IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1111  
Стар 29th October 2010, 14:14
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn
да, но в случай че нямаш изкривена носна преграда какво правиш ? просто казваш на личната, че имаш ли? Джамбазов няма ли да каже нещо по въпроса.. аз планирам това лято да се оперирам и също се интересувам как точно става номера със здравната каса. ааа да и ако се оперирам лятото ще мога ли да си ходя на море и да си живея нормално след тва ?
Няма да можеш за жалост. Не че някой може да те спре, но просто никак не е желателно. Защо не отложиш за есента? Така като е хладно, ще ти спаднат по-бързо отоците...
Аз се оперирах това лято и съм още доста отекла (след 3 месеца).
Отговори с цитат
  #1112  
Стар 29th October 2010, 18:08
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

На мене личният лекар ми даде направление Сега остава да си чакам датата.
Да ви питам нещо, че голям страх ме гони - правят ли ви снимки в Каспела? Преди - след? И обработват ли се на фотошоп да се види предварително какво ще се постигне?
Другият ми страх е самата упойка....веднага ли се заспива? И кога се будиш? Колко часа трае самата операция?
Отговори с цитат
  #1113  
Стар 29th October 2010, 21:35
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

значи няма да има проблем да мина по касата.. имам позната унг..личната мии ще получи удар от поредната ми глупост, но ще даде направление кво да ме прави . искам в средата на лятото, защото сесията ми е до средата на юли, а следващата края на август
Отговори с цитат
  #1114  
Стар 30th October 2010, 08:24
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Да , в Каспела правят снимки и преди и след. Само че няма фотошоп, поне на мен не са ми показвали. На операцията разчиташ на лекаря, неговия опит и на късмет. Като оперира няма компютър. Не се страхувай от упойката. Заспиваш веднага щом ти я вкарат, а после те събуждат още в операционната. Не се повръща, но ако ти се случи ще ти сложат деган. Не боли, няма нищо страшно.
Отговори с цитат
  #1115  
Стар 30th October 2010, 21:46
Аватара на red_dogg
red_dogg red_dogg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 81
По подразбиране

имам един въпрос. имам направление от лекаря и съм на 2ри на консултация при Джамбазов. трябва ли да плащам нещо за тази консултация, след като съм с направление, ако да колко да не се изложа нещо ?
Отговори с цитат
  #1116  
Стар 30th October 2010, 22:07
valeruga valeruga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 53
По подразбиране

Доколкото знам няма значение дали си с направление- за прегледа се плаща 40 лв.
А ако някой знае може ли да ми прати сайт за фотошоп, понеже няма как да си сваля програма?
Отговори с цитат
  #1117  
Стар 31st October 2010, 00:25
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте, престраших се да пиша и аз, от дълго време с интерес 4етях вси4ко, което излиза във форума относно ринопластиката. При мен проблема да не се впусна в на4инанието е психологи4ески, разбира се и мнението на семейството, което е на мнение, 4е това са глупости и пари хвърлени на вятъра. От целия натрупан опит като 4итател във форума, съм се ориентирала към Джамбазов. Пожелвам успех на вси4ки престрашили се!
Отговори с цитат
  #1118  
Стар 31st October 2010, 22:17
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Здравейте! Да се включа и аз във вашата тема, която отдавна следя, но не съм чела всички мнения, така че предварително се извинявам, ако има същия въпрос вече.
Имам насрочена операция при доцента на 09.12. Диагнозата ми е изкривена носна преграда, която е изразена и външно /носът ми е изкривен видимо надясно/, но освен това искам да си коригирам и формата на носа. Обработила съм си една снимка в профил на това как искам да изглежда носът ми след операцията. Въпросът ми е към тези, които са му носили на флашка снимки на желания нос - за него това ли е по-добрият вариант или предпочита просто да му се обясни какво точно искате и той да прецени вече как ще изглежда носът.
Отговори с цитат
  #1119  
Стар 31st October 2010, 22:49
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

sunnyB, съчетай двете - занеси му обработената снимка + обясни какво искаш
Отговори с цитат
  #1120  
Стар 1st November 2010, 07:34
Аватара на red_dogg
red_dogg red_dogg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 81
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
sunnyB, съчетай двете - занеси му обработената снимка + обясни какво искаш
тва кога го правим на консултацията или преди операцията на място?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:46.