IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 16th March 2011, 10:32
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blackberry11
А аз имам една желязна шина,по дължината на носа.Уж 10 дни пазим нос от мокрене,удряне,дори пипане,а изведнъж с такава бруталност да махат каста.

Днес едната ми ноздра се запуши и вкуса ми частично изчезна.Бях си запланувала и днес цял ден ядене,ама друг път.Всеки спрей за почистване на нос ли става при рино?

Благодаря и хубав ден.
Честно да ти кажа и аз това си помислих. Все пак толкова трябваше да се пази този нос, дори с пръсти не го пипах, но изведнъж - храс! Все едно ще ти отлепи кожата от костта. Затова казах, че се стреснах доста.
Иначе и при мен се запушиха ноздрите известно време след махането на тампоните. Това е защото те са събирали секретите и веднага след махането, носът ти е бил чист, но с дните се натрупват допълнителни секрети, които ти не може да почистваш, защото нито може да си бъркаш в носа, нито да го духаш.
Спрей за почистване на носа е Стеримар. Но Георгиев не го изписва. Той изписва Олинт, което е за отбъбване на лигавицата (съдържа ксилометазолин, който свива съдовете, намалява отока и така спомага за по-лесното изтичане на секретите.). Олинт е много добро решение, само не го ползвай повече от 2-3 пъти дневно и за повече от седмица до 10 дни. Хубаво е да имаш и дни, в които да не го ползваш, защото води до атрофия на носната лигавица. Ако се ползва разумно, до нищо сериозно не може да доведе, а е много хубаво лекарство за нашия случай.
Отговори с цитат
  #342  
Стар 16th March 2011, 11:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vera Slovic
надигна рязко нагоре и ги отлепи, а върху тях си остана и гипса. Не болеше изобщо, не беше кой знае колко неприятно, аз се стреснах малко, защото ми се стори доста брутално. Очаквах да е по-внимателен.
То не трябва да е рязко,ама иди го учи
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #343  
Стар 16th March 2011, 11:53
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

а защо не трябва да е рязко?
Отговори с цитат
  #344  
Стар 16th March 2011, 12:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
а защо не трябва да е рязко?
Е как защо,нали е пресен носа.Как ще се дърпа рязко и третира така.По тази логика защо да се пази след това?

Моят доктор с едва,едва нежни движения пипаше и сменяше лепенки,никакъв натиск и дърпане не бива да се използва.Човекът трябва да гледа на носа като произведение на изкуството,за да се задържи максимално хубав за максимално дълго време
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #345  
Стар 16th March 2011, 20:38
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

На мен ми махаха гипса много внимателно ! Сестрата топеше едно като клечки за уши в спирт и леко по леко отлепяше милиметър по милиметър! и без никакви дърпания и резки движения!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #346  
Стар 17th March 2011, 01:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Сюз,кой ти оправи носа?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #347  
Стар 17th March 2011, 02:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Сюз,кой ти оправи носа?
Oooo първия път беше емилчо касапина при него няма много нежности както сама знаеш
Втория път при този :
http://www.150harleyst.com/charleseast.htm
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #348  
Стар 17th March 2011, 13:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Сюз,кой ти оправи носа?
Oooo първия път беше емилчо касапина при него няма много нежности както сама знаеш
Втория път при този :
http://www.150harleyst.com/charleseast.htm
ЗА ПЪРВИЯТ ЗНАМ И СЪМ ТЕ ЗАПОМНИЛА С НАЙ-ФРАПАНТНИЯТ СЛУЧАЙ В РИНОПЛАСТИКАТА.

Предположих,че е англичанин
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #349  
Стар 17th March 2011, 13:58
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Погледни му биографията ! Занимава се само и изцяло само с носове и лицева хирургия а не като ''някой'' които хем носове правят хем цици слагат , че и липосукция могат да ти спретнат
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #350  
Стар 17th March 2011, 14:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Погледни му биографията ! Занимава се само и изцяло само с носове и лицева хирургия а не като ''някой'' които хем носове правят хем цици слагат , че и липосукция могат да ти спретнат
Ти,знаеш ли,че Йорданов също тва прави в Лондон.Април ще го питам в коя болница.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:23.