IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Мода


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #531  
Стар 1st March 2010, 23:43
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

я да питам и аз каква тази еко кожа?
Аз знам само за датската фирма ЕССО
http://www.eccoleather.com/arachna-S...ATHER-62-1.htm
- но техните продукти са от естествена кожа, а името няма нищо общо с тази технолкогия, за която вие разправяте
Отговори с цитат
  #532  
Стар 1st March 2010, 23:46
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

абе не ги разбирам мноо, но еко кожата е изкуствена кожа =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #533  
Стар 1st March 2010, 23:48
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз като чуя еко и се сещам за едни палта, които бяха модерни когато аз бях в гимназията ( имитараха кожа)
И аз имах едно такова- тип пелеринка
Отговори с цитат
  #534  
Стар 1st March 2010, 23:50
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

емм, дам, пак нещо такова, абе ментак =)))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #535  
Стар 2nd March 2010, 00:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
ама като почнете така да абсолютизирате се стига до спор на мен ми беше интересно някой да сподели ако знае нещо повече за еко кожата от първа ръка, а не някой да напише "аууу колко е гадно да носиш еко кожа". Ясно, че на никой не му е кеф да ходи с вмирисани и спарени крака всеки обича да носи качествени обувки, но все пак има ли такова животно като еко кожа, направена от естествена такава, но може би с по-ниско качество (предполагам, че от там идва разликата в цената) ???
Oтговорих ти още в4ера но явно не ме 4етеш
Еко кожата си е 100% изкуствена!

Цитирай:
If you don't know what eco-leather is, Green Consumer Guide gives us the definition, "This material is made from 80% cotton and 20% synthetic micro-fibre.
Като тези 80 % памук са това което е от вътрешната страна на кожата!а отгоре си е найлон!
Отговори с цитат
  #536  
Стар 2nd March 2010, 09:39
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Susan, прочетох ти и двата поста още вчера, но ми се струва, че това не е всичко за еко кожата Това, което каписа Карлота се връзва точно с това, което казах за моята чанта... и ми се струва достоверно А и наистина има изкуствени кожи, които са доста добра имитация, да не кажа неразличима. В Зара попаднах на много яко рокерско късо яке, например, и се бях запътила към касата с него, убедена че съм направила голям удар . Погледнах етикета и изненадааа беше изкуствена кожа и се отказах.... и сега малко съжалявам
Ще взема да разпитам баба, когато отида да я видя. Тя цял живот е била счетоводител на кожарска фабрика, може и да знае нещо
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #537  
Стар 2nd March 2010, 16:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Susan, прочетох ти и двата поста още вчера, но ми се струва, че това не е всичко за еко кожата Това, което каписа Карлота се връзва точно с това, което казах за моята чанта... и ми се струва достоверно А и наистина има изкуствени кожи, които са доста добра имитация, да не кажа неразличима. В Зара попаднах на много яко рокерско късо яке, например, и се бях запътила към касата с него, убедена че съм направила голям удар . Погледнах етикета и изненадааа беше изкуствена кожа и се отказах.... и сега малко съжалявам
Ще взема да разпитам баба, когато отида да я видя. Тя цял живот е била счетоводител на кожарска фабрика, може и да знае нещо
Няма такова нещо като преработена естествена кожа и тя да се нари4а еко кожа!!!!!Това 4е изкуствена кожа прили4а на естествена какво зна4ение има?Не виждам никаква връзка!Естествената кожа си е естествена а изкуствената изкуствена макар и наре4ена еко кожа!и се нари4а еко заради това 4е не се убиват животни с цел добив на кожи!Еко се нари4а вси4ко което е свързано с опазването на околната среда.
Отговори с цитат
  #538  
Стар 2nd March 2010, 16:01
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Susan, прочетох ти и двата поста още вчера, но ми се струва, че това не е всичко за еко кожата Това, което каписа Карлота се връзва точно с това, което казах за моята чанта... и ми се струва достоверно А и наистина има изкуствени кожи, които са доста добра имитация, да не кажа неразличима. В Зара попаднах на много яко рокерско късо яке, например, и се бях запътила към касата с него, убедена че съм направила голям удар . Погледнах етикета и изненадааа беше изкуствена кожа и се отказах.... и сега малко съжалявам
Ще взема да разпитам баба, когато отида да я видя. Тя цял живот е била счетоводител на кожарска фабрика, може и да знае нещо
Няма такова нещо като преработена естествена кожа и тя да се нари4а еко кожа!!!!!Това 4е изкуствена кожа прили4а на естествена какво зна4ение има?Не виждам никаква връзка!Естествената кожа си е естествена а изкуствената изкуствена макар и наре4ена еко кожа!и се нари4а еко заради това 4е не се убиват животни с цел добив на кожи!Еко се нари4а вси4ко което е свързано с опазването на околната среда.
Колкото за якето ами то още като му видиш цената и знаеш какво е
Отговори с цитат
  #539  
Стар 3rd March 2010, 02:16
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Какво мислите за този сайт ? Няма доставка до България,но ако цените наистина са толкова ниски ще поръчам за Кипър,откъде може да ми го доставят. Но наистина,защо са толкова ниски цените ?
http://www.forever21.com
__________________
I'm a wild child,come and love me ... !
Отговори с цитат
  #540  
Стар 3rd March 2010, 09:01
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

MADE IN CHINA
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сайтовезадрешки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:55.