IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th March 2009, 12:28
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Аз имах намерение да си правя химически пилинг на тая възраст горе долу , понеже имах малки белегчета, но дерматолога и специалистката в козметичния салон ми каза че не е препоръчително. Казаха ми, че такъв пилинг се прави след 35годишна възраст.
И тогава ми препоръчаха билков пилинг, един зелен такъв, правих си 5 процедури, след което направих курс с механичен пилинг. Резултата беше страхотен и в момента нито едно белегче не се забелязва.
Просто нека момичетата се интересуват предварително за нещата.
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th March 2009, 12:44
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Ами точно, защото и аз така съм чела, че химичен пилинг се прилага след 35г бях втрещена.Започнах да и се карам, че не се е интересувала, че тази процедура е прекалено агресивна за нейната кожа.Но тя ми каза, че д-р Денкова и го е препоръчала.Отишла е на преглед, за да и препоръчат нещо за нейната кожа.Все пак отиваме дерматолог, защото те са специалисти!Крайно съм възмутена!Как може лекар да препоръча такава процедура, на толкова младо момиче!
А за този билков пилинг който препоръчваш,ще се поинтересувам!Благодаря за съвета!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th March 2009, 12:49
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от p1p1r1p1
Ами точно, защото и аз така съм чела, че химичен пилинг се прилага след 35г бях втрещена.Започнах да и се карам, че не се е интересувала, че тази процедура е прекалено агресивна за нейната кожа.Но тя ми каза, че д-р Денкова и го е препоръчала.Отишла е на преглед, за да и препоръчат нещо за нейната кожа.Все пак отиваме дерматолог, защото те са специалисти!Крайно съм възмутена!Как може лекар да препоръча такава процедура, на толкова младо момиче!
А за този билков пилинг който препоръчваш,че се поинтересувам!Благодаря за съвета!
А ето сайта, точно този ми правиха
http://www.re-art.net/green_peel.htm
но пак да се посъветва с специалист, неможе така да се прави на кой му скимне.Успехи
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th March 2009, 14:31
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Не мога да повярвам, че Денкова е порепоръчала нещо, което не трябва да се прави. По принцип и се носи славата на много добър козметик.
Аз също знам,ч е хим.пилинг не е за млада кожа, но може би наистина се е налагало.
Иначе последиците са нормални - точно така е: зачерваване, лющене в продължение на няколко дни. Ще и мине Най-добре да не повтаря. Според мен всяко такова агресивно излющване на кожата води до нейното изтъняване.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th March 2009, 15:10
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз също,няколко пъти съм ходила при нея и съм от доволна по доволна
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th March 2009, 15:21
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Не мога да повярвам, че Денкова е порепоръчала нещо, което не трябва да се прави. По принцип и се носи славата на много добър козметик.
Аз също знам,ч е хим.пилинг не е за млада кожа, но може би наистина се е налагало.
Ами именно за това съм толкова учудена.Аз съм ходила при нея и останах с много добро впечатление!Дори си мислех, че нещо се бърка за имената.А не е било наложително, защото момичето няма проблемна кожа, нито акне.Но...
Все тая вече, пред свършен факт...Просто се чудех няма ли нещо което да и помогне, да излезе от сегашното си състояние
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th March 2009, 16:43
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Не мога да повярвам, че Денкова е порепоръчала нещо, което не трябва да се прави. По принцип и се носи славата на много добър козметик.
И аз като тийнейджърка ходех при една на която й се носеше славата, лекувахме акне, пък се сдобих със спукани капиляри Които после лекувах.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th March 2009, 17:17
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Когато спре лющенето /което е нормално за тази процедура/ кожата ще й светне. Всички такива пилинги - билкови, плодови, бадемови и т.н са химически пилинги. Това е една чудесна процедура, която има само плюсове ако се прави от квалифицирано лице.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th March 2009, 18:37
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Предполагам, че си права .Чела съм много добри отзиви за тази проедура, просто ми се струва рано.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th March 2009, 20:29
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Определено не е рано.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пилингна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:13.