IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 8th May 2009, 16:21
Аватара на gerenceto1
gerenceto1 gerenceto1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Русе
Мнения: 183
По подразбиране

Май и аз имам нужда някой да ми се скара, защото всяка сутрин ставам с голям ентусиазъм и до вечерта съм си скапала режима. Нито грамче надолу. Най-големият ми проблем е емоционалното хранене, когато не съм гладна, а просто тъй си гризкам нещо
Отговори с цитат
  #82  
Стар 8th May 2009, 18:15
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kraska_Praska
dazzling_girl, няма да излагаш отбора! Взимай се в ръце! Аааа, на какво прилича това!!! Я си започвай режима!!!
Не знам дали това е достатъчно скарване
Мерси!И по-строго да беше-щях да си го заслужавам
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #83  
Стар 8th May 2009, 19:41
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Искам да кажа едно голямо браво на Kraska_Praska и тиричка за постигнатото и смятам, че на Краска без праска по й подхожда вече Мале, момиче, ти си желязна - наистина браво, много постигна от началото

Engel, ти как си? Как върви режима, колелото виждам, че върви ... Надявам се, че всичко е ок
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #84  
Стар 8th May 2009, 21:37
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ами малко съм настинала, режима ми куца и за да ме довърши съвсем кантара днес ме показа 67кг. Благодаря, че попита.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 8th May 2009, 23:53
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Engel, мила, няма страшно! Щом веднъж те е показал по-малко, значи пътят е изминат. Само трябва да се затвърди сега. Тялото помни малкото килограми. Ние вярваме в теб!!!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 9th May 2009, 07:43
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Енджи...с поста ми ме накара да се почуствам гадно, аз само от добри чувства попитах...Все пак искам да те окуража, защото, както е казала goldish - тялото ни помни минималните килограми ...освен това прочети малко по-горе какво си казала на Краска за качените 200 гр. ...сигурна съм, че и твоя организъм реагира или на някоя храна или на тренировките, които правиш Така че горе главата - дерзай Гуш!
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #87  
Стар 9th May 2009, 08:46
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gerenceto1
Май и аз имам нужда някой да ми се скара, защото всяка сутрин ставам с голям ентусиазъм и до вечерта съм си скапала режима. Нито грамче надолу. Най-големият ми проблем е емоционалното хранене, когато не съм гладна, а просто тъй си гризкам нещо
Душко златна, ти нямаш и грамче да сваляш, тъкмо напротив. Не знам от какво имаш нужда, но то не е да ти се скара някой.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 9th May 2009, 19:00
Роня Роня не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Ето ме и мен - 61.3, т.е. -0.700 от началото на предизвикателството. Бива, какво да ви кажа. Ясно е, че работата няма да стане насила.
Днес цял ден съм на едни блудкави зеленчуци с пилешко, направо ми се гади. За вечеря ще мацна малко сушеница и трябва да понаваксам с водата и съня.

Айде - отивам да се мятам...

...на велото.

Engel, това, дето те е показал 67, не го мисли - много вероятно е да е вода. Изчакай ден-два, би трябвало да падне. :P
Отговори с цитат
  #89  
Стар 9th May 2009, 22:54
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Аз се отказвам. Съжалявам. Успех на всички останали!
Отговори с цитат
  #90  
Стар 9th May 2009, 23:51
Роня Роня не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Engel, недей така - ти даде най-много на тия теми - кафенце, чай, вдъхновения и мотивация. Смятам, че и момичетата ще се съгласят с мен. Почерпи малко от това, което предаваше на другите - задръж си го за себе си и ще видиш, че ще ти светне пред очите.

И още нещо - докато другите свалят ли, свалят, аз се туткам, макар да съм убедена, че правя всичко правилно. От това по-демотивиращо нещо - здраве му кажи. Знам обаче, че пътят е ВЕРЕН. Има един-единствен вариант за грешка и той е да се предадеш.
Иначе може да бъркаш в някои стъпки от пътя, но знаеш, че посоката е тази.

Изживей си кризата тая вечер и си помисли за нещо, което те вдъхновява и мотивира. Не нас. Тебе. И от утре - на линия с нов аватар и ееееей такава увереност. ОК?



Стягай се.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 2x20дневнопредизвикателствоВЛЕЗВЪВФОРМАЗАЛЯТОТО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:20.