortuary Mortuary не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Майка ми имаше подобен проблем и се стегна с фитнес и въртене на обрач. На петдесет години е, а изглежда на тридесет и пет. С труд става всичко, уверявам те!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ималина4индасесепроменистегнетялотоакоувиснало
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:08.