IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #501  
Стар 5th October 2012, 17:47
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Много добре е станало. Изглеждаш много добре. Дано да се чувстваш по-комфортно и в мир със себе си след корекцията.
Отговори с цитат
  #502  
Стар 5th October 2012, 21:57
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Хана, благодаря ти много! Определено се чувствам много по-добре в кожата си(най-накрая) ))
Отговори с цитат
  #503  
Стар 6th October 2012, 11:59
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _strawberry Виж мнението
Хана, благодаря ти много! Определено се чувствам много по-добре в кожата си(най-накрая) ))
Има защо! Резултатът е страхотен! Честито!
Отговори с цитат
  #504  
Стар 9th October 2012, 16:29
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Мерси Sibi
Отговори с цитат
  #505  
Стар 24th October 2012, 11:02
similu similu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 10
По подразбиране здравейте!

скоро ще ходя на преглед при д-р.А.Асенов в Пловдив..искам да попитам някой оперирал ли се е при него? какви документи ще са ми нужни за прегледа освен лична карта? ))) и колко ви струва това удоволствие? моля ви пишете..притеснено ми е
Отговори с цитат
  #506  
Стар 21st November 2012, 15:38
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Чакайте за ви кажа, да се посмеете : http://bg.kolektiva.net/sofia/rinopl...ata-forma.html
Не стига, че никога не съм чувала нито за клиниката, нито за хирурзите, ами и намалено от 6000 на 3000- егати цените. Да не говорим, че е някъде, незнайно къде. Иначе сградата е доста модерно направена, личи си, че са влагани пари. Само аз ли съм изостанала или по принцип никой не е чувал за тази болница???
Отговори с цитат
  #507  
Стар 24th November 2012, 22:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Имам проблем.
Имам една постоянна болка от ляво на върха на носа, от вътрешната страна. Появи се преди около месец и половина и не изчезва. Джамбазов е абсолютно неоткриваем, не знам къде да ходя?
Възможно ли е да е останал конец? Изобщо какво може да е?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #508  
Стар 26th November 2012, 08:36
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Имам проблем.
Имам една постоянна болка от ляво на върха на носа, от вътрешната страна. Появи се преди около месец и половина и не изчезва. Джамбазов е абсолютно неоткриваем, не знам къде да ходя?
Възможно ли е да е останал конец? Изобщо какво може да е?
Леле, аз не бих стояла месец и половина в страх какво точно се случва с носа ми. Обади се на Димитров или иди на консултация при друг УНГ. Предполагам, че не само Джамбазов може да диагностицира какъв точно е проблемът.
Отговори с цитат
  #509  
Стар 26th November 2012, 11:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Леле, аз не бих стояла месец и половина в страх какво точно се случва с носа ми. Обади се на Димитров или иди на консултация при друг УНГ. Предполагам, че не само Джамбазов може да диагностицира какъв точно е проблемът.
Болката е слаба. Прилича на избиване на пъпка от вътре. Само, че мн време й отне на тази пъпка да избие.. Притеснявам се, че повечето УНГ ще ме вземат за куку.
Преди време имах една константна болка в гърлото, без да съм болна. Обиколих цала България УНГ специалистите и никой не успя да намери причина, гледаха ме странно и един камион пари пръснах.. Накрая общ лекар ми каза точно от къде идва проблема и се оказа, че не съм куку.. Честно ви казавам, не ми се занимава, особено с Джамбазов и Сие... Няма толкова н*ебателни хора, след като те минат..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #510  
Стар 26th November 2012, 15:41
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Болката е слаба. Прилича на избиване на пъпка от вътре. Само, че мн време й отне на тази пъпка да избие.. Притеснявам се, че повечето УНГ ще ме вземат за куку.
Преди време имах една константна болка в гърлото, без да съм болна. Обиколих цала България УНГ специалистите и никой не успя да намери причина, гледаха ме странно и един камион пари пръснах.. Накрая общ лекар ми каза точно от къде идва проблема и се оказа, че не съм куку.. Честно ви казавам, не ми се занимава, особено с Джамбазов и Сие... Няма толкова н*ебателни хора, след като те минат..
Аз бих отишла на преглед, дори и с риск да ме вземат за куку или хипохондричка. Между другото, на мен ми е излизала пъпка в носа, също и в ухото, и съм ходила при личната да я питам какво да правя. Отговорът беше "Мажи я с клечка за уши, натопена с малко йод". Тези пъпки, ако са пъпки всъщност, са болезнени, защото минават близо до нерв. И поне при мен също тази в ухото растя и боля поне месец. Не съм лекар, но за мен по-важно е да отидеш да се прегледаш, за да се успокоиш и ако може нещо да се третира проблемът, вместо да се притесняваш кой за какво щял да те помисли.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:26.