IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 3rd December 2012, 13:21
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

При мен има корекция на гърдите обиране на кожа около ареолата и след това поставяне на инплант.....Инче ,аз не почивам никога да не ти говоря за отпуска която не познавам от 8год. но това е моя избор....но благодаря ви за съветите,че аз както я откарах.........вечер ми е голям проблем спането гърба ме боли адски въпреки,че съм на високо легнала.
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #642  
Стар 4th December 2012, 08:52
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жени Виж мнението
При мен има корекция на гърдите обиране на кожа около ареолата и след това поставяне на инплант.....Инче ,аз не почивам никога да не ти говоря за отпуска която не познавам от 8год. но това е моя избор....но благодаря ви за съветите,че аз както я откарах.........вечер ми е голям проблем спането гърба ме боли адски въпреки,че съм на високо легнала.
Аха, разбирам. Гадно е със спането, но с всеки ден ще става по-поносимо.
Обаче ти си за бой - 8 години без отпуска - тя работата никога няма да свърши.
Отговори с цитат
  #643  
Стар 4th December 2012, 11:52
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

За бой съм си знам ама ,като не мога да си седя на едно място шило голямо....вчера докторката каза,че всичко върви перфектно и,че съм герой не съм спряла да работя ,но вечер ми е ад продължава да ме мори гърба
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #644  
Стар 4th December 2012, 19:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жени Виж мнението
За бой съм си знам ама ,като не мога да си седя на едно място шило голямо....вчера докторката каза,че всичко върви перфектно и,че съм герой не съм спряла да работя ,но вечер ми е ад продължава да ме мори гърба
Като си шило ... вечер на дискотека - танци цяла нощ и ще видиш на другия ден колко кротко ще спиш.
Ще мине гърба, ама бавно става ...
Отговори с цитат
  #645  
Стар 5th December 2012, 15:16
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

Инче,след 10ч. работа едвали ми е до диско да ти кажа и с тези камъни пък хептен ,като тромаво магаре се чувствам........нали знаеш как е при нас по аптеките на максимум гледаме магистрите да сме на смяна ,че само проверки..върви,че почивай!
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #646  
Стар 5th December 2012, 18:25
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жени Виж мнението
Инче,след 10ч. работа едвали ми е до диско да ти кажа и с тези камъни пък хептен ,като тромаво магаре се чувствам........нали знаеш как е при нас по аптеките на максимум гледаме магистрите да сме на смяна ,че само проверки..върви,че почивай!
Някои дни не почиваш ли? Щото и аз съм по 12 часа, но почивам някои дни. Аз сигурно съм по-луда, щото когато и да ме бутнеш за дискотека съм на линия. А ти след 1-2 месеца им приготви подобавящо парти на камъните - дотогава ще се чувстваш почти нормално вече.
Отговори с цитат
  #647  
Стар 7th December 2012, 10:46
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

Почивам само неделя....един ден в седмицата работя по 13ч. ама то си е мое желание,но айде стига съм мрънкала,че напоследък само охкам и пъшкам незнам как ме търпи мъжкото тяло.......ужасна съм станала....ама може ли ми устои .......вече дерзая за момента,когато ще мога да си спя спокойно и се оправям сама без ничия помощ..и тогава як купон ще им ударя на камъните........
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #648  
Стар 8th December 2012, 09:59
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жени Виж мнението
Почивам само неделя....един ден в седмицата работя по 13ч. ама то си е мое желание,но айде стига съм мрънкала,че напоследък само охкам и пъшкам незнам как ме търпи мъжкото тяло.......ужасна съм станала....ама може ли ми устои .......вече дерзая за момента,когато ще мога да си спя спокойно и се оправям сама без ничия помощ..и тогава як купон ще им ударя на камъните........
Като прекалиш с охкане, пъшкането и мърморенето само му ги показваш и ... той всичко е забравил.
Отговори с цитат
  #649  
Стар 10th December 2012, 11:34
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

Да се похваля.че вече 3нощи си спя без да ме боли гърба,но пък вчера погнах да чистя цялата къща е разбира се с мъжкото тяло не вдигам нищо дори и дамската си чанта ми я носи той,но днес ме болят ръцете...надявам се да ми махне лепенките сега в сряда,че ще станат 14дена
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #650  
Стар 11th December 2012, 18:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жени Виж мнението
Да се похваля.че вече 3нощи си спя без да ме боли гърба,но пък вчера погнах да чистя цялата къща е разбира се с мъжкото тяло не вдигам нищо дори и дамската си чанта ми я носи той,но днес ме болят ръцете...надявам се да ми махне лепенките сега в сряда,че ще станат 14дена
Уф, това с чакането да ти махнат това, и онова ... ама такова е, пази се, пък както виждаш всичко отминава малко по малко.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:51.