IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3911  
Стар 25th February 2012, 14:27
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Днес бълбука по-малко
Инче, дано и ти си по-добре с всеки следващ ден. Аз осезаемо се чувствам така.
Б---и циците, ако съм знаела, че ще ми се случват такива неща, щях да си ходя плоска та вдлъбната.

Ровя нет-а за изгоден три екшън, че моят ще се разпадне вече, но черните са 2пъти по скъпи от белите в ибей. Имам един нов шок-абсорбър, след малко ще го пробвам дали не е много стегнат. А три-екшъна ми е 75В, макар от други сутиени да взимам С...Попаднах на това, някакъв бг сайт и тази оферта за 3 броя, но странни размери 75/90 и само чашка Д. Иначе ми се струва добър за по-нататък, аз много нося от този тип, особено в къщи.

Последно редактирано от aniK : 25th February 2012 на 15:30
  #3912  
Стар 25th February 2012, 15:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Днес бълбука по-малко
Инче, дано и ти си по-добре с всеки следващ ден. Аз осезаемо се чувствам така.
Б---и циците, ако съм знаела, че ще ми се случват такива неща, щях да си ходя плоска та вдлъбната.
Хаха аз бях същата работа в началото. Шах и паника и много съжалявах че съм направила операцията. Обаче сега вече виждам че си заслужава. Скъпа ти беше без дренажи май а, значи това в гърдите ти е течност която ще се резорбира сама. Аз бях с дренажи 24 часа и пак имах течност, която както казваш ми бълбукаше и мърдаше. До седмица изчезна.
Ти от къде си. Питам относно сутиените, в София по моловете триекшъна е 60 лв , или 65 беше.....независимо от цвета.
  #3913  
Стар 25th February 2012, 16:04
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Aaaa, Шоки, аз съм мeга-шопинг-маниачка и от 2-3 години само онлайн пазарувам В МОЛ-ове ходя само да се радвам колко изгодно пазарувам и да пия кафе. За 10-14лири го намирам бял. Даже някои размери черен и много як сив на супер цени, но не са моят размер
Разрових торбЪта със сутиени, има какво да се носи докато стигна пак до банели.

Много ме успокоихте за това бълбукане НГ не слага дренажи, а аз при никоя от предишните 2 операции не съм се притеснявала толкова и всичко ми се е струвало нормално. Само резултатът ме вълнуваше.

Сигурно никой от вас не е лепен като мен. Малко съм понамазана с лепило като Каноконлит е - дали ще ме почистят, като ида във вторник или така ще си ходя
  #3914  
Стар 25th February 2012, 17:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Aaaa, Шоки, аз съм мeга-шопинг-маниачка и от 2-3 години само онлайн пазарувам В МОЛ-ове ходя само да се радвам колко изгодно пазарувам и да пия кафе. За 10-14лири го намирам бял. Даже някои размери черен и много як сив на супер цени, но не са моят размер
Разрових торбЪта със сутиени, има какво да се носи докато стигна пак до банели.

Много ме успокоихте за това бълбукане НГ не слага дренажи, а аз при никоя от предишните 2 операции не съм се притеснявала толкова и всичко ми се е струвало нормално. Само резултатът ме вълнуваше.

Сигурно никой от вас не е лепен като мен. Малко съм понамазана с лепило като Каноконлит е - дали ще ме почистят, като ида във вторник или така ще си ходя
Напълно нормално е да се притесняваш, още повече че сега те притеснява най-вече факта че си носила спукан имплант в себе си и за това се плашиш. Аз ако бях на твое място да съм в нервен срив.
Иначе съм чула, че след втора операция гърдите се възобновяват и омекват много по-бързо, така че ще си изкараш и със старите сутиенчета.
  #3915  
Стар 25th February 2012, 18:09
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Аник,сещам се за Асдис Ран и на нея и е бил спукан ПИП-а,но преди 2 год.От тогава е минало време и тя си е ОК.Така,че оПитай се да се уСпокоиш,и както каза Нелс,се разсейваи с нещо...Спаднаха ли ти вече отоците?

П.п.Шоки не помагаш мн с тоя нервен срив...
  #3916  
Стар 25th February 2012, 18:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ааааа, добре съм, момичета Снощи се притесних много, но като казахте, а и аз се замислих, нормално е да има нещо вътре. МОже даже да съм го чувала, но за момента направо бях готова да ревна, а иначе съм толкова немарлива към здравето си...

Каточели с всеки следващ ден съм все по-добре, но още имам отоци. Почти са омекнали и не бих казала, че с амного по-твърди от ПИП-ките, а при мен е предимно имплант, няма много жлеза. Разрезите също изглеждат все по-човешки, особено този по-тънкия. Почти няма дейност, която да ме затруднява. Абсолютно несрванимо е с първата операция, корекциите са много леки за понасяне.
  #3917  
Стар 25th February 2012, 18:57
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Ааааа, добре съм, момичета Снощи се притесних много, но като казахте, а и аз се замислих, нормално е да има нещо вътре. МОже даже да съм го чувала, но за момента направо бях готова да ревна, а иначе съм толкова немарлива към здравето си...

Каточели с всеки следващ ден съм все по-добре, но още имам отоци. Почти са омекнали и не бих казала, че с амного по-твърди от ПИП-ките, а при мен е предимно имплант, няма много жлеза. Разрезите също изглеждат все по-човешки, особено този по-тънкия. Почти няма дейност, която да ме затруднява. Абсолютно несрванимо е с първата операция, корекциите са много леки за понасяне.
Всичко ще е наред, ще видиш.
Ели аз бях чудо точно като се оперирах - хвана ме страхотна страхова невроза. Нямах никакви болки освен в гърба, но като ме налетяха едни черни мисли за лошотиии.....ужас. за това го казах това за нервния срив.Сега вече съм добре и съм много щастлива, определено си заслужава.
Аник, ще видиш че до месец ще си забравила неудобствата.
  #3918  
Стар 25th February 2012, 21:39
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Aaaa, Шоки,

Сигурно никой от вас не е лепен като мен. Малко съм понамазана с лепило като Каноконлит е - дали ще ме почистят, като ида във вторник или така ще си ходя
Аз съм лепена също като теб...Не очаквай да го почистят, то само започва да се отделя от кожата при всяко къпане. При мен започна след 10-я ден да се протрива, затова и гелчето за белези се започва на втората седмица, а не както преди знаехме, след сваянето на конците.
Намирам голяма разлика от шиенето и лепенето... Сега са много по-финни от преди, като конец стоят, а след 6 мес. 1 г. Ще са незабележими. Така че, Аник радвай се!

Последно редактирано от Mishelin : 25th February 2012 на 21:46
  #3919  
Стар 25th February 2012, 21:44
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mishelin Виж мнението
При мен започна след 10-я ден да се протрива, затова и гелчето за белези се започва на втората седмица, а не както преди знаехме, след сваянето на конците.
На мен ми е странно за тези кремчета за белези.. На мен ми казаха да мажа едва след 6-тата седмица?

Абе мацки, имам един фундаментален въпрос. Знам, че е обсъждано, не все пак...
Има ли смисъл от тея кремове?

Аз имам опит с белези, и забелязвам, че белега при мен си личи, докато е пигментиран. Когато избелее цвета, не се забелязва никак. А тези кремове влиаят ли на пигментацията, или само на релефа?

Не ми пука за тези белези под гърдата, но понеже ми предстои мастоплексия, ще има кофти Т-образен разрез и се чудя него с какво да го мажа и има ли смисъл..

Може ли да се включи някой с вертикален белег да сподели опит? И как се развива белега с годините?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3920  
Стар 26th February 2012, 09:36
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз мисля този път с нищо да не се мажа. След предишните две операции абсолютно стриктно мазах по 3 месеца Зерадерм - сутрин и вечер. След втората направих грешката да не ги покрия с лепенки при едно излагане на слънце към 4-тия месец и се пигментираха. И при мен пигментацията е проблема. По време на бременността също бяха потъмнели и когато ми се оправиха хормоните, не се върнаха до изходния си цвят. Аз съм по-мургава, не бих казала, че белези ми личат, но види ли ги слънце или някой хормон... променя се цвета
Nells, сигурно не съм ти от полза, ще трябва много да го пазиш вертикалния. Аз все пак бих го мазала, защото е видим, тези в гънките не са толкова важни, а и при мен вече 2 пъти ги режат язък за мазането
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:49.