IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3931  
Стар 26th February 2012, 14:13
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Маркова, ти ме застреля с този диван! Как 3 месеца спиш на дивана??

Аз винаги съм спала по гръб. Ама буквално лягам в една поза и се събуждам в същата. Но щом мен ме измъчи това ограничено мърдане по време на сън, не ви завиждам на въртяшите се в леглото...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3932  
Стар 26th February 2012, 14:19
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Маркова, ти ме застреля с този диван! Как 3 месеца спиш на дивана??

Аз винаги съм спала по гръб. Ама буквално лягам в една поза и се събуждам в същата. Но щом мен ме измъчи това ограничено мърдане по време на сън, не ви завиждам на въртяшите се в леглото...
Еми Нелс това е положението, последно спах на нормално легло в клиниката. Сега се пробвах на няколко пъти ама не става, на дивана се намествам по добре. А и той е някакси мекичък и ми е добре на гърба. На твърдо ме боли гърба. Даже в началото взимах леки приспивателни, защото нямаше заспиване. Сега вече свикнах и си спя добре, но ми липсва старото въртене във всички посоки.
  #3933  
Стар 26th February 2012, 14:25
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Мен ме е страх дори да пробвам настрани. Все си викам да не взема да изместя нещо ... филмът е страшен
Много се извинявам предварително за спама, ама от къде си вадите емотките ?
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
  #3934  
Стар 26th February 2012, 14:37
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm Виж мнението
Мен ме е страх дори да пробвам настрани. Все си викам да не взема да изместя нещо ... филмът е страшен
Много се извинявам предварително за спама, ама от къде си вадите емотките ?
Под последния пост имаш едно синьо поле - нов отговор. Когато го натиснеш него емотките ти се появяват в дясно. при използването на бърз отговор ги няма.
  #3935  
Стар 26th February 2012, 14:56
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
: Както и при другите анестетици може да настъпи сексуално дезинхибиране
Аник какво ще рече сексуално дезинхибиране..Търсих го ,Но никаде не намирам обяснение.Питам щото 2 месеца,аз нещо съм ....с една дума нищо не усещам..А мъж ми бая се е стреснал..
  #3936  
Стар 26th February 2012, 15:29
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

А как да си ъпдеитвам страницата,че не ми отразява новите мнения?И какво е спам?!?сори,ако на някой му се струват глупави въпросите....
  #3937  
Стар 26th February 2012, 16:09
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Джуфи, ха де, и аз колко рових... б---и думата. За някакво лекарство прочетох, че можело да доведе до дезинхибиране, изразено в ниска степен на фрустрация и гневност. Превъзбуда ще да е
Хаха, намерих в Wikipedia 'desinhibition':
Disinhibition is a term in psychology used to describe a lack of restraint manifested in several ways, including disregard for social conventions, impulsivity, and poor risk assessment. Disinhibition affects motor, instinctual, emotional, cognitive and perceptual aspects with signs and symptoms similar to the diagnostic criteria for mania. Hypersexuality, hyperphagia, and aggressive outbursts are indicative of disinhibited instinctual drives

Аз се дразня, че не ми показва нови отговори в темте, в които съм публикувала (не знам къе да търся такава опция и сама си ги следя точно тях)

О, не, не, Джуфи, продължих да чета : Sexually disinhibited persons may inappropriately flirt with someone or make sexual comments. A person might expose themselves such as taking off part or all their clothes in public. They may unexpectedly fondle themselves or masturbate in public. They may touch other people on their face, arms, legs, buttocks or genitals. Страшно е!!!

Последно редактирано от aniK : 26th February 2012 на 16:16
  #3938  
Стар 26th February 2012, 16:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
ina, исках да те питам, носиш ли сутиен ти? И аз съм доста по-добре.
mishelin-че, благодаря за отговора за лепенето А ти носи ли сутиен? Не можах да го питам НГ
Ами аз на втория ден ходих да ми махнат бинтовете (дето така ме стягаха, че не можех да дишам) и тогава ми сложиха марли и сутиен. Утре пък ще ходя да ми сложат водоустойчиви лепенки и да се изкъпя най-после ... не мога повече ... Мисля сутиена да не го свалям в началото, че ... де да знам, по-сигурно ми се вижда.
Иначе болки нямам, само боцкания от време на време и ограниченията с вдигането на тежко и да не се ударя някъде (включително и в малкия ). Омръзна ми да бездействам, искам вече на работа да ходя ...
  #3939  
Стар 26th February 2012, 16:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

[QUOTE=princesavm;768623]Мен ме е страх дори да пробвам настрани. Все си викам да не взема да изместя нещо ... филмът е страшен
QUOTE]

И аз така, страх ме е да легна настрани. Иначе док каза, че ще усетя когато мога. Ама аз така и не смея да пробвам.
  #3940  
Стар 26th February 2012, 17:20
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Аз нямах притеснение да спя на страна, още на 2-я ден почувствах, че мога да се завъртя и да спя спокойно. Просто не обичам да лежа по гръб, а и главоболието ми не позволява да стоя така с часове. Единственото неприятно усещане е, че при обръщане от едната в другата посока е "изсипването" на имплантите... ха ха, гадничко е, но сутиена много помага в това отношение.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:33.