IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 15th August 2007, 17:10
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

@sweet_dreams, а би ли написала и ценичка?
На мен ми казаха, че минимум година е трайността с хиалуронова киселина!
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 15th August 2007, 20:27
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Flame, около година, т.е. 12-16 месеца е трайността й, ако хиалуроновата киселина е инжектирана в назолабиални гънки, глабеларни или други бръчки, но за устни е 6-8 месеца. Говоря разбира се за стабилизирана хиалуроновата киселина, която е оптимално безопасно модифицирана, така че да наподобява нашата естествена ХК, за да не предизвиква нежелани странични реакции в мястото на инжектиране.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 15th August 2007, 20:30
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Flame, излезе ми към 430лв заедно с упойката - стоматологична, нея си я платих отделно. А за трайността може би наистина зависи каква точно хиалуронова киселина се слага. Друг е въпросът, че никой не може да ти гарантира колко точно ще издържи...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 30th August 2007, 08:35
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

сега мисля да си слагам и аз хиаронова иселина.слагала съм си Метрадекс и е такъв боклук 4е не искам да го чуя повече.на 2 седмица нищо нямах. сега ще си слагам SURGIDERM 30 и се надявам да е по траино.ще ми излезе 300лв.-1 ампула
Отговори с цитат
  #65  
Стар 30th August 2007, 16:29
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elinor
сега ще си слагам SURGIDERM 30 и се надявам да е по траино.ще ми излезе 300лв.-1 ампула
При кого ще си я слагаш?
Отговори с цитат
  #66  
Стар 31st August 2007, 08:19
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

ами аз имам една приятелка в гр.Хасково която е козметичка и слага филъри .Прави ги много хубави устните.Неините си ги е направила като Анджелина Джоли.Много са яки.ще и ги снимам и дано имам време да ида до там да си сложа.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 31st August 2007, 09:55
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams
Момичета, да ви се похваля В понеделник си сложих хиалуронова киселина при д-р Михайлова във Варна. Всъщност ми сложи 2/3 от ампулата само в горната устна и следващата седмица ще ходя пак, да решим къде да ми слага другата 1/3 :P Много се харесвам засега, дано да се задържи достатъчно дълго тоя ефект Ето ви и малко снимчици:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163205
Паролата е 4523
Накрая има и бонус цици
Sweet_sreams, устните ти са перфектни, но останах очарована и от гърдите ти. понеже не те намирам в темата за представяне, би ли ми казала с колко кубика си и кой те оперира? Мерси
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 31st August 2007, 19:37
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elinor
ами аз имам една приятелка в гр.Хасково която е козметичка и слага филъри .Прави ги много хубави устните.Неините си ги е направила като Анджелина Джоли.Много са яки.ще и ги снимам и дано имам време да ида до там да си сложа.
elinor, да разбирам ли, че приятелката ти козметичка застава срещу огледалото със спринцовка в ръка и с няколко умели и точни движения си прави едни "яки" устнички
И не зная дали ти е известно, че в България единствено лекари имат право да поставят филъри!?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 31st August 2007, 20:10
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Danielka, радвам се, че ти харесват Цицките са ми 280сс подмускулно McGhan, анатомични, висок профил - при Тепавичарова отпреди 7 месеца
Отговори с цитат
  #70  
Стар 3rd September 2007, 09:39
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

не си много права да ти кажа защото преди години пак съм си слагала и ми го слага жена от козм.салон която е карала курс във Франция както моята приятелка.Ако не са изкарали курс и нямат диплом за такова нещо не им се продават филърите от самите вносители.

А "яки " не си ги прави сама а мъжа и които е хирург и тои има изкаран курс за слагане на ботокс и филъри.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Големиустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:59.