IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd April 2013, 22:52
Stanimira92 Stanimira92 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
Post Анкета с УЧЕБНА цел

Здравейте!

Преди да започна, искам да се обърна към всички модератори тук - това не е спам, не се прави с рекламна цел, студентка съм в Икономически университет - Варна и имаме тематично за форума задание, което съм сигурна, че ще привлече вниманието на повечето жени тук.

Мили съфорумки, моля ви най-учтиво да отделите 5 минути и да станете част от едно интересно проучване за това какви дрехи предпочитат съвременните хора. Следвам Маркетинг и съм втори курс. Тъй като трябва да наберем информация и то от достоверни източници, реших да се спра на форума тук, тъй като се разглеждат доста теми за дрехи. Прави се с образователна цел. Заданието представлява анкета от 11 въпроса, като почти всички са затворени. Крайният срок за попълване е 14.04.2013 година.

Линк към анкетата:
http://www.ehac-cluster.com/iwr.asp?...INGANDFOOTWEAR

Предварително искам да Ви благодаря за отделеното време и за това, че ми помагате и се надявам да Ви е било приятно!

Последно редактирано от Stanimira92 : 3rd April 2013 на 20:56
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АнкетаУЧЕБНАцел
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:26.