IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #3241  
Стар 19th March 2009, 08:19
Аватара на BILI BIBIT
BILI BIBIT BILI BIBIT не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: БУРГАС
Мнения: 35
По подразбиране


eто
го кафенцето! А тези бисквитки дали са режимни? Аз днес нямам промяна,но нищо не може всеки ден да има.
УСПЕШЕН ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ!
__________________
На поправителен от 08.06.10
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/34297.gif
Отговори с цитат
  #3242  
Стар 19th March 2009, 08:44
Аватара на Nanka
Nanka Nanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 235
По подразбиране

Добро утро и от мен!
Кафето е сервирано, закуската също.....
Ами аз освен да хапна и пийна, друго не виждам какво да правя..... а и естествено ще прегледам пресата и клюките....
Отговори с цитат
  #3243  
Стар 19th March 2009, 09:06
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Здравейте момичета.
Още вчера имах минус, но исках да видя и днес дали ще го затвърдя. Така че днес смело се отчитам. От началото на Режима тоест от 2-ри Март до сега - съм се преборила с 4кг гадни сланинки!

Били Бибит, мерси за кафенцето.Бисквитките са режимни - щом са на картинка. А и онзи младеж там , той е калориотрепач......

Нанси, браво за страхотния резултат. И за малката принцеса се радвам. Браво на нея!

Ох, Зорче..... Направо ми спря сърцето... С тоя Аполон.. Добре че си ти та ние да оплакнем окото с нещо агнешко.... Аз като го видях и забравих и за бисквити и за торти....

Ваня
, добре дошла. Резултатът ти е много добър. Като се има предвид че половината цел е постигната и то само за един месец, невиждам какво те тревожи. Задържането всъщност е полезно, колкото и да не плаши защото така се затвърждават свалените килограми. Не приемай като наказание това задържане. Не се задържа само като прегрешиш. Такива периоди има и без да си нарушавал режима. Само спокойно, не се обезкуражавай. С теб сме!

Далила, забрави за прегрешението, направи един, два протеинови дни и смело напред. Я се виж колко много килограма си преборила. Сега някакви си 500г ли ще те плашат - пък и си пред МЦ. Аз преди МЦ съм качвала до 4кг. Я споко!

Това е за сега.

Само да не забравя - ВОДА пихте ли?
Отговори с цитат
  #3244  
Стар 19th March 2009, 09:16
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

и аз да се разпиша вчера прегреших с ябълка и половина грейпфрут пуканнки и салами разни в коиото 100% има тоалетна хартия за която не знам дали е режимна соя и кой знае още какво .не се премерих днес защото знаех че целия ми ден ще бъде напрегнат заради уви положителния резултат
Отговори с цитат
  #3245  
Стар 19th March 2009, 09:19
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
в коиото 100% има тоалетна хартия за която не знам дали е режимна
Отговори с цитат
  #3246  
Стар 19th March 2009, 10:01
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

ох дано да не е било фатално
ма съм станала адски слабохарактерна чудя се дали да съм на вода и чайове днес или да си продължа ударния режим?
но май няма да издържа
Отговори с цитат
  #3247  
Стар 19th March 2009, 10:23
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Добро утро от мен... аз само да се разпиша и да ви пожелая успех в по-нататъшното отслабване. Тиричка много се радвам, че се включи пак в нашите редици.
Пожелавам успех на всички... аз си нарамвам мачетето и ... на тръстиката
Отговори с цитат
  #3248  
Стар 19th March 2009, 10:36
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Опааа, аз тъкмо казах,че се завръщам и до като се натуткам да пиша и пак две страници минали. Браво , браво, че по едно време беше такова затишие А аз си карам режима...и този път съм решила никакво теглене рано сутринта. Сега се тегля, когато се сетя, ама гледам да има минали поне 2 дни от предното. Пак са ми тамън дрехите, което е добре... Какво да ви пиша, освен,че утре ме очаква зверско предизвикателство и ако се издъня...Разрешавам ви публичен линч после Хайде стига от мен толкова - целувки....А мен утре мама ме очкава и Пловдив...Урааа
Отговори с цитат
  #3249  
Стар 19th March 2009, 10:44
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

точно защото ходих при майка ми затова се освиних така жестоко вчера! но дано ти си с по-силна воля !
Отговори с цитат
  #3250  
Стар 19th March 2009, 11:17
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

здравейте и от мен, хайде настя чакаме те на пловдивска земя и да внимаваш с мамините гозби че от тях по вкусни няма, а аз сега да кажа момичета слушайте тира и си пийте водата да не стане някоя поразия с бъбреците ви, че много боли, казвам го от личен опит, слава Богу обаче оцелях, вече съм добре и отново си подкарвам трети етап на дюканската диета
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:04.