IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th April 2008, 16:07
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравейте момичета, извинявайте, че не писах толкова време, но затова пък имам да ви се хваля. Свалих 3 кг и половина Много съм щастлива. Как сте вие, как се чувствате, забелязвате ли някакви странични ефекти. Аз само един, че много пия вода, постоянно съм жадна, но мисля, че това е добре. И забелязах още едно нещо, ако по цял ден нищо не ям, то на вечерта въпреки всичко съм гладна, а ако се насиля през деня да хапна малко плодчета и после вечер и салатка. То определено е по-добре и съм сита цял ден.
Споделяйте, обещавам да съм вече по-редовна.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th April 2008, 19:10
еми илиева еми илиева не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 18
По подразбиране

Марта 80,ако може кажи по колко капсули пиеш от Carboslim Аз прочетох сайта на фирмата, в Европа препоръчват 2 пъти по 2 капсули.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th April 2008, 19:28
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Еми Илиева, аз реших, че след като в Западна Европа пият два пъти по две, то и аз така ще пия Нали към запада се стремим. Не шегувам се не затова, а защото аз страдам от страхотен апетит и реших, че иначе ще си дам парите само на вятъра. Но може по нататък и да мина на две.
Ти Еми колко искаш да свалиш, ако не е тайна разбира се.

Успех момичета и ако има някоя, която пие по две, да каже дали ефектът пак е такъв.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th April 2008, 18:33
еми илиева еми илиева не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 18
По подразбиране

Марта 80, благодаря за отговора.Аз още не съм го купила,но до края на седмицата сте го намеря.От Варна съм,още го няма навсякъде.А относно кг за сваляне при мен са доста - 15.Не обичам месо и хапвам повече хляб.А и ЕГН - то ми е вече над 40 !!! Повярвайте много трудно се сваля след 40 г.Преди пазех диета 7-10 дни, повече движение и прочистващи дни и свалях.Сега мисля да си помогна диетата с тази добавка.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th April 2008, 18:55
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Еми в сайта има адресите на аптеките, които го продават. Мисля, че има и за Варна. Много се надявам да ти помогне и на теб. Успех ти желая. И с удоволствие ще си обменям опит може и някоя друга диетка, да разменим.
Умножаваме се момичета и се надявам при всички да има само положителни резултати.
Успех на всички и пишете резултати, за да се окуражаваме.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th April 2008, 01:12
petia72 petia72 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: BG, Uk
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте момичета!!! И аз имам нужда да стопя 5-6кг и реших да питам в градската аптека за този продукт (живея за сега в Uk) и те ми казаха, че не са чували за такова нещо, не са чували и за L-karnitine, дори и за еспумизан. Но вижте какво намерих в сайта на Ebay.co.uk- ето това- CARB-O-SLIM bloked diet pills atkins, и струва само 5 паунда за 60 капсули. Някой виждал ли е във БГ фитнес залите да се продава този продукт? И още едно въпросче, подува ли ви се стомаха като го пиете. Ако тук има фитнес инструктор или диетолог, моля да си даде професионалното мнение, че нещо не ми стана ясно как в Англия цената му е около 15лв, а в БГ е 40лв.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th April 2008, 07:35
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petia72
нещо не ми стана ясно как в Англия цената му е около 15лв, а в БГ е 40лв.
тва риторичен въпрос ли беше
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th April 2008, 09:35
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Двете не са едно и също нещо. Carboblockera е в шишенце, a Carboslim е на блистери. Въобще не са еднакви, различни производители, различни свойства. И дори се пишат малко по различно. Ако отворите немския сайт ще видите, че цената е една и съща, както там така и у нас.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th April 2008, 12:15
petia72 petia72 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: BG, Uk
Мнения: 11
По подразбиране

Марта80, благодаря ти.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th April 2008, 01:23
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :)

Какво става момичета, някой друг взе ли си го? Има ли нови резултати, аз утре вечер ще се премеря и ще пиша какво е станало
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:17.