IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 10th May 2009, 07:22
Аватара на gerenceto1
gerenceto1 gerenceto1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Русе
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Цитирай:
Първоначално написано от gerenceto1
Май и аз имам нужда някой да ми се скара, защото всяка сутрин ставам с голям ентусиазъм и до вечерта съм си скапала режима. Нито грамче надолу. Най-големият ми проблем е емоционалното хранене, когато не съм гладна, а просто тъй си гризкам нещо
Душко златна, ти нямаш и грамче да сваляш, тъкмо напротив. Не знам от какво имаш нужда, но то не е да ти се скара някой.
Благодаря ти за милите думи, обаче хич не се чувствам добре с тия килограми
Отговори с цитат
  #92  
Стар 10th May 2009, 09:46
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Как да се освободя от задържана вода?
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #93  
Стар 10th May 2009, 10:46
Аватара на Soulshine
Soulshine Soulshine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте,
И аз съм нова във форума (всъщност, отдавна чета, но все не съм имала нужда да пиша), и определено смятам, че има какво да посваля от себе си. Борбата ми с килограмите общо взето си продължава вече повече от година-две. Факта, че доста пъти съм била на грамове разстояние от теглото, с което се чувствам добре и после по най-глупавия начин съм се дънила, вече сериозно ми действа на психиката. С две думи – писнА ми! Решила съм веднъж завинаги (или поне за няколко години) да се справя с този проблем (?) и да се почувствам добре в своята кожа.
На 19г съм и започвам от 54кг (ръст 165см), като се надявам до края на юни да стигна до 48кг. Още не съм си доуточнила режима, но по принцип в такива периоди карам главно на месо и зеленчуци (а и издънки ), но пък сега много се замислям и за кето диетата... която си е подобна, де.
И на фитнес започнах да ходя (а него също ту го започвам, ту го прекъсвам... и така вече дъъълго време ), а когато пропусна си карам колелото вкъщи. Но и по принцип доста се движа, така че за съжаление не спорта ми е проблема.
Това ми е резюмето Позакъснях малко със старта на предизвикателството, но дано го завърша успешно.
Май ми стана доста дългичък поста, но не мога да напиша нещо и до Engel. Напълно те разбирам и знам колко е неприятно постоянно да се въртиш в този „приятен” кръг на килограмите, но не се отказвай! Чела съм твои постове, а от тях личи, че имаш нужните познания за това как един човек трябва да се храни правилно и здравословно, само трябва да се мобилизираш И на мен постоянно ми идва да тегля чертата, да кажа майната му и да приема, че цял живот ще се чувствам некомфортно в собственото си тяло, но накрая все изнамирам някоя последна капка мотивация и воля и започвам отначало. Започни и ти!
На всички останали – Успех! И дано накрая всички сме доволни от резултатите си.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 10th May 2009, 10:49
Аватара на Soulshine
Soulshine Soulshine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dazzling_girl
Как да се освободя от задържана вода?
Ами, преди известно време пих REDuction на Controlled Labs (ако случайно ти трябва термобърнер) и ефекта относно задържането на вода беше много добър. Дори и ако предната вечер съм поела доста сол. А иначе имаше и някакви хапчета, дехидратан (или нещо подобно), но предполагам аптекарите знаят за какво става дума
Отговори с цитат
  #95  
Стар 10th May 2009, 10:49
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Аз се отказвам. Съжалявам. Успех на всички останали!
Engel, какви са тези пораженчески изказвания? Много контрастират на вдъхновяващите ти думи в началото
Цитирай:
Първоначално написано от Engel
НЕКА ПОКАЖЕМ, ЧЕ И НИЕ МОЖЕМ ДА ПОСТИГНЕМ КАКВОТО ИСКАМЕ. НЕКА ПОКАЖЕМ ХУБАВИ ТЕЛА! НЕКА БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ В ТЯЛОТО СИ!!!
Все едно чета постове на двама различни човека. Определено оптимистичната и позитивна Engel от поста за начало на темата ми харесва много повече. Спри да се обезкуражаваш при всяко лошо показание на кантара, имаш си хубав режим, придържай се към него и отслабването просто ще се случи И нали съм ти казала - като станем под 60 кг ще си направим един шопинг за дрехи с размери, различни от L, XL...
__________________
...
Отговори с цитат
  #96  
Стар 10th May 2009, 11:01
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Аз се отказвам. Съжалявам. Успех на всички останали!
Енгелче миличка това е само едно моментно състояние, в което сме изпадали всички до една, и знаеш, че то отминава, вдигаш глава, стягаш се и продължаваш! Както ти беше писала, борбата с килограмите е изключителна жестока... Горе главата!!! Ще дойдат и по-добри дни, знаеш го!
аз днес заминавам в командировка и ми е едно притеснено и неспокойно... стискайте палци всичко да мине добре! и като се върна другив пвтък искам да ви видя всички мотивирани, позитивни и доволни от себе си!

Много целувки и умната!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 10th May 2009, 11:52
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonita
Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Аз се отказвам. Съжалявам. Успех на всички останали!
Енгелче миличка това е само едно моментно състояние, в което сме изпадали всички до една, и знаеш, че то отминава, вдигаш глава, стягаш се и продължаваш! Както ти беше писала, борбата с килограмите е изключителна жестока... Горе главата!!! Ще дойдат и по-добри дни, знаеш го!
аз днес заминавам в командировка и ми е едно притеснено и неспокойно... стискайте палци всичко да мине добре! и като се върна другив пвтък искам да ви видя всички мотивирани, позитивни и доволни от себе си!

Много целувки и умната!
Приятен път!
Енгел,върни се към предизвикателството ,МОЛЯ ТЕЕ!!!Ако се откажеш ти,създателката на тази тема,до 5 дена всички сме аут!
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #98  
Стар 10th May 2009, 14:03
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Записвам се и аз!!!

Engel, не прави тази грешка !!!
Аз за няколко седмици зарязах здравословното хранене и фитнеса и в момента се чувствам ужасно, сякаш никога няма да успея пак да си създам тези навици...но правя усилия, макар да са много повече, отколкото,ако бях се насилила да отида на фитнес, когато си беше време.
За 3 седмици съм направила само 2 тренировки- 2-рата беше в четвъртък- да не ти казвам какъв зор видях...

Ужас!!!
Но няма време за самосъжаление- лятото идва, трябва да се взема в ръце!
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #99  
Стар 10th May 2009, 16:12
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Soulshine
Цитирай:
Първоначално написано от dazzling_girl
Как да се освободя от задържана вода?
Ами, преди известно време пих REDuction на Controlled Labs (ако случайно ти трябва термобърнер) и ефекта относно задържането на вода беше много добър. Дори и ако предната вечер съм поела доста сол. А иначе имаше и някакви хапчета, дехидратан (или нещо подобно), но предполагам аптекарите знаят за какво става дума
Мисълта ми беше без химии.Някой може ли да ми помогне?
Леденко,добре дошла
А, да ви се похваля-днес усилено тгенирам и се чувстам като ултра яка мацка-мерси за мотивацията!
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #100  
Стар 10th May 2009, 16:56
Роня Роня не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

За задържаната вода - ако е свързано с период от месеца, нищо не може да ти помогне. Добрата новина е, че до 3-4 дни трябва да е минало от самосебе си.
Какво действа при мен:
а/ кафе
б/ Кока-кола
в/ студен чай на Нестий

И трите ми действат много "отводнваващо", макар първите 2 да не ги обичам никак. Затова и пия доста Нестий, въпреки че има доста захар.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 2x20дневнопредизвикателствоВЛЕЗВЪВФОРМАЗАЛЯТОТО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:41.