IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1061  
Стар 3rd October 2010, 21:08
valeruga valeruga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 53
По подразбиране

Благодаря, но коя точно, яе те са хиляди
Отговори с цитат
  #1062  
Стар 4th October 2010, 11:27
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

red_dogg, благодаря ти , но съм жива и здрава! Ще кача утре нови грозни снимки с други ъгли на снимане. Ох, и старите пак ще покажа макар, че тръпки ме побиват само като си помисля за онова огромно орлово страшилище, способно да покрие Стара планина, че и Предбалкана
Ultra, не съм споменавала, но имах една вдлъбнатинка вляво, която само напипвах, но не виждах и така и не направих на въпрос. Сега няма и помен от нея така, че неравностите, за които предупреждава доцентът наистина не са толкова фрапантни и се променят.
mariq78, на 3,5 месеца ми е носът и спя с лепенка /по препоръка на доц./, защото все още нощем носът ми се подува. И лонгета често слагам, че малкият спи до мен и получавам по някой удар. И както писах подутинката, калцираното или каквото и да е там се прибира/спада след пристягане с лепенка. Между другото то се появи доста след операцията. В Синумед са прегледите, в Каспела операциите. Доц. ще ти каже какво може да постигне с твоя нос, но само с една операция -50% не ми се вярва. А и сигурна ли си, че е необходимо?
сrystal, радвам се, че носът ти продължава да се разхубавява! А защо искаш да те види доц. като всичко е ок? Или може би ти искаш да видиш него?
KrIsKaA, поздравления! Чакаме снимки!
Alisha, по затворения бях.

И пак да натъртя, че НЕ ВИНЯ ДЖАМБАЗОВ за недоволството ми и ако пак се оперирам ще е при него. Аз не поисках цялостно смаляване, а само премахване на гърбицата. Няколко пъти му казах, че в никакъв случай не искам чип нос, а съвсем лека извивка. Тя предполагам не е особено лесна за постигане.
А върхът ми продължава да пада....
Отговори с цитат
  #1063  
Стар 4th October 2010, 21:33
Аватара на red_dogg
red_dogg red_dogg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 81
По подразбиране

Леонке воовще не коментирай повече твоя нос аз съм пичага и ти казвам че е супер. повече няма ко да го мислиШ
Отговори с цитат
  #1064  
Стар 5th October 2010, 15:58
Аватара на kamkata
kamkata kamkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: София
Мнения: 27
По подразбиране

Liona - видях снимките , на мен лично ми харесва носа ти , намирам го даже за по малък от моя
Явно всеки харесва чуждия нос и се вглежда прекалено много в своя.

И аз когато се вглеждам и не се одобрявам сега , отварям старите снимки и като се видя със старата орловица ... Сега поне не ме е срам да се завъртя в профил Също не исках смаляване , а само премахване на гърбицата , даже и извивка не сме коментирали дали искам.

Поздрави на всички
Отговори с цитат
  #1065  
Стар 6th October 2010, 21:39
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Броя дните
Отговори с цитат
  #1066  
Стар 7th October 2010, 11:58
Аватара на red_dogg
red_dogg red_dogg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 81
По подразбиране

слушам че доцента са го направили шеф някаде. и май тия които чакат за операции ще бъдат отложини заради други ангажименти.
Отговори с цитат
  #1067  
Стар 7th October 2010, 12:11
valeruga valeruga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 53
По подразбиране

Ай стига ,деее Да, шеф е на Хирургиите. Ами нормално сега да има много повече ангажименти, а ми казаха, че и в министерството ходел като се наложило и незнам какво ще ни прави нас чакащите- аз съм чак на 6 декември, но...нямам търпение вече.
Отговори с цитат
  #1068  
Стар 7th October 2010, 15:53
Аватара на red_dogg
red_dogg red_dogg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 81
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeruga
Ай стига ,деее Да, шеф е на Хирургиите. Ами нормално сега да има много повече ангажименти, а ми казаха, че и в министерството ходел като се наложило и незнам какво ще ни прави нас чакащите- аз съм чак на 6 декември, но...нямам търпение вече.
охоо има доста да чакаш още... успех за напред
Отговори с цитат
  #1069  
Стар 11th October 2010, 12:50
Аватара на kroasan4eto
kroasan4eto kroasan4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Момичета, искам да попитам каква е цената на ринопластиката при доц. Джамбазов и дали е възможно да направя операцията на кредит и какви са уловията за това? (Налага се да побързам, защото е на първо място здравословна и след това като допълнение козметична).
Отговори с цитат
  #1070  
Стар 11th October 2010, 14:01
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kroasan4eto
дали е възможно да направя операцията на кредит и какви са уловията за това?
Ако искаш с кредит, ще трябва да го теглиш от банка, при доцента няма такава опция. Операцията ти ще бъде 900 лв, след като проблемът ти е преди всичко здравословен - в този случай здравната каса ще покрие част от разходите.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:05.