IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th February 2007, 23:39
thepoison thepoison не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 1
По подразбиране Lacoste

Здравейте на всичкиаз предпочитам спортно елегантните дрехи и бих искала да попитам има ли "фенове" на Lacoste.Тъй като аз съм от Пловдив,а тук няма магазин на марката ме интересува имат ли готини дрехи и струва ли си да ходя до София,а също така и какви са цените горе-долу. Очаквам мнения
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th February 2007, 01:41
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

ААААА ЕТО МЕ! РОДИХ СЕ ТУК ! Тава ми е любимата марка ! Аз съм ходила в доста магазини на LACOSTE, но за съжеление нямам нищо от там . Все не ми се откъсват 100-200$ за блуска .
По едно време наистина се бях вманечила по този(2) часовник и щях да си го купувам, ама както винаги в тая тъпа Канада нищо няма и така и не си го купих ! Но марката наистина е много хубава ! Не знам в България как са цените? Тук обаче в техните си магазини не са много ефтини . Но се намира тук-там в някой не толкова марков магазин нещо хубаво(и все пак не е като да си го купиш от истинския, марков магазин )
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th February 2007, 03:02
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

хич не ме кефят обаче,незнам що.Не бих си купила нищо тяхно просто явно не е моя стил 8)
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th February 2007, 23:30
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

Имат някои добри неща, но като цяло...абе има по-добри спортни марки
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th April 2007, 20:26
Аватара на Суетен
Суетен Суетен не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Somewhere in time
Мнения: 489
Изпратете съобщение чрез ICQ до Суетен
По подразбиране

Класика в жанра, но на по-високи цени, ако имам възможност бих им изкупил всичките блузки които са станали синоним на тениска с копченца, феерия от цветове...КРАСОТА!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th April 2007, 00:45
negat1ve negat1ve не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Нз защо всички са толкова луднали по тази марка, уж спортно-елегантни но в крайна сметка повече елегантни, отколкото спортни... Абе нз, самата им линия все едно предполага че току що си слезнал от една от онези колички за голф(малки, смешни, сещате се) и се насочваш към партито в закрития басейн на голф клуба... Гррррр, доста снобско.

За самия магазин- един приятел ме беше накарал да минем, но нали не съм толкова запален по марката не мога да изкажа обективно менние.

Виж обаче може да те светна нещо: моите приятели си купуват разни такива дрешки от нета, твърдят че им излиза по-евтино, отколкото от фирмения магазин в Сф
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th April 2007, 07:54
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

няма модел на Лакоста, който да е грабнал окото ми досега!/говоря за европейския пазар!/

Виж техни неща, който съм виждал в щатите...ми по-добре е, но въпреки това явно не е моят стил

За въпроса ти за Лакоста магазини в София-има, но въпреки, че има можеш да влезеш и да излезед, не без да си купиш нищо, а без дори да харесаш нещо!
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th April 2007, 18:16
Аватара на Суетен
Суетен Суетен не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Somewhere in time
Мнения: 489
Изпратете съобщение чрез ICQ до Суетен
По подразбиране

В София знам за 2 магазина , 1 е в Мола, а другият до Боса на Калоян.
То е ясно че по света ще предлагат по-богат асортимент, но това не значи че тук нещата са лоши, особено за дизаина които говорите.
А в нета е по-евтино , но дали ще ви излезне наистина по-евтино, след като не се знае какво купувате???
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th April 2007, 20:54
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Марката ме кефи основно за мъже - фланелки, ризи...супер са. Харесвам дамските им спортни обувки, но нещо скъпички ми идват Като цяло е доста скъпичко, в сравнение с Адидас например (сходен модел сп.обувки в Adidas са 160-200лв, а в Lacoste- ok.260лв.)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th April 2007, 21:13
Аватара на Суетен
Суетен Суетен не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Somewhere in time
Мнения: 489
Изпратете съобщение чрез ICQ до Суетен
По подразбиране

В Лакоста мъжките обувки са до 200 лв, така че не може да се каже че са кои знае колко по-скъпи от Адидаса.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Lacoste
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:19.