IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 6th May 2007, 09:52
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Traiana
Българка,казваш че на теб доста са ти понамалели червенините,но в случая при мен проблем не касае само тях а и малките белези...Не трябва ли да се направят по-сложни процедури-микродермобразио или лазерно лечение.Ще ти пиша на Л.С за тази дерматоложка,ако не получа други мнения...Незнам дали е редно точно тук да попитам-каква е цената на една процедура микродермобразио или лазерно лечение,за да не се окажа неподготвена.Благодаря Българка за съвета.
traiana, 1 процедура микродермабразио за лице е 80лв.
но не виждам защо бързаш да спираш скинорена и какво точно те притеснява излющването, като именно това цели неговата употреба. аз когато ползвах скинорен, го ползвах успоредно с едни бъркочи, които моята дерматоложка ми беше написала на рецепта и в една аптека ми ги бяха забъркали. та в комплект със скинорена и даже още един крем, идеята беше да се излющи колкото се може повече лицето ми, за да се покаже нова и здрава кожа.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 6th May 2007, 09:52
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

към траяна:ти как започна да използваш скинорен- някой ти го предписа или сама реши?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 6th May 2007, 10:43
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Puppi,сама си го предписах скинорена,вече ще се обръщам към дерматолози, това което сам си направиш,никой друг не може да ти направи!Но вече след дъжд качулка...Може би,ако бях отишла на дерматолог,щеше да ми изпише съвсем друго нещо.Спрях скинорена,защото промени вида на кожата ми,преди година беше еластична гладка,сега е суха и и изтощена с повече петна откогато и да е било...новата кожа също се лющи.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 6th May 2007, 14:41
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ами ти от колко време го ползваш? аз го ползвах не повече от шест месеца. бая лющене си беше обаче резултата беше страхотен. после не се наех пак до пробвам, защото нямах смелостта пак да ходя с векове обелена и сега съжалявам. но наистина най- добре се посъветвай с дерматолог и добър козметик. ето dani_4ka ще ти е от 1000% полза.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 7th May 2007, 10:32
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Ползвах го много по-малко време от 6 месеца.Странното е 4е по време на пубертета,не са ми излизали такива петна и белези,а се появяват сега,когато съм на 21.Даничка надеждата ми е в теб :P
Отговори с цитат
  #66  
Стар 7th May 2007, 11:17
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

при мен положението е същото на 21г. съм и чак сега се сетиха тия пъпки да ми излизат, а преди това не съм имала, даже сега може да се каже, че положението малко се стабилизира, но до скоро беше мн зле и от този период ми останаха петънца, които не са кой знае какво, но мен ме дразнят и затова съм решила есента да си направя 1 - 2 билкови пилинга....
Отговори с цитат
  #67  
Стар 8th May 2007, 12:57
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

Dani_4ka ами нямам представа дали пилинга е бил на тази фирма но знам че работи само с нея.А за йонофорезата...пак някакво мазило на Mary Kohr което помагало да заздравеят по бързо раничките и да се махнат белезите и червенините...по спомен де,понеже тя ми обяснява всичко и забравям кое какво прави.При мен не е имало алергия а моята кожа е много чувствителна.Препоръча ми я едно момиче което се е оправило от тези процедури и каза че е водила и приятелки и при тях действа добре.Но наистина след пилинга има разлика и при това само след 1 процедура.Дерматоложката иска другата седмица още един пилинг да нарпавим само че се чудя още...
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #68  
Стар 8th May 2007, 22:23
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

При пилинга винаги има подобряване, но ако искаш по-пълен и дълготраен ефект трябва да се направят повече процедури. Обикновено 4-5. Така, че моят съвет е да не се колебаеш много. След третата може да се замислиш дали да продължиш и то само, защото става много топло, а обновената кожа е по-чувствителна и трябва да я пазиш със слънцезащитни кремове.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 9th May 2007, 12:05
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

Мхм...най-добре ще е да си направя още един,само че единствената възможност до 24-ти да си го направя е други ден(петък).Проблема е че във вторник ще се снимаме за албума на класа и не знам дали ще мога да се оправя до тогава.Ти как мислиш...дали ще мога във вторник да се гримирам или е по добре да го отложа за след 24-ти май?
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #70  
Стар 10th May 2007, 08:20
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

По принцип не е проблем да се гримираш дори веднага след пилинга (ако наистина е билков), по добре е поне един ден да я оставиш да диша. Какво ти се случва след пилинга, че се притесняваш?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оставатмипетнаотпъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:41.