IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th July 2009, 12:58
*MuMa* *MuMa* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 1
По подразбиране Силиконов Бюст ..

Здравейте ..правя тази тема за всички тези които мислят да се подложат на операция за увеличаване на бюста ..аз самата съм една от тях ..и ако някой тук си е правил такава процедура моля нека да сподели впечетления ..
__________________
Дълбаем в непознатото ,потънали в прах от скука!
  #2  
Стар 19th July 2009, 13:00
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Погледни долния раздел МАМОПЛАСТИКА,.....
  #3  
Стар 11th September 2009, 11:01
kimfile kimfile не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране Re: Силиконов Бюст ..

Цитирай:
Първоначално написано от *MuMa*
Здравейте ..правя тази тема за всички тези които мислят да се подложат на операция за увеличаване на бюста ..аз самата съм една от тях ..и ако някой тук си е правил такава процедура моля нека да сподели впечетления ..
Здравей, аз имам силикон в бюста от 6 години. Не съм имала никога никакви проблеми, може би и затова, че ми поставиха едни от най-добрите импланти ЕУРОСИЛИЦОНЕ. сега се радвам, че тогава избрах тях,
защото например за имплантите на ПИП веше пишат, че липсва един
от вътрешните слоеве , които предпазва импланта от разкъсване и вече
има такива случаи. Едни от най-добрите производители на импланти - МЦГАН
- вече са закупили Еуросилицоне, което доказва доброто им качество-
всичко това е изнесено в световното интернет пространство и в спейцализираните мед.сайтове
  #4  
Стар 11th September 2009, 13:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Естествено, че не е истина, затова поисках поне един пример. Доста голяма сила се изисква, за да се разкъса имплант. А даже и да се разкъса, нищо страшно не може да стане, защото вътре е пълен с гел, който си стои на едно място и никъде не мигрира.
  #5  
Стар 11th September 2009, 15:10
Аватара на BRIDA-RR
BRIDA-RR BRIDA-RR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Не съм съжалила и за миг.
Дори и когато болеше нечовешки пак не съм съжалила,че го направих.
  #6  
Стар 11th September 2009, 15:47
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

еее, чак пък нечовешки ........ тва вече е жива лигавщина или желание да изгледаш като герой от войната
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #7  
Стар 11th September 2009, 19:01
Аватара на BRIDA-RR
BRIDA-RR BRIDA-RR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
еее, чак пък нечовешки ........ тва вече е жива лигавщина или желание да изгледаш като герой от войната
Какво се мръщиш бе жена?
Какъв ти е проблема?
Какви герои,какви войни?
Това,че има жени които на третия ден ходят по магаините и пият кафе,
нали не означава,че всички трябва да са така.
Не ме карай да ти извадя цитати на поне 50 момичета тук които са на моето мнение.
Да.Боля ме.Ужасно много ме боля.Десет дни бях като премазана от влак.Имам две деца.Едното родих нормално,другото със секцио.
Мога смело да твърдя че болката от поставянето на силиконовият бюст бе по силна и от двете раждания.
Лигавщина му казвам аз на онези които казват,че ги е страх да ходят на зъболекар.
И хайде моля по кротко със заключенията и крайните изказвания.
Става ли?
Или днес не ти е ден.
  #8  
Стар 11th September 2009, 21:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Май и на теб не ти е ден
  #9  
Стар 11th September 2009, 23:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
еее, чак пък нечовешки ........ тва вече е жива лигавщина или желание да изгледаш като герой от войната
Теда доста си крайна,и мене ме боля 2 седмици при положение,че приятеля ми слагаше мускулно инжекции аналгин,пиех аулин през няколко часа,пиех алкохол и нищо не помогна на ужасната болка да изчезне.само приятелят ми незнам как ме изтърпя,ревала съм от болки.Защо мислиш,че всички трябва да са като теб или да мислиш,че се лигавим?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #10  
Стар 12th September 2009, 12:40
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ми щото се лигавите или просто смятате, че това да кажеш,че много те е боляло е много героично !

[size=18]Знаете ли какво значи " нечовешки болки " за да давате такива определения???[size=18]

боли, ама наистина боли, когато болката е непрекъсната, дори и без да мърдаш !! т. е лежиш в леглото и те боли така, че непрекъснато болката напомня за себе си и не можеш с разсейване да пренебрегнеш.! това е така точно до 6-чя час не само след тази операция, но и след много други..при всички случаи колкото и да си чувствителен на болка след 12-я час вече болката е в границите на движенията и е дърпаща...няма нищо " нечовешко" и е усещане = дискомфорт !!!!!

ти защо си мислиш,че мене не ме е боляло?? аз да не би да съм извънземно ????


ако имате нужда някой да ви съчувства или да се чувствате като герои, намерили сили да се справят с нещо страшно, тва е друг въпрос!!


ПП: сори, ама и днеска не ми е ден . по точно всеки ден не ми е ден - за търпене на лигавщини !!!!!!!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СиликоновБюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:53.