IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd April 2008, 16:46
porcelanova_mechta porcelanova_mechta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 16
По подразбиране CarboSlim

Понеже напоследък станаха много лекарствата за отслабване и всички имат СЛИМ в името правя тази нова тема. темата е продължение от другата супер слим. Въпросът остава някой пие ли това лекарство, пил ли го е преди, какви резултати има, очаквания мнения всичко ме интересува. Официалният сайт на медикамента е: www.oekopharm-bg.com Мерси и успех на всички
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd April 2008, 15:28
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране Carboslim

Здравей порцеланова мечта, аз пия Carboslim от три дни и съм много доволна. Не изпитвам никакво чувство на глад и не се изнервям, както при нормална диета. Не ям сладко от три дни, а за мен това е истински рекорд. Чувствам се бодра и жизнена. Искрено го препоръчвам на всеки, който иска да отслабне без мъки. Като мине една седмица ще ви кажа с колко точно кг съм отслабнала. Но още от сега не се чувствам така издута. А забравих да ви кажа, целта ми е да си върна предишните кг, а именно 48, сега съм 74 (след като родих). Ще се радвам, все пак ако има и други хора, които са го пили да споделят и те

До скоро
Марта
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd April 2008, 22:17
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :)

Здрасти Марта80, вече сме 3. Аз си го взех в понеделник, и се премерих днеска. С едно кило по-малко съм вече. Една крачка към целта напред, както се казва. Не усещам никаква друга разлика, освен, че ако някой не ми каже или не се напъна нарочно, мога да не хапна нищо цял ден. Препоръчаха ми да пия по 1,5 2 л. вода на ден иначе нищо специално не правя. Тренирам си по малко както преди и така.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th April 2008, 00:54
porcelanova_mechta porcelanova_mechta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 16
По подразбиране :)

Аз го ползвам 1 седмица това. Свалих 2 кг. При вас как е? Хайде да постваме кой по колко е свалил за да се надъхваме взаимно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th April 2008, 20:21
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :)

Аз за една седмица свалих малко по-малко от 3кг, което никак не е зле, според мен. Знам, че винаги първата седмица най-много се отслабва и все пак...
Само ние 2-те с теб ли го пием порцеланова мечта? Марта какво стана с теб ти купи ли си го?
Някой нов няма ли да се присъедини?
Аз засега съм доволна, хапвам по-малко не усещам никакви странични ефекти, даже напротив. Успех на всички
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th April 2008, 21:30
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

и тва ли не се продава в аптеките?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th April 2008, 23:56
carry carry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 91
По подразбиране

Продава се..днес си взех брошурка..
__________________
If You judge people,you have no time to love them."
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th April 2008, 08:18
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Аз разгледах сайта, ама това не е за мен, защото съдържа йод. Иначе почти се бях навила да си го купя..
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th April 2008, 14:12
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране ??

Маргарита а ти алергична ли си към йод или просто го мразиш, или е вреден за нещо?
Иначе, да има го в аптеките и даже ако отидеш и го няма, можеш да кажеш на аптекаря да ти го поръча от стинг или от вносителя.
Аз продължавам с него другата седмица ще ви дам пак данни за статистиката Успех на всички
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th April 2008, 14:35
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Имам хиперфункция на щитовидната жлеза и затова не може..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:19.