IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1091  
Стар 21st March 2013, 15:22
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Спаднаха ми с един номер, точно както си ми каза и док. Аз бях абсолютна дъска и чашка А не пълнех. Не исках големи гърди, защото съм скакалецовидна и ми се струва, че ще съм гротеска с големи цици. Док. ми каза да си купя триумф чашка С за операцията и след 6 месеца, като придобият окончателния си вид ще съм пълна чашка Б. Така и стана. Точно това смаляване ме изтормози. Защото точно след операцията като си ги видях за първи път много си ги харесах и не исках нито по-малки нито по-големи.
Отговори с цитат
  #1092  
Стар 21st March 2013, 15:29
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Разбирам те.
Явно аз съм прецедент с моята перманентна Д-чашка. И Лилян също.

Ти обмисляше Ре, нали? Имаш ли идея с какви да ги подмениш?
Отговори с цитат
  #1093  
Стар 21st March 2013, 16:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

За сега не мисля да ги пипам. Преди ми бяха голям проблем моите гърди, страхотен комплекс.Тази операция си ми беше необходимост. Сега вече този комплекс го няма и една реоперация в момента ще бъде каприз. А в момента, сама с дете в пубертета, този каприз не мога да си го позволя. Но да, след време ще има и реоперация и тогава вече сериозно ще пристъпя към обмисляне на размера. Пак не искам да са някакви големи, но някъде 400 кубика, може би, би било добре. Сега съм 320. Но пък една реоперацияв момента ще ми струва 3000 лв, което не е кой знае какъв проблем да си набавя, дори и с кредит.
Отговори с цитат
  #1094  
Стар 22nd March 2013, 06:10
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
Unhappy

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
За сега не мисля да ги пипам. Преди ми бяха голям проблем моите гърди, страхотен комплекс.Тази операция си ми беше необходимост. Сега вече този комплекс го няма и една реоперация в момента ще бъде каприз. А в момента, сама с дете в пубертета, този каприз не мога да си го позволя. Но да, след време ще има и реоперация и тогава вече сериозно ще пристъпя към обмисляне на размера. Пак не искам да са някакви големи, но някъде 400 кубика, може би, би било добре. Сега съм 320. Но пък една реоперацияв момента ще ми струва 3000 лв, което не е кой знае какъв проблем да си набавя, дори и с кредит.
Шоки,защо реоперацията ще ти е 3000 и къде е толкова евтино?Моята за смяна на ПИП с Мотива ми струваше 4500лв и то при положение,че покажа документ и паспорт,че са ми слагани ПИП.Много евтино ми се струва....
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #1095  
Стар 22nd March 2013, 10:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
Шоки,защо реоперацията ще ти е 3000 и къде е толкова евтино?Моята за смяна на ПИП с Мотива ми струваше 4500лв и то при положение,че покажа документ и паспорт,че са ми слагани ПИП.Много евтино ми се струва....
Поизлъгала съм леко - Смяна на импланти на оперирани пациенти в Aesthe clinic (кръгли) 1950 €
Ето това е цената на реоперацията при Стоянов за оперирани при него първия път.
Отговори с цитат
  #1096  
Стар 22nd March 2013, 12:38
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Мхм. В моя анатомичен случай - 5000 лв.
Отговори с цитат
  #1097  
Стар 22nd March 2013, 21:26
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ама така разводнихме и разбъркахме всички теми, че вече незнам къде и какво пиша
Отговори с цитат
  #1098  
Стар 23rd March 2013, 17:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Шокиииии,не ме отчайвай съвсемПо-изчезнали няма накъде!!!
Теб специално ... не искам да те чувам. Аз като те видя и се плаша ... верно, че не съм цицоман, ама все пак ... Деска, стегни се ... къде ще ги побереш по-големи ... знаЙш как Ша ти пречат подмишницата ... ааа!
Отговори с цитат
  #1099  
Стар 24th March 2013, 11:03
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Теб специално ... не искам да те чувам. Аз като те видя и се плаша ... верно, че не съм цицоман, ама все пак ... Деска, стегни се ... къде ще ги побереш по-големи ... знаЙш как Ша ти пречат подмишницата ... ааа!
Инче,абсолютно си права.Сега са ми точно.Отпред са долепени,а отстрани са ми до края на гръдния кош и не ми се разливат към подмишниците,дори и като легнаНо все пак въпросния 1 сантиметър няма как да разбера,...поне засега...
Отговори с цитат
  #1100  
Стар 24th March 2013, 11:14
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Деска мн си лакома,щъ знаиш...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:34.