IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1801  
Стар 24th February 2011, 02:11
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Хора от всякакви нации мислят,че българите сме цигани и ми се чудят-абе много бяла им се виждам
Марисабела го каза най-правилно!
Исландеца изобщо едвали е миел тоалетни бяха на семинар в хотела от някаква фирма в петролната индустрия от Осло.Че беше мн. пиян,беше,спор няма,но смешното беше,че те точно норвежците ни заговориха и ни почерпиха,а тоя се появи на тях да им обяснява.Може да го е доядяло,че Исландия фалира ,а България още не е.
Но тук са си такива,ако не те харесат,дори и визоално,те топят на рецепция.Понякога незнаеш от къде ще ти дойде проблема тук,защото са много тъпи,парадират мн. с парите си и едвали не целият хотел трябва да им слугува.
Отговори с цитат
  #1802  
Стар 24th February 2011, 02:21
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Аз бих отказала всякакъв контакт с хора, които имат предварително изградено мнение без ни най малко да ме познават.
Моята работа е такава,че аз трябва да търпя прищявките на пияните клиенти.И да неискам да им говоря,те се качват на сжената ,за да ни досаждат и говорят.Много добре ги знаеш скандинавците като се напият какви отрепки са.Особено пък финланците-това е нацията на която и руснаците им носят куфарите по пиене.Аз съм работела в Тампере в "Оскар-кабаре",танцова зала беше,сега е ресторант мисля и съм виждала как охраната изнася финланците пияни,влачи ги като чанти,изкарва ги на снега и ги подрежда вън на земята и им викат такси.Знам,че не е за вярване,но е така.След 24часа,вечер,няма един на бара,защото всички са под бара и под масите,така,че знам и ти знаеш какво е пиян скандинавец
Отговори с цитат
  #1803  
Стар 24th February 2011, 03:03
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Може да го е доядяло,че Исландия фалира ,а България още не е.
Най вероятно Защото няма смисъл да си кривим душата, колкото и да е зле БГ икономически, в момента Исландия е по-зле. Само в икономически аспект. А за пияните скандинавци пфффф знам ги, на какво ли не съм се нагледала Понякога се чудя дали моя наистина е финландец, той не пие друго освен ciders и не се напива! Но явно е едно велико изключение. Сега weekenda ще ходя на teambuilding в Espoo, кой знае на какво ще се нагледам
Отговори с цитат
  #1804  
Стар 24th February 2011, 03:08
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

http://www.youtube.com/watch?v=NAl9O...layer_embedded

Finnish way of drinking Шведско ТВ show си прави майтап с тях хахах

А има една финландска песничка, нещо като ода за алкохола. Текста беше как човека би си изпил цялата заплата и заплатата на жена си, после би си продал колата и апартамента и би изпил всичко... и най голямото му желание финландските езера да са пълни с водка Ужас, баси "поучителната" песничка.
Отговори с цитат
  #1805  
Стар 24th February 2011, 06:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Хора от всякакви нации мислят,че българите сме цигани и ми се чудят-абе много бяла им се виждам
Марисабела го каза най-правилно!
Исландеца изобщо едвали е миел тоалетни бяха на семинар в хотела от някаква фирма в петролната индустрия от Осло.Че беше мн. пиян,беше,спор няма,но смешното беше,че те точно норвежците ни заговориха и ни почерпиха,а тоя се появи на тях да им обяснява.Може да го е доядяло,че Исландия фалира ,а България още не е.
Но тук са си такива,ако не те харесат,дори и визоално,те топят на рецепция.Понякога незнаеш от къде ще ти дойде проблема тук,защото са много тъпи,парадират мн. с парите си и едвали не целият хотел трябва да им слугува.
Във всеки полет до германия има цигани на борда,чудя се как ги пускат
Настанителят ми каза,че циганите живеели като крале,защото държавата плаща и не знам как е възможно да карат и мерцедеси
Навсякъде са циганите,а тук как са се омешали-тръпки ме побиват.Немците като видят църна мацка и полудяват.Колко такива женени за циганки има
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1806  
Стар 24th February 2011, 06:53
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

И тук се кефят на тъмни, защото са рядкост. Но не цигaнски тип. Кефят се на бразилки например и подобни на този тип.
Отговори с цитат
  #1807  
Стар 24th February 2011, 07:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз лично спирам да коментирам всичко циганско,защото ме избива на...да не казвам
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1808  
Стар 24th February 2011, 09:30
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
И тук се кефят на тъмни, защото са рядкост. Но не цигaнски тип. Кефят се на бразилки например и подобни на този тип.
Един наш приятел норвежец-Андерс/Анди/ преди 5г. спеше на Сл. Бряг с едно цигане и искаше да я води в Норвегия. И мъжът ми му казваше"Абе,Анди,как ще я водиш тая у вас,бе,братко,тя ще те окраде.Как я ебеш,тя мирише?"
А той само ни викаше"Какво от това
Така,че нищочудно,те нямат реална представа що е мангал и какви проблеми могат да имат
Отговори с цитат
  #1809  
Стар 24th February 2011, 09:33
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
http://www.youtube.com/watch?v=NAl9OyGYxOg&feature=player_embedded

Finnish way of drinking Шведско ТВ show си прави майтап с тях хахах

А има една финландска песничка, нещо като ода за алкохола. Текста беше как човека би си изпил цялата заплата и заплатата на жена си, после би си продал колата и апартамента и би изпил всичко... и най голямото му желание финландските езера да са пълни с водка Ужас, баси "поучителната" песничка.
Ти наистина имаш късмет,че твоя не пие.На Алексата гаджето тоя норвежеца,Роджър/на норвежки е Рогер/нито пие нито пуши,но и за норвежец си е рядкост.Много спиртосани тия скандинавци,бре,майка му стара.А жените им как пият и на какво заприличват като са пияни
Отговори с цитат
  #1810  
Стар 24th February 2011, 09:52
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Добре де, то тогава `сички северняци са си масови алкохолици, така ли!? Или почти всички. Нали има уж разни програми за лечение на алкохолизма... то така са като постоянно наркоматизирани (моя думичка).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:41.