IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #711  
Стар 24th December 2013, 14:33
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Хеей, моми4ета, ама 4е сте ку4ки! Как можехте да гонаправите? Сега пове4е никога този сайт няма да бъде посетен от любезни и интелегентени хора, които искат някакво съдействие, а не не простотии от необразувани хора,токова ви акъла като нямате васпитание.! Хората идват отдале4е да посещават сайта ни, от 4ужбинско даже от светлинни години от нас даже. Ама вие с вашта ЛИПСА НА ВЪЗПИТАНИЕ... Те хората са запознати достата4но и споставяне подмоскола и снадмоскола. Ама като се правите вси4ки много умни професорки където се имат за много велики...сега ще си умрем от скока тука в тоя сайт.
Те искат самода а ви обеснят за тези теории кадето им ги развивате какво може да се полу4и с надмускулното поставяне,така е, а най итерестното ако въобще сте наясно жена с помускулно спортува...имплантите и 4ак ще литнат от кожата и,така 4е преди да запо4н4те да обиждате някой който не познаване първо се замислете,....

Последно редактирано от Лина : 24th December 2013 на 14:38
Отговори с цитат
  #712  
Стар 24th December 2013, 14:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
НачИ , спирам да спортувам , че като ми ЛИТНАТ имплантИтИ през кожата , ко ша праа без СиСи ааааа ....
Ти си лесна, февруари ще ти слагат нови, ама ние другите да му мислим.
Отговори с цитат
  #713  
Стар 24th December 2013, 14:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Хеей, моми4ета, ама 4е сте ку4ки! Как можехте да гонаправите? Сега пове4е никога този сайт няма да бъде посетен от любезни и интелегентени хора, които искат някакво съдействие, а не не простотии от необразувани хора,токова ви акъла като нямате васпитание.! Хората идват отдале4е да посещават сайта ни, от 4ужбинско даже от светлинни години от нас даже. Ама вие с вашта ЛИПСА НА ВЪЗПИТАНИЕ... Те хората са запознати достата4но и споставяне подмоскола и снадмоскола. Ама като се правите вси4ки много умни професорки където се имат за много велики...сега ще си умрем от скока тука в тоя сайт.
Те искат самода а ви обеснят за тези теории кадето им ги развивате какво може да се полу4и с надмускулното поставяне,така е, а най итерестното ако въобще сте наясно жена с помускулно спортува...имплантите и 4ак ще литнат от кожата и,така 4е преди да запо4н4те да обиждате някой който не познаване първо се замислете,....
Лина, спука ме от смях ...

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Те искат самода а ви обеснят за тези теории кадето им ги развивате ...
Отделно, че това "обеснят" (ама не в твоя пост, а още в нейния) го прочетох "обесят" и съвсем се ...
Отговори с цитат
  #714  
Стар 24th December 2013, 14:45
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Ние пък от простолюдието в БГ дето сме невъзпитани и необразУвани си го слагаме подмускулно и си е добре
Отговори с цитат
  #715  
Стар 24th December 2013, 15:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Лина къде си крила до сега този талант на велик Трол Аз за сега се одържам да Тролвам и тук там само цвъкам по малко, ама вие така ще ме отприщите, че после ще ме замерят с камъни
Ама кви гадни Тролове сте само, а аз си мислех, че тука сте само скучни лелки
Отговори с цитат
  #716  
Стар 24th December 2013, 16:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Уфффффффф ма ЛинО..... оби4ам тЪ
Отговори с цитат
  #717  
Стар 24th December 2013, 16:48
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

То и аз въ оби4ъм и ни моа да са криа пожечи. Еми нали за туй наминавам от вр на вр.
То понякога май нас хи4 ни няма...естествено 4е ще го копирва жената и ще го прашта и на другите фороми,така правят интелигентните хора, какво О4аквате вие, тя о4аква садействие...
Може и да сме скучни, а може би лелки, а понякога и тролове, ама този стил на писане направо ме вдъхновява. Не че искам да се подигравам нещо /не много /, ама е забавно.
Жената просто иска съвет и, за да е сигурна, че ще й се отговори, копира поста си по всички теми. И понеже явно не си e направила труда да прочете писаното по-рано, а иска отговор сега и веднага...
А дори и в чужбина, дори и да пише човек бързо, не е зле после да прочете какви ги е натворил и да натисне „редактирай", ако е нужно. Има стотици начини да пишеш на кирилица правилно, само да попита човек където трябва. Нали знаете
„4и4ко Гугъл знае вси4ко“

Последно редактирано от Лина : 24th December 2013 на 19:10
Отговори с цитат
  #718  
Стар 24th December 2013, 20:20
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Мн. сме доуни и необразувани! За въспитание да не говорим.
Добре, 4е си доиде жената от 4ужбина да ни светне за летежните своиства на инплантите ни.
Депресирвам се!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #719  
Стар 16th January 2014, 12:17
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте,
писах в друга тема с въпроси, но да питам и тук момичетата оперирани от д-р Заякова какви са отзивите. Доста неща изчетох, но друго си е човек да получи лични отзиви. Аз по някакъв начин успях да отсея двама лекари от всички имена, но все още се колебая между д-р Ильо Стоянов и д-р Заякова. Записах си консултация за края на месеца при Стоянов, но поради факта, че съм от Бургас ми се иска да отскоча и до Варна сякаш.
Имам чувството, че всеки лекар използва преди всичко един вид импланти, дали греша?
Отговори с цитат
  #720  
Стар 4th November 2014, 17:17
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Аз също моля за отзиви за д-р Заякова. От прочетенето във форума оставам с убеждението, че всички които са оперирани от нея са много доволни, докато при останалите доктори срещам основно смесени коментари. Първоначално исках при И. Стоянов, но след като окепази една моя много близка и й се наложи да ходи 8 месеца с един имплант само, тотално го зачеркнах. В момента съм раздвоена м/у д-р Заякова и д-р Н. Георгиев. Аз съм от София и не знам колко е типично да отида до Варна за операция, при положение, че тук изборът е повече от богат. Нуждая се от окуражаване и съвет. Благодаря

Последно редактирано от Arizonna : 4th November 2014 на 17:20
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:52.