IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #841  
Стар 14th January 2012, 09:23
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Ето като заговорихме по-нагоре за различни гърди, сега забелязах, че моите пак са станали различни - лявата е някакси по-вирната от дясната, а дясната по-отпусната. Разликата е съвсем лека но я има. Ох докато минат тия 6 месеца и се наместят - зор.
Точно за това това ти говоря! Седа, гледам се и си викам колкото и да спада, не вярвам, че ще се изравни с другата... Имам някакъв опит с пластичната хирургия - ако от начало има асиметрия, забръй! Според мен става въпрос за по-тесен джоб...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #842  
Стар 14th January 2012, 10:02
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Точно за това това ти говоря! Седа, гледам се и си викам колкото и да спада, не вярвам, че ще се изравни с другата... Имам някакъв опит с пластичната хирургия - ако от начало има асиметрия, забръй! Според мен става въпрос за по-тесен джоб...
Абе аз в началото още в клиниката си имах силна асиметрия и след това ми се уеднаквиха. И до скоро си бяха еднакви, едва от няколко дена забелязах лека разлика, много лека. Но по принцип дясната гърда все още ме подсеща че има нещо вътре, наболва от време на време, придърпва, докато лявата няма никакъв проблем. Но ареолите ми да на едно ниво са и са си право напред. Мисля че е нормално да има асиметрия до към 6 -ти месец, поне така съм чела от други потребителки, ще попитам и доктора. Все пак са си две операции и две различни гърди.
Отговори с цитат
  #843  
Стар 14th January 2012, 10:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Значи аз съм точно като теб - дясната ме боли значително повече и е по-твърда и по-надута. искрено се надявам да се оправят нещата след месеци, но съм черногледа по принцип...
Аз питах вчера дали е нормално, казаха нормално е, ама ми се стори с половин уста...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #844  
Стар 14th January 2012, 11:26
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Добро утро...
Ясминке,,,наи накрая някои да ме разбере...Аз по време на раждане,бях между припаднала и парализирана -и напъни...Аз също се опитвам да се контролирам за всичките тея 30 години с акушерска ръка,но коктелче от деазепам,лексотан и прочие наи ми помага ))

Нелс ,как си ги мерила?? Аз уж на прима виста ги виждам моите еднакви,,първите дни дясната ми беше по голяма и изпъкнала,и много по болезнена,но сега маи са еднакви,,,но искам да ги премеря,,ако кажеш как ??
И веднага ми идва на ум доктора,,до милиметър прецизен.Дето има приказка,3 пъти мери ,1 път режи..Точно така беше....

Маркова ,ако ми беше на близо бих ти взела малко сутиенчета,по 3/5 евро са...А вчера видях в едни магазин,сутиени следоперативни с цип отпред ,25 евро,медицински.Триумфа паста да яде...
Отговори с цитат
  #845  
Стар 14th January 2012, 11:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ако заговорим за раждане и болки....моето беше 16 часа естествено раждане....ужас.....
След мамопластиката боря страха с лексотанче - ей това е моето вълшебно хапче, при страх, силно притеснение глътвам една половинка и след пет минути съм ок. Това е хапче което се изписва с зелена рецепта и сега някои може да ме обвинат че "изписвам" такива хапчета ама аз не ги изписвам просто споделям.
Отговори с цитат
  #846  
Стар 14th January 2012, 12:46
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Ако заговорим за раждане и болки....моето беше 16 часа естествено раждане....ужас.....
След мамопластиката боря страха с лексотанче - ей това е моето вълшебно хапче, при страх, силно притеснение глътвам една половинка и след пет минути съм ок. Това е хапче което се изписва с зелена рецепта и сега някои може да ме обвинат че "изписвам" такива хапчета ама аз не ги изписвам просто споделям.
Не ми се ще да спамя, но да споделя и аз-валидолче най много си ми помага. Имам един кашон транквиланти у дома, имам си и с зелена рецепта, но не съм ги пила. Боря страха с висок дух и нови цели в живота, и доста шоколад добре че не ми личи
Иначе в клиниката докато бях след операцията, макар да мислех, че се справям много добре, по едно време за малко да изпусна момента и да се вдървя Добре, че се размина работата.Никой не разбра, че имам такъв проблем.
Отговори с цитат
  #847  
Стар 14th January 2012, 13:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението

Нелс ,как си ги мерила?? Аз уж на прима виста ги виждам моите еднакви,,първите дни дясната ми беше по голяма и изпъкнала,и много по болезнена,но сега маи са еднакви,,,но искам да ги премеря,,ако кажеш как ??
И веднага ми идва на ум доктора,,до милиметър прецизен.Дето има приказка,3 пъти мери ,1 път режи..Точно така беше....
Аз мисля, че направих добър избор на хирург. Много е рано да изказвам мнение за крайния резултат, просто се панирам, защото ме беше страх точно от асиметрия.. Но ако се изравни поне малко, и не се вижда при облечено състояние, ще съм повече от щастлива. Не съм перфекционист, не държа всичко по мен да е идеално, щото бих се побъркала.
Но си оставям вратичка, че може мускула ми да е много травмиран точно от тази страна. Кофти е, че отнема толкова време да се нагласят, за следващите няколко месеца ще съм през 2 мин пред огледалото с лупа..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #848  
Стар 14th January 2012, 13:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз изпаднах в страхова невроза и се налагаше да пия лексотанче, иначе един месец имах затруднено дишане - като риба на сухо бях , за това голяма помощ ми оказваше валидолчето, от него много добре продишвах. Ако някоя от прясно оперираните има такъв дихателен проблем силно препоръчвам валидолче.
Отговори с цитат
  #849  
Стар 14th January 2012, 13:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Нелс аз пък силно самокритична направо се самоизтезавам понякога и сега не през лупа а през незнам какво има да ги наблюдавам тия цици.
Отговори с цитат
  #850  
Стар 14th January 2012, 13:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Нелс аз пък силно самокритична направо се самоизтезавам понякога и сега не през лупа а през незнам какво има да ги наблюдавам тия цици.
АХхаах, аз от известно време се опитвам да мисля, като мъж - нито асиметрии забелязват, нито целулит, нито разширени пори, нито отенък на косата... Само жените си сочим дефектите една друга...

Проблем с дишането нямам, защото от професионално изкривяване си дишам предимно коремно. Истината е, че при паник атаки, най-доброто лекарство е дълбокото, бавно и ритмично коремно дишане. Принципно паниката настъпва от хипервентилация, която се причинява от плитко и учестено дишане. Оставете ги тези хапчета, само ви повреждат периферната нервна система. Следващия път при атака, опитай да сложиш на устата и носа си хартиено пликче и дашай вътре. Въглеродния окис ще те успокои веднага.
А аз Имам сериозен проблем обаче със ставането от леглото сутрин... Вия като ранено зверче.. Ако някой ми даде лек за това....
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 14th January 2012 на 13:40
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:47.