IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd November 2011, 22:46
emo24 emo24 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 5
По подразбиране Добър специалист в София?

Здравейте, някой може ли да ми препоръча добър специалист по ринопластика в София, че от скоро живея тук и не знам къде да търся? Към частниците ли да се ориентирам или и тези в държавните като ВМА стават? Става въпрос за мъжки нос. Имам крива носна преграда заради счупване и отделно искам изтъняване на тумбесто връхче на носа и премахване на гърбица.
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd November 2011, 22:55
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Никой няма да поеме отговорността да ти каже къде да идеш за ринопластика, защото винаги има шанс да не получиш желания резултат. Попрочети темите из форума и сам ще вземеш решение.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd November 2011, 23:04
emo24 emo24 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря, за отговора.
А за темите -аз ги четох, обаче за съжаление повечето обсъждат дамските нослета.

И все пак ще променя малко въпроса си - струва ли си човек изобщо да се занимава със специалистите от болници като ВМА? Така мисля, че е по-коректно зададен.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd November 2011, 23:12
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Да, защото там поне са УНГ специалисти, а ти искаш и септопластика. Та заради септопластиката задължително търси УНГ специалист, който прави и ринопластики. И между другото, не се обсъждат само дамски нослета, имаме си и момчета във форума, макар че не са от най-пишещите. Ако докторът може да прави дамски нослета, ще може да прави и мъжки
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd November 2011, 23:50
emo24 emo24 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Да, обаче във ВМА вече имах друга операция и ми оставиха голям белег. Затова ме е страх да ида пак там. Може да са доста добри специалисти, обаче откъм естетическа гледна точка са джаста-праста.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
мъжка, ринопластика

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДобърспециалистСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:29.