IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 22nd March 2012, 19:10
tedy77 tedy77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 27
Smile

Не,нямам такива намерения засега
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 22nd March 2012, 21:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
Хаха, това с леопардовото деколте беше добро. А още ме боли като се смея : ) зависи от тялото и предпочитанията, аз обожавам високи гърди, които, когато са сложени в сутиен, стоят така, сякаш презрамките са по-стегнати, или си със сутиен с push-up ефект, а всъщност не си ги пипал. Пък и ще паднат малко с времето и ластичната лента, така или иначе.


Аз тотално се обърках вече...

За проекция или за височина на имплант говорим?
Ако са кръгли, има само проекция. И играта с проекцията нама нищо общо с позицията на импланта. Това е параметърът, който обозначава "изпъкналостта" на импланта от тялото навън в небитието.. Да ме застрелят хирурзите за обяснението..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 23rd March 2012, 09:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
:Ако са кръгли, има само проекция. И играта с проекцията нама нищо общо с позицията на импланта. Това е параметърът, който обозначава "изпъкналостта" на импланта от тялото навън в небитието.. Да ме застрелят хирурзите за обяснението..
Много добре си го обяснила даже. Никой няма да те стреля ...
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 23rd March 2012, 11:28
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Ами аз под висок ефект имах предвид точно проекцията, щото са щръкнали и напред и някак много хубави в сутиен и без.. А може и за профила неволно да съм си мислела, че една приятелка точно като писах ми пееше за ултра високия профил, как били високо много красиво и съм може омесила нещата ( или аулините, хах : )
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 6th April 2012, 23:12
adrenalinka85 adrenalinka85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 21
По подразбиране

Как сте мацки?Има ли останали все още със ПИП импланти?И най-вече ме интересува на кои марки заложихте тези които сте ги сменили?Аз съм с 365 кубика,мисля да заложа на Евросиликон или Мак Ган 450 кубика.Как ви се струва?
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 7th April 2012, 11:33
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

и двете марки са добри. Аз лично още се стряскам като чуя за френски импланти с оглед контрола по качеството там. Според някои хирурзи Мотива в момента са един от най-добрите избори,защото там са бившите собственици и научни екипи на Макган. Макар че са от 2 години на пазара и като цяло са съвсем иновативен продукт.Други държат много на Ментор. Важното е да махнеш ПИП.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 8th April 2012, 13:13
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

Все още има с ПИП.И аз размислям с какви да ги сменя.Бях на консултация при един професор в германска клиника и питах какви импланти препоръчва.Марките,с които тои работел били Ментор,Евросиликон и Политех.И аз бях много скептична за Евросиликон,че за френско нещо не искам и да чуя,но били добри.
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 8th April 2012, 14:41
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Polytech са немски, може би е нормално да работи с тях.
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 8th April 2012, 15:46
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

да,немски са и не,че искам да лобирам за тях,но съм много склонна да им се доверя,защото знам какъв контрол има тук и как държавата би поела пълна отговорност в случай на някакъв проблем.визирам случаят,че Камарата на пластичните хирурзи се пребори със здравната каса и те се принудиха да поемат смяна на имплантите ПИП,за да не се излага здравето на пациентките,па макар и на операции направени в чужбина както е в моя случай.ще трябва да си заплатя само новите импланти.както споменах за скептицизма си за френските,така и сякаш не мога да се доверя много на американски.сестра ми живее в Щатите и знам там как всички производства се изместиха в Китай,заради ниски данъци и заплати.почти няма стоки,които да не са китайски и имам страх в един момент да не преживея същият шок и да се окажа с натъпкан китайски силикон.
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 8th April 2012, 23:22
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Не, не, няма американски импланти, които се слагат тук и се правят в Китай, даже не знам дали съществуват такива изобщо. Ментор се изработват изцяло в щатите, а макган или по-точно производните му ( алерган-натрел, мотива) са с фабрики в Коста Рика, което е нещо като меката на производство на силиконови импланти, въобще. С богат опит и история, американките са едни от най-добрите.

Последно редактирано от Ballerina : 8th April 2012 на 23:37
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:37.