IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1301  
Стар 20th August 2009, 18:12
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Engel, kokodidi, благодаря ви за мнението, момичета

Engel, това последното меню е много добро! Какво кардио правиш?
Ами 20-25 минути кростренажор и 20-25 пътека като тичам по няколко минути иначе само бързо ходене.
Отговори с цитат
  #1302  
Стар 20th August 2009, 19:27
kriskaata12 kriskaata12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Здрастии на всички! Ще започвам диета и смятам менютото ми да включва следното:
Закуска-Активия Закуска / Препечена филийка с сиренцее и 1 домат
Втора закуска- 1 ябълка / 1 праскова
Обяд:1 краставичка (или половина,защото цяла ще ми е трудно ) пуешко филе или шишчи или дз..
Следобедна закуска- мии нещо дребничко каквото имам под ръка ;д
Вечеря-Салата,1 филика припечино хлебчи,кашкавал

Офф мии тфа общо зето мисля.. самичка си го направих.. кажете какво трябва да добавя или някой ако му се занимава с мене да ми направи някакво ефекно меню (да не гладувам де ) Ся аз съм на 12години 155 и съм 44.6кг искам да стана 41/40 кг .. Ся смятайте,чее спортуваам правя упражнения там работи и смятам всяка събота и неделя да бягам в парка и поне 2 пъти седмично да ходя на басейн апък упражненията си ги правя всеки ден,някой ден по повечко,друг ден малко по малко,ама важното е че ги правя
Отговори с цитат
  #1303  
Стар 20th August 2009, 21:10
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

kriskaata12, я седни си учи уроците и не се занимавай с диети!

Мауз, jolifille, радвам се да ви "видя" извън Общите приказки!!!
Мауз, на първо четене менюто ти е супер! Метаболизмът се забавя с годините, затова ще го ускориш с по-често хапване (през 2 часа), като съдържанието да е целулозно (фибри ) и протеин.
Joli, никакви солети и п ръчици (сигурно имаш предвид царевични ) Постната мусака ... какво да ти кажа - при твоето желание да свалиш 7-8кг, по-добре известно време да се въздържаш от картофи и ориз.
След няколко ваши менюта и след като седна на нормален неограничен интернет от понеделник нататък(сега съм с Мобилен), ще мога да напиша малко повече за това какво мисля.
Изядох 9 сини сливи току-що :P (след вечеря от зелева салата, пилешко филе и малко шкембенце в масло )
Отговори с цитат
  #1304  
Стар 20th August 2009, 21:18
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Радвам се, че в темата се появиха нови дами. И аз ще досадя с мнението си, след като видя повечко менюта

Ето моето за днес:

след кардиото: пчелен прашец, една ябълка
20 г овесени ядки с една праскова, кисело мляко и канела + Nectar
две палачинки ( този път сложих малко трици и повече пшеничен зародиш и ленено семе, едно яйце и малко прясно мляко - станаха супер ) с пълнеж от извара, маслини и 20 гр сирене light + домат + краставица + още извара
20 гр бадеми, Nectar
230 гр ципура на тиган ( много вкусна, но ми идва соленичко ), салата от копф, айсберг, малко зеле, тиквичка, домати, зехтин
към 200 гр извара, мъничко сусамено брашно

Не отчитам ометените краставици и две червени чушки, защото менюто ми ще стане дълго един километър.

Днес май храната ми е твърде много? Как мислите?

aniK, ако сините сливи са домашни, завиждам. Стомахът ти обаче не реагира ли на тях?
Отговори с цитат
  #1305  
Стар 20th August 2009, 22:10
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

hatred, на мен не ми се струва много храната ти и даже ми звучи супер вкусна
Сливите ги купих, но са супер (леко твърдички). Станаха общо 11 след вечеря Стомахът го чакам да реагира :P Засега ми е супер
Отговори с цитат
  #1306  
Стар 21st August 2009, 05:43
Аватара на gerenceto1
gerenceto1 gerenceto1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Русе
Мнения: 183
По подразбиране

Не исках да обидя никого. Следя темата и знам за напредъка на хатред, но съм притеснена.
Разнообрази храната и добави въглехидрати, обаче наскоро си купи кростренажор и тренираш всеки ден, а доколкото си спомням и везната се появи с по-разнообразното меню. А това теглене и мерене е опасно, казвам го от опит , повярвай ми. Изобщо нямаше да се обаждам ако не виждах как залиташ в грешната посока.

Тъй като по-човешката храна е потенциална опасност за теб (,както и за мен все още) търсиш опори, които да помагат да се справиш - теглене на храната, повишена физическа активност (аз също тренирам всеки ден).
Но тези неща са на принципа на лавината, в един момент само това няма да ти стига да се справиш с тревожността и ще правиш и други странни неща. Аз например започнах да си мия ръцете и да кисна в банята непрекъснато, защото смятах , че във въздуха има частици храна, които докосвайки се до мен ще ме направят дебела.
Опитвам се да ти кажа, че трябва да направиш нещо за това, преди да е станало още по-трудно.

Огледай се, сигурно никой друг покрай теб не мери всеки грам , хората ядат докато тялото им подаде сигнал, че е приело всичко нужно (повечето хора).
Това е , няма да ти се бъркам повече.
Отговори с цитат
  #1307  
Стар 21st August 2009, 07:54
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

gerenceto1, не съм се обидила. Осъзнавам, че меренето на храната не е нещо характерно за човек със здраво отношение към храната, но за жалост аз не съм такъв човек. И контролирането на количествата е моето средство да консумирам някои видове храни, приемането на които по принцип ме хвърля в паника.

А иначе имам напредък: например, утре ми е почивен ден от тренажора и това не ме ужасява. Напротив, радвам се, че това ще бъде моят спокоен, лежерен почивен ден. За мен това е успех. Успех е, че разходката ми е просто за да се разходя, а не с дълбоката умисъл да укоря темпото, за да изгоря някоя и друга калория. И така ...
Отговори с цитат
  #1308  
Стар 21st August 2009, 07:58
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

hatred,
сигурно не е тук мястото да те питам,
но ти била ли си някога...пълничка?
Отговори с цитат
  #1309  
Стар 21st August 2009, 08:03
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундарина
hatred,
сигурно не е тук мястото да те питам,
но ти била ли си някога...пълничка?
не вярвам
Отговори с цитат
  #1310  
Стар 21st August 2009, 08:10
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундарина
hatred,
сигурно не е тук мястото да те питам,
но ти била ли си някога...пълничка?
Била е пълничка по нейните представи
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:53.