IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #851  
Стар 13th October 2013, 17:06
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Тити съчетанието тренировка, наливане с вода и масажор определено има ефект. Аз и преди тренирах обаче целулит видим си имах. Сега не ми се вижда. Само като стисна силно с ръка се вижда. Отдавам този успех на масажора. Аз като се масажирам не стоя мирно, а леко се търкам ту наляво , ту надясно на масажора. Така около 20 минути. След това слагам всеки крак по отделно за около 5 минути, та да масажирам и вътрешната част на бедрото. Много шумя на комшиите иначе и повечко време бих се масажирала.
Отговори с цитат
  #852  
Стар 13th October 2013, 17:33
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Намерила си твоята формула, което е прекрасно
При мен не даде резултат вибромасажора, въпреки упоритостта.
Аз от друго видях полза, направо до неузнавемост, обаче вече няма да мога да го ползвам, заради здравословен проблем.
Та ще видим докъде ще я докарам
Отговори с цитат
  #853  
Стар 13th October 2013, 19:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Намерила си твоята формула, което е прекрасно
При мен не даде резултат вибромасажора, въпреки упоритостта.
Аз от друго видях полза, направо до неузнавемост, обаче вече няма да мога да го ползвам, заради здравословен проблем.
Та ще видим докъде ще я докарам
Кое е другото Тити, ако не е тайна . Но здравето е най-важно, така че пази се. Ти какво направи с другия въпрос, дето го коментирахме в мамопластика.
Отговори с цитат
  #854  
Стар 13th October 2013, 21:11
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

LPG, наистина уникален резултат

С другото - имам още една година проучване и четене, то така или иначе по-рано от януари 2015 г. не мога да го направя.
Отговори с цитат
  #855  
Стар 4th November 2013, 21:28
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Само да ви кажа, че това http://po-krasivi.bg/bg/product/2629...trat#item_3379 не върши никаква работа !
Да не се лъжете да го купувате !
Далеч съм от мисълта, че с козметика се оправя целулита. Но да дадеш 200 лв /за комплект дневен и нощен интензивен крем/ и резултата да е 0, не съм очаквала !

По-добре ми действаше лятото пиенето на много вода и масажите с вендузи !
Отговори с цитат
  #856  
Стар 5th December 2013, 13:16
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Аз ползвам ето това http://bg.strawberrynet.com/skincare...140720/#DETAIL, правя упражнения, вървя до и след работа, хапвам повече плодове и пия повече течности. Има резултат, но трябва търпение
Отговори с цитат
  #857  
Стар 6th December 2013, 10:16
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Само да ви кажа, че това http://po-krasivi.bg/bg/product/2629...trat#item_3379 не върши никаква работа !
Ей, не съм вярвала ... щото Лиерак си е медицинска козметика и би трябвало поне малко от малко да има ефект. Иначе как си с движението, храненето? Предполагам си следиш всичко, ама пак да питам.
Отговори с цитат
  #858  
Стар 6th December 2013, 15:15
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Специално за всички мацки съм се ровил за инфо по този толкова "болезнен" проблем при жените. Имам намерения дори да изкарам курсове за масажи от които също да науча и антицелулитните, които имат доказан ефект. За кремовете трябва да знаете, че ефекта от тях и то не всички марки е косвен, те не решават проблема, но някои от тях подобряват вида наистина и ако се комбинира и със цялостен подход, а не само да се разчита на крема. Ето едно мнение, което открих в един форум, надявам се да ви е от полза, тъй като не всеки може да си позволи да ходи на масажи !
____________________

"Здравейте аз съм масажист и най мразя антицелулитните масажи за това ще ви дам съвет който ще ви е от полза и няма да има смисъл да ходите по масажи.Първо си купете силиконови вендузи,ГЕЛООБРАЗНИ СИНИ ТУРБИЧКИ ЗА ЗАМРАЗЯВАНЕ много са важни и някой антицелулитен крем загряващ.

Също много добра работа върши камфорово масло но внимавайте с него по по малко.и едно етерично масло от мента което има охлаждащ ефект.. Преди да започнете с масажа вземете една доза смляно кафе, Хубаво да е прясно не втора цедка. Сложете го в купичка и го залейте с вряла вода.Започнете да правите пилин с кръгообразни движения.

Така хем подготвяте кожата за масаж хем по дълбоко ще проникнат съставките а и е ясно за кофеина какъв ефект има за мастните депа. Така можете и да избегнете купуването на продукти с екстракт от кафе. След това нанесете антицелулитният крем или някое антицелулитно масло към което сте добавили капки камфорово масло.

Започнете да изцеждате от коляното към таза.След това правете кръгообразни и зиг-заго образни движения и накрая пак изцеждайте от коляното към таза. Масажът трябва да е около 10мин на страна. След като приключите с масажа вземете замръзналите торбички с гел и започнете да ги слагате по кожата.

Другият вариант е замръзнали малки кърпи.напоени с вода. По време на масажа се получава хиперемия. В този момент кръвообращението е засилено и в кръвта циркулират много застояли вещества,кислород,и хранителни вещества.Момента в който сложите ледените кърпи или пликчета капилярите се свиват и така мазнината и застоялите вещества се изцеждат от тъканта към кръво и лимфотока.

Хубаво е когато измивате пилинга от кожата си да правите контрастни душове понеже така се получава доста добър лимфен дренаж и подготвяте капилярите за работа. За финал се подсушете и нанесете ментовото масло изпийте една чаша силен зелен чай кой не трябва да е запарван с вода не повече от 63градуса така се запазват полифенолите който са най важното нещо в чая.

Хубаво е да бъде купен от специализиран магазин и да е насипен. Намалете солта, газираните напитки и цигарите. Бягайте и се радвайте на живота. Използвай те продуктите на Тhisserand."
Отговори с цитат
  #859  
Стар 7th December 2013, 10:49
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Полезно е мнението, само да имаш волята, силното желание да го правиш.
Отговори с цитат
  #860  
Стар 7th December 2013, 20:37
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Пуф, благодарим за загрижеността
А не пишеше ли колко често трябва да се прави този ритуал...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:43.