IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd April 2016, 11:38
novzavet novzavet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 44
По подразбиране Астрология

Моето мнение е ,че тя е вредна и води до грях.Не трябва да търсим информация за бъдещето по този начин.Поздравявам админите заради свободата на словото,което има тук.Този форум е идеално място за обсъждане на интересни теми.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd April 2016, 14:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Не мисля, че има действащи админи.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd April 2016, 15:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

От всчките постове и теми, с които си наводнил форума става ясно, че собствено мнение нямаш.... колко иронично е да говориш за свобода на словото.... как точно разбираш "свободата на словото"? Ааааааааааа чакай!!!!! сигурно и това определение го има в Библията, а?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd April 2016, 11:13
novzavet novzavet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 44
По подразбиране

Да в Библията се казва за свободата на словото. По важно нещо ,което има там е това как да постигнем свобода на душата.Ти вярваш ли в Бог?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th April 2016, 09:15
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

novzavet, с риск да се обидиш, но си меко казано странен. По-точно начина ти на изразяване е странен. И много режеш, т.е. това е вредно, това е грешно ... хората не обичат да им забраняват, та не е това начина. А вярата в Бог има толкова много тълкувания, че според мен може да си вярващ и въпреки това да постъпваш лошо (особено когато влагаш много емоции). Аз мисля, че са единици хората, които никога не реагират емоционално, винаги могат да видят нещата отстрани и да отсъдят абсолютно безпристрастно и справедливо. Трябва да са или роботи, или тибетски монаси.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th April 2016, 09:31
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

novzavet , а какво ти е отношението към хората, които спазват морал, уважаващ всички ближни и зачитащ свободата и толерантността, но мислят различно от теб?

Последно редактирано от sloan : 25th April 2016 на 09:33
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th April 2016, 13:41
novzavet novzavet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 44
По подразбиране

Не съм обиден на никои.Разбира се,че уважавам хората с различно мнение от моето.Предлагам следващите коментари да са по темата за астрологията.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd May 2016, 10:38
Pavleta12 Pavleta12 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 40
По подразбиране

Ама така зададена темата изобщо не е насочена към предмета на астрологията, а на отношението към нея. Уточни какво според е теб е предмета - произхода на астрологията е свързана с опитите за изготвяне на календари, описващи природните цикли. И как пък води до "грях", какво е "грях" според теб (с твои думи, без цитати от Библията)? Задаваш въпрос дали я смятаме за вредна - еми, не аз не я смятам за вредна. Аз съм също част от Вселената и няма нищо лошо да имам съзнание за нещата, които ме заобикалят в по-широк мащаб, независимо дали това знание ще остане пасивно или не.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th May 2016, 09:58
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

На мен също ми е интересна астрологията, не виждам нищо лошо в нея.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th May 2016, 18:16
novzavet novzavet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 44
По подразбиране

Вярвам в Христовото учение.Бог казва,че всяко едно нарушение на негов закон е грях.Наградата за греховете е болести,а заплатата е смърт.В книгите от Библията Второзаконие и Данаил се казва защо астрологията е вредна.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Астрология
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:29.