IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3181  
Стар 31st May 2009, 06:22
Аватара на gerenceto1
gerenceto1 gerenceto1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Русе
Мнения: 183
По подразбиране

Суитънче, знам че ще повторя хартед ама ти нямаш и грамче да сваляш, тъкмо напротив
А това за тоя един качен килограм е невъзможно. Може да задържаш вода или да ти се ходи до тоалетна
Помисли ..... за 1 качен килограм мазнини ти трябват 9000 ккал излишък.
За един ден това не е по възможностите и на 100кг мъж (е, може и да е). А може и да си пред цикъл Замисли се и за това - кое е по-добре някакви си цифрички на кантара или да се чувстваш пълноценна жена. Защо е толкова важно за теб да тежиш определени килограми?

П.п. И защо се теглиш всеки ден?

П.п.п. Извинявай ако съм прозвучала укорително, но просто нямаше как да не се намеся, когато толкова прекрасно момиче си внушава отвратителни неща.
Отговори с цитат
  #3182  
Стар 31st May 2009, 08:58
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Момичета добро, утро!!!
Бързам да кажа на swe3tynka, че е била замислила голяма глупост с този Дюкан. Мисля обаче, че си искала само за ден да го пробваш и край. Аз също пробвах и то не в пълния му блясък и резултатът беше липса на цикъл един месец, което за мен е крайно необичайно. Сега е лято и режимът ти на хранене е страхотен- давай все така и ще се чувстваш пълноценна. Само да добавя, че мазнините са особенно важни за синеза на половите хормони.
Сестра ми уж е започнала да се храни нормално. Протеини ве още приема почто нищожни количетва. Опитваме се да яде по-калорични неща. Но въпреки това един ден и изчислих калориите за деня и бяха 1300, което значи, че тя така никога няма да напълнее. Просто нейният случай е пълна подигравка с всичко, което знам за диетите. Нали уж след рестрикции тялото трупа за запас всяка поета калория. А при нея защо не става? Нали уж от неядене на протеини метаболизмът се забавял. Как може толкова да е трудно да се качи поне един килограм?
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #3183  
Стар 31st May 2009, 10:31
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swe3tynka
Гледам го и си поглеждам и подутият корем и ми се доплаква
Направо не го разбирам това моето тяло..1 седмица коремчето ми е нормално-плоско, 2 седмици ме боли и ми е подуто като футболна топка Без никаква причина!!
Доколкото съм забелязала- ти само се луташ от един режим в друг- нормално е това да се случва с корема ти- ти постоянно го стресираш-ту една , ту друга храна.
Установи кой е най-балансираният начин на хранене за теб, кога се чувстваш най-леко и поддържай него.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #3184  
Стар 31st May 2009, 11:40
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Обаче никой не се сеща да каже, че може да е задържала течности от млечните в протеиновият ден. Това е толкова често срещано при тази диета. Просто организма не е свикнал на толкова млечни и е задържал вода. Знам, че като се задържи вода чувството е отвратително, но аз съм намерила решението за мен - антицелулитен масаж на цялото тяло с масажор + пийне на повечко вода. Ако не свърши работи.. 2 чаши бяло вино Успех и не се панирай. Просто задържана вода :P
Отговори с цитат
  #3185  
Стар 31st May 2009, 13:15
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз сутрин тежа с 2 кг повече от следобяд, да взема да се гръмна а :P Последните 3 дни коремът ми беше точно така - подут без да ям и боли Висока съм 160 и 45 са ми идеалните кг
Отговори с цитат
  #3186  
Стар 31st May 2009, 14:55
sunny_smile sunny_smile не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте,момичета! Много се мотивирах след като четах вашата тема и реших да се включа ...Та искам да ви попитам няколко неща.От скоро започнах да се храня равномерно без сладко,хляб и ограничавам пържененото,пия около 1,5 литра вода...обаче няма резултати.Менюто ми е :
сутрин: плод
обяд: салатка и рибка (или пилешко)
следобедна закуска: много рядко,но ако ям е някакъв плод (ягоди или череши,че сега им е сезона)
вечеря: салатка + месце и отново плод

Ако можете да ми кажете къде греша...аз лично мисля,че май хапвам повече за вечеря..

Ще се радвам да ми помогнете


P.S. Висока съм 1,60 м ...килограми-55 и ходя да бягам през 1-2 дена,а всеки ден правя коремни преси.
__________________
Now that that don't kill me..Can only make me stronger!!
Отговори с цитат
  #3187  
Стар 31st May 2009, 15:52
cvetence cvetence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 16
По подразбиране

аз не пиша, но ви следя непрестанно
да се похваля, вече харесвам тялото си доооста повече от преди, незнам точно колко кг съм надолу, но по дрехите си съдя, че съм свалила и стегнала и съм много щастлива :P

Engel наистина ли от млечните се задържа вода??? Аз се чудя защо корема ми се подува. На ден консумирам по около килограм мляко (друго млечно освен самото кисело и прясно мляко мразя)
Отговори с цитат
  #3188  
Стар 31st May 2009, 15:52
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

sunny_smile, какви салати ядеш?
Отговори с цитат
  #3189  
Стар 31st May 2009, 16:05
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Цитирай:
Първоначално написано от swe3tynka
Гледам го и си поглеждам и подутият корем и ми се доплаква
Направо не го разбирам това моето тяло..1 седмица коремчето ми е нормално-плоско, 2 седмици ме боли и ми е подуто като футболна топка Без никаква причина!!
Доколкото съм забелязала- ти само се луташ от един режим в друг- нормално е това да се случва с корема ти- ти постоянно го стресираш-ту една , ту друга храна.
Установи кой е най-балансираният начин на хранене за теб, кога се чувстваш най-леко и поддържай него.
Не е вярно.. общо взето ям по един и същи начин от около година и половина- две насам, като в последните месеци се старая вечер да не ям плодове, а вместо тях зеленчуци. Иначе режимът си ми е що годе един и същ

От млечните се задържа вода? Наистина не знаех, сигурно за това се чувствам толкова подута (а коремът ми.. ).

anik, сутрин човек не тежи ли най-малко, когато не е ял и пил вода цяла нощ?


gerenceto1, не се тегля всеки ден, веднъж седмично се тегля принципно (слава богу в къщи нямаме кантар )


goldish, спокойно на сестричката ти й трябва време, много внимание и любов, за да се оправи. За нея това си е огромен стрес- увеличаването на храната (най-големият й ужас,предполагам, да не напълнее), воденето по психиатри... всичко й се отразява.
А иначе някъде бях чела, че на една анорексичка с поднормено тегло и трябва 2 пъти повече храна от необходимото, за да почне да качва минимално, като тази храна се включва бавно и постепенно- на малки порции (за да не се създава чувство за дискомфорт и гадене), но често (на интервал от 2-3 часа). И в началото ще й се подува коремът, но по нататък храната ще започне да се усвоява нормално.
Просто е нужно време.
Отговори с цитат
  #3190  
Стар 31st May 2009, 17:05
Аватара на krista_28
krista_28 krista_28 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunny_smile
Здравейте,момичета! Много се мотивирах след като четах вашата тема и реших да се включа ...Та искам да ви попитам няколко неща.От скоро започнах да се храня равномерно без сладко,хляб и ограничавам пържененото,пия около 1,5 литра вода...обаче няма резултати.Менюто ми е :
сутрин: плод
обяд: салатка и рибка (или пилешко)
следобедна закуска: много рядко,но ако ям е някакъв плод (ягоди или череши,че сега им е сезона)
вечеря: салатка + месце и отново плод

Ако можете да ми кажете къде греша...аз лично мисля,че май хапвам повече за вечеря..

Ще се радвам да ми помогнете


P.S. Висока съм 1,60 м ...килограми-55 и ходя да бягам през 1-2 дена,а всеки ден правя коремни преси.
Може и да грешиш- да не е това твоят режим на хранене, въпреки че ядеш все леки и здравословни неща. Но може и да е прекалено рано да сваляш, колко 'от скоро' си започнала режима на хранене? Може би просто сваляш по-бавно?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:13.