IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th March 2007, 12:23
azalia azalia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Varna
Мнения: 25
По подразбиране

Благодаря за информацията!Не бях чувала,че може едноврвмвнно да са прозрачни и метални.ще се наканя и аз да ида,ама да видим кога
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th March 2007, 15:49
{5q} {5q} не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: gabrovo
Мнения: 37
По подразбиране

Аз съм само с метални колкто и зле да са по добре от криви зъби цената при мен е 2200лв.
maariaa ти как разбра кога точно ще ти ги махнат понеже аз съм с тях от 2 месеца и ми е малко рано....пък и не смея да питам само ми каза в началото че в най-добрия случей год и половина на теб на кой месец ти казаха кога ще ги махат )
__________________
http://img411.imageshack.us/img411/574/untitledrw7.png
..:: Six billion people in the world, six billion souls ... and sometimes all you need is ONE::..
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th March 2007, 08:14
maariaa maariaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 105
По подразбиране

Аз преди месец я питах моята зъболекарка, което ще рече на 7мия месец. Ами каза, че до декември ще ги махне. Аз ги сложих на 30 юли.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th December 2007, 10:13
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Моите брекети от вчера са факт .
Сложих лингвални на горната челюст. Не ме боли изобщо, само малко опъва, но като знам действието им, даже ме прави щастлива това опъване . Иначе не ми разраняват езика (за сега). Малко ми е трудно с яденето още, все ме е страх, че ще се отлепят. Говорни проблеми почти нямам, освен с много дълги думи, на които леко бритиш акцент им придавам. Не знам все още с целувките как ще ми се получи, а и с едни други френски удоволствия .
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th December 2007, 16:52
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunflowera
Моите брекети от вчера са факт .
Не знам все още с целувките как ще ми се получи, а и с едни други френски удоволствия .
Да ни информираш своевременно
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th December 2007, 17:53
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunflowera
Моите брекети от вчера са факт .
Сложих лингвални на горната челюст. Не ме боли изобщо, само малко опъва, но като знам действието им, даже ме прави щастлива това опъване . Иначе не ми разраняват езика (за сега). Малко ми е трудно с яденето още, все ме е страх, че ще се отлепят. Говорни проблеми почти нямам, освен с много дълги думи, на които леко бритиш акцент им придавам. Не знам все още с целувките как ще ми се получи, а и с едни други френски удоволствия .
Честито,Рали!
Ще ми е интересно развитието по въпроса!
Ако не те притеснява ,пусни снимки преди и след ,когато има желания ефект!
п.п."Опъването" всички ни кефи....а с френските удоволствия не мисля ,че ще имаш проблем
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th December 2007, 18:41
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Да, ще пускам на етапи задължително. Честно казано, може и да си въобразявам, но ми се струва, че се местят с дни . Тъпото е, че най-щръкналият кучешки ще го "вържат" чак като се освободи мястото под него, сега дори няма брекет и точно той не се мести все още, а най-много ме дразни. Иначе от другата страна опъва яко и другият ми кучешки, който стърчи съвсем малко днес ми се струва съвсеееем леко по-прибран, но вероятно е халюцинация от еуфорията . Сигурно така се чувстват мацките, като си сложат цици
Отговори с цитат
  #18  
Стар 7th December 2007, 18:56
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Meстят се,не си въобразяваш! Въпроса е да се преместят ,докъдето трябва ,а след това да си останат там..Сега все още местенето е само за сметка на накланяне,а не на корпусно (цялостно)преместване на зъба....
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th December 2007, 14:38
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Така, ден 4.
Езикът ми се разрани на 2 места. Фъфля. Опъването от първите дни намалява, но все още ме боли като ям. Каквото изобщо мога да ям без риск да ги отлепя. Най-големият проблем се оказа правенето на френска любов, с извинение за откровенията, но ако някой друг е решил да си слага лингвални, да си знае. Вече леко съжалявам, че не сложих външни, щях да имам естетически проблеми, ама сега пък имам сексуални .
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th December 2007, 18:24
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Искам да попитам компетентните, ако само един зъб е крив, може ли да се сложи брекет само на него или не. Надявам се да не съм казала някоя глупост
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лингвалнибрекети
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:17.