IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 15th April 2007, 18:45
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

Аз не можах да изтърпя да ми се махнат с времето петната от пъпките и преди два дни ми направиха билков пилинг.Все още не са се скрили нацяло но са доста по малко пък и то не става веднага.Може да се наложи и още една процедура но важното е да се махнат и да ми се изчисти кожата
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16th April 2007, 09:23
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani_4ka
Diapan, наистина има по-старо поколение дермабразио, където пилинга не е много равномерен, но този с който работим няма проблеми, тъй като е много прецизен, резултата не зависи от сръчността на козметика и в зависимост от вида, проблема и дебелината на кожата се определя и силата. Моята кожа лично е много чувствителна, суха и тънка и нямам никакви проблеми с дермабразиото, а и не само аз. Четох някъде, че и на някой друг не са му препоръчвали за деколте, но и с това няма проблеми. Просто такива кожи и зони се работят на по-ниска степен. Това е по-ново поколение дермабразио. Може да го видиш тук
точно така е както казва Dani_4ka. аз съм човека на когото първоначално не пропръчваха дермабразиото за деколте, но го направихме на по-ниска степен - резултатът е доста добър.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 17th April 2007, 15:52
diapan diapan не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 549
По подразбиране

Dani_4ka, Puppito, благодаря ви , а микродермоабразиото по всяко време на годината ли е подходящо да се прави или през лятото не е препоръчително?
__________________
Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th April 2007, 16:11
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

не е пропоръчително през лятото. най-добре е късна есен и през зимата. причината е, че слънчевите лъчи (както и сама си знаеш, де) през пролетта и най-вече през лятото са много по-силни и има вероятност да се получи някаква много неприятна пигментация на обработваните места с дермабразио.
солариумите също са забранени в определен период след последнтаа процедура.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th April 2007, 16:43
diapan diapan не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 549
По подразбиране

Ахаааааа, благодаря ти, мила, значи ще чакам и без това да видя ефекта от противозачатъчните и на есен - с песен
__________________
Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17th April 2007, 16:52
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

axaм. ще има ефект от противозачатъчните - най-малкото ще спрат да ти излизат пъпки. а наесен (след кат лятото си се попекла на слънце) съм сигурна, че ще си много красива и зимата само ще поддържаш хубостта 8)
Отговори с цитат
  #37  
Стар 17th April 2007, 16:54
diapan diapan не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 549
По подразбиране

Благодаря ти
__________________
Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th April 2007, 17:00
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
не е пропоръчително през лятото. най-добре е късна есен и през зимата. причината е, че слънчевите лъчи (както и сама си знаеш, де) през пролетта и най-вече през лятото са много по-силни и има вероятност да се получи някаква много неприятна пигментация на обработваните места с дермабразио.
солариумите също са забранени в определен период след последнтаа процедура.
Аз питах в High care center и там ми казаха ,че микродермабразиото може да се прави до началото на юни .Чудя се как ли се отразява тази процедура на трънчетата (че като се гледам -май много съм се напълнила ) Някой знае ли
Отговори с цитат
  #39  
Стар 18th April 2007, 09:20
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

отразява се чудесно на трънчета ами да ти кажа ( не съм специалист), но знам, че никак не е препоръчително да се излагаш на силна слънчева светлина. а май и юни тази година хич няма да са пролетни. не знам. аз следващата седмица правя последна процедура и после чак късната есен пак ще си ги почвам
Отговори с цитат
  #40  
Стар 18th April 2007, 09:44
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
отразява се чудесно на трънчета ами да ти кажа ( не съм специалист), но знам, че никак не е препоръчително да се излагаш на силна слънчева светлина. а май и юни тази година хич няма да са пролетни. не знам. аз следващата седмица правя последна процедура и после чак късната есен пак ще си ги почвам
Ами ,ако си направя една процедурка ,просто ей така ,да се успокоя че правя нещо по въпроса и си купя някакво кремче с SPF примерно 30 или 60 ,и си захлюпя една шапчица .
Всъщност Пупи ,въпросчето ми е имаш ли идея от една процедура дали ще се наблюдава някакъв ефект(щото на мен ми казаха минимум 10) а 10 за сваляне на кожа ми се виждат множко
ххихи или да изчакам търпеливо до есента ......
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оставатмипетнаотпъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:10.