IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 25th July 2007, 16:23
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

оф..имам чувството, че колкото повече коремни правя,толко по-голям ми става корема направооо...мн ми е гадно
а имам няколко въпросчета
- плажния волейбол кардио ли е?или просто аеробен спорт
има ли шанс от коремните преси-за долната част на стомаха(такива с повдигането на ураката) да се увеличи талията,ханша? за стомаха на някои места казват,че коремните може да го направят по-голям..на др - че коремните са най-добрия вариант.....
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25th July 2007, 16:36
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

А пък моя да знаете как се подува през зимата
Отговори с цитат
  #43  
Стар 25th July 2007, 16:42
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
оф..имам чувството, че колкото повече коремни правя,толко по-голям ми става корема направооо...мн ми е гадно
а имам няколко въпросчета
- плажния волейбол кардио ли е?или просто аеробен спорт
има ли шанс от коремните преси-за долната част на стомаха(такива с повдигането на стомаха) да се увеличи талията,ханша? за стомаха на някои места казват,че коремните може да го направят по-голям..на др - че коремните са най-добрия вариант.....
Значи всички спортове, в които има тичане, скачане, въртене на педали и т.н. се наричат аеробни. Кардио е самата дейност, която извършваш докато ги практикуваш. Няма как с повдигане на краката (на успоредка, легнал...) да си увеличиш ханша или талията. Те се увеличават и съответно смаляват само чрез храна (в случая прекомерна), а не от упражнения за корема.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25th July 2007, 17:31
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
някой да има представа кое от тия помага за премахването на корема? http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
опитай " Pump It Up! The Ultimate Dance Workout.avi "
действа ми много добре и се чувствам отлично след като приключа целия диск. Помага да се премахнат всякакви тлъстини от тялото и ефекта се усеща още след първия път, когато успееш да го издържиш докрай
Отговори с цитат
  #45  
Стар 26th October 2007, 09:18
полин полин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Пловдив
Мнения: 30
По подразбиране

Започвам поредица статии за постигане на плосък и стегнат корем. Ще се радвам на вашите препоръки, критики и съвети

http://www.letsgym.com/2007/10/25/stegnat-korem-1/
__________________
www.letsgym.com
Отговори с цитат
  #46  
Стар 28th October 2007, 10:47
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

dadano, от колко време се занимаваш с това видео, защото аз все още не мога да го издържа цялото... Иначе е едно от най-добрите, които съм намирала, да не кажа най-доброто дори.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 28th October 2007, 10:48
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
dadano, от колко време се занимаваш с това видео, защото аз все още не мога да го издържа цялото... Иначе е едно от най-добрите, които съм намирала, да не кажа най-доброто дори.
от къде мога да си го дръпна?
Отговори с цитат
  #48  
Стар 28th October 2007, 10:52
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

data.bg - Pump it up! The ultimate dance workout.
Лично аз съм много доволна, тая мацка така ме изморява.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 29th October 2007, 09:51
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране :)

Здравей ледено сърце Аз си търсех нещо по-интензивно и много ми хареса още от първия път, когато го пробвах... но издържах само трийсетина минути и то с почивки Продължих да го изпълявам през ден и и на петия път го изкарах до край, но аз пропускам част от скачането, при което махаш с ръце нагоре надолу, защото явно ръцете ми не могат да го издържат цялото... В момента един два пъти седмично са ми достатъчни, за да се чувствам добре
Отговори с цитат
  #50  
Стар 29th October 2007, 12:31
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

И аз се задъхвам много на тази част Обикновено го правя до 30-та минута и превъртам малко или просто го спирам и правя друга тренировка след него. А опитвала ли си "Tae bo - 8 minute workout" на Billy Blanks?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмамнекоремчеКОРЕМИЩЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:21.