IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd May 2009, 18:45
Аватара на gerenceto1
gerenceto1 gerenceto1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Русе
Мнения: 183
По подразбиране

и аз се включвам
Успех,мацки
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd May 2009, 22:19
Аватара на joana68
joana68 joana68 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: UK
Мнения: 40
По подразбиране

Може ли и мен да включите в списъка?
Крайна цел - 80кг.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd May 2009, 22:37
Роня Роня не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Ехаааа... двойно предизвикателство!
Вътре съм, момичета.

И ставам много, много редовна - не само с "диетуването", ами и във форума, защото днес разбрах за събитие, което ще се проведе в края на месеца и аз трябва да блестя. Това е положението, място за отстъпление няма. Т.е. в първата половина на това двойно предизвикателство нещата трябва да се задвижат по-бързо.

За целта днес си направих един въглехидратен ден и от утре продължавам основно на салати и месо/яйца и няма да има дори мънички криввания. При други обстоятелства, бих си поставила за цел да стигна 59 кг (стартови: 62) до края на двойното предизвикателство и, съответно, 56 до 15 юли, когато започва лятото за мен, но сега ситуацията е следната:
Ще се придържам максимално стриктно към начина на хранене, който съм си избрала, ще си карам колелото всеки ден, ще пия достатъчно вода и ще мисля позитивно. И колкото сваля така, толкова. Идеята е в края на май да изглеждам чудесно, без значение колко тежа.

Да знаете, много ще ви тормозя по време на това двойно предизвикателство - голям контрол ще ви ударя и... никакво разхайтване. Ние готини мадами ли сме, или кво? Ааааайде моля ви се!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd May 2009, 23:07
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

А така Роня, я им кажи Направо ме радваш, накара ме да се усмихна пред монитора :P Имаш цял месец до края на Май и със сигурност ще изглеждаш по съвсем различен начин от сега, ако спазваш всичко, което си си обещала. Можеш да добавиш още храни към менюто си, няма смисъл да е толкова оскъдно като има толкова здравословни и диетични други храни
Добре дошли и на всички останали Пожелавам ви успех!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd May 2009, 23:22
mikaelka mikaelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Бройте ме и мен Стартирам от 79 Успех и прегръдки на всички
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd May 2009, 00:17
Роня Роня не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Engel,
Ми тъй ами. ПиснА ми на гъдулката, дет се вика. То това със спазването не е голям проблем, още повече, че целта си струва - и в краткосрочен, и в дългосрочен план.
А и, признавам, ядосах се с това туткаво - 1.5 кг за 20 дни.

Пък за "менюто" - аз го пиша така, за да не разхищавам символи. Зарзаватът в момента поне е в изобилие (от около седмица паса много сериозно ), месото е разнообразно, яйцата ги обичам до закудкудякване. Нямам грижи. Е... и плодове, де. Особено ягоди. Ама не по много.

Айде. Стягайте редиците. А аз отивам да спя, за да започна изпълнението на задачите по списък.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd May 2009, 07:38
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Бройте и мен
Нямам сега време да пиша подробности, но мисля, че всичко върви по план при мен. Не знам точно от колко започвам предизвикателството, на 7ми сутринта ще имам информация, понеже нещо нямам вяра на чуждите кантари (според този на нашите в Сливен бях 63,7, а ден преди това на моя си в София бях 64.6 - определено има разминаване). Сега ако и тук се премеря на друг кантар кой знае каква разлика ще има ....
__________________
...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd May 2009, 09:23
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Така , аз започвам на 88 ( наказание от Великденско преяждане, бях свалила до 87).
Цел 84 до каря на предизвикателството.
Успех на всички.
Специални целувки на Енджи, Леденкото и Краска!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd May 2009, 10:02
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Роня
Ние готини мадами ли сме, или кво?
ОООО YES!!! А след двойното предизвикателство ще станем такива парчета, че няма до можем да се търпим направо!!!

Какво ще кажете всички да си направим по една снимка преди и след двойното предизвикателство и накрая на предизвикателството да си постнем?
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd May 2009, 10:40
{Adrenalinka} {Adrenalinka} не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 36
По подразбиране

Здравейте мацки, от време на време Ви чета темичките , но сега реших и аз да се включа Ей така, понеже и аз спазвам що-годе ограничителен режим на хранене иии мисля че би било добре да видя какъв ще е резултата след 40 дни Иначе за мен, от Варна съм, на 16 ,168 см 55-56 кг. Би било добре до лятото да ги докарам до към 52-53, но каквото стане, не бързам особено Надявам се с вашата компания да станe по-бързо
П.П. Тренирам тае бо от около година, 3 пъти седмично
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 2x20дневнопредизвикателствоВЛЕЗВЪВФОРМАЗАЛЯТОТО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:36.