IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 13th June 2010, 15:43
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

имплантите ли си взе???
Отговори с цитат
  #382  
Стар 13th June 2010, 15:51
Аватара на Lorein___
Lorein___ Lorein___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 51
По подразбиране

да имплантите си взех . в клиниката ми ги бяха приготвили и опаковали по мое желание все пак са били част от мен 3 месеца и исках да си ги взема , а и да се уверя , че не е имало спукване или изтичане на гела, но те са си чисто новички.
Отговори с цитат
  #383  
Стар 13th June 2010, 16:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lorein___
предполагам питаш заради това, че може евентуално да върнат парите след делото срещу производителите на pip.

Да,за това питах
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #384  
Стар 23rd June 2010, 21:54
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

какво става с резултатите от изследванията на силикона?защо още ни държат в неведение и дали изобщо се правят някакви изследвания,защото изминаха почти 3 мес. и нищо.......
Отговори с цитат
  #385  
Стар 23rd June 2010, 22:26
adrenalinka85 adrenalinka85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 21
По подразбиране

какво става с резултатите от изследванията на силикона?защо още ни държат в неведение и дали изобщо се правят някакви изследвания,защото изминаха почти 3 мес. и нищо.......и аз това се питам???ако някои знае нещо моля да пише...
Отговори с цитат
  #386  
Стар 23rd June 2010, 23:29
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Пластичните хирурзи продължават да ни уверяват че гела е безвреден. Мисля си, ако беше вреден до сега щеше да стане световен скандал и да има статии и публикации, и в новините да го съобщават. Щом няма такова нещо, значи всичко е наред

P.С. Успокоявам се като си мисля така
Отговори с цитат
  #387  
Стар 24th June 2010, 06:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

автосугестията върши чудеса
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #388  
Стар 25th June 2010, 11:00
cameo cameo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, момичета. Чета форума от дълго време, но до сега не се решавах да пиша.
Не съм сигурна, че това, което ще ви разкажа, ще е от полза за някого, но като чета притесненията на много момичета относно ПИП-ките, ще съм по-спокойна, ако го споделя с вас.
След дълго четене на форумите и няколко консултации миналата година в началото на септември си сложих PIP-330. Операцията мина успешно и се възстанових относително добре. Около месец по-късно заведох една приятелка при моя доктор , защото тя се интересуваше от липосукция. Той ни покани в кабинета си, но му се наложи да излезе за малко и ни остави сами. Докато чакахме, видях на бюрото му едно писмо от J&D, в което го уверяваха, че появилите се съобщения за предстоящ фалит на PIP не отговарят на истината, че фирмата е в процес на реорганизация, ще работи още по-добре и ще продължава да изпълява дадените гаранции. Когато лекарят се върна и видя, че чета писмото, го прибра и ми каза да забравя, че съм го виждала. След консултацията той ме увери да не се притеснявам относно поетите гаранции и ангажименти от тях. През следващите шест месеца докато се случи историята с PIP, бях спокойна и нямах оплаквания, освен че имплантите не се смъкнаха така, както на мен ми се искаше и че десният мускул изблъскваше импланта повече от левия. След фалита на ПИП-а се притесних и водихме дълъг разговор с моя доктор и той ми обеща, че ще ми смени имплантите, когато поискам и с каквито поискам. Ходих на още 11 консултации и на 04 юни ги смених с 375сс. Втората операция наистина е по-лека и по-бързо почваш да се радваш на новите придобивки. Доволна съм не само от смяната, но и от това, че не ми струваше и стотинка, защото и за операцията, и за имплантите не ми поиска никакви пари. За мен това е важно, защото иначе не можех да си го позволя сега. Радвам се, че реших проблема си, но имах нужда да го споделя с вас, за да не се чуствам като съучастник в нещо.
Стискам палци на всички, които търсят решение на проблемите си.
Отговори с цитат
  #389  
Стар 25th June 2010, 13:37
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Браво миличка! Много се радвам, че си успяла с твоя доктор да се уговориш да ти ги смени.Би ли споделила кой е той?
Отговори с цитат
  #390  
Стар 25th June 2010, 14:47
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Cameo, извинявай, но историята ти е малко встиг "Разкази с неочакван край". Прости ми, но като стане нещо срещу някоя марка или някой доктор веднага се появяват току що регистирани с подобни истории. За това и нямам доверие на такива!!!

И на мен ми е любопитно кой е доктора ти, защото аз лично на такъв в София не съм попаднала.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:16.