IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 8th December 2012, 10:19
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Без паника, Деси!
На мен при изписването, заедно с всички заръки, какво не мога и не трябва да правя ми казаха и че е нормално от време на време да вдигам температура 38 - 38,5.
И аз обаче в деня, в който термометъра ми показа 38 градуса, веднага изпаднах в паника и почнах да звъня на Док Той ме попита дали имам някакви по-силни болки освен нормалния дискомфорт и усещания. Аз нямах, но той усети, че съм притеснена и ми каза за мое успокоение на следващата сутрин да отида да ме прегледа. Отидох, прегледа ме, каза че всичко е наред и наистина така си беше.
Така че, за твое успокоение звънни на Док, но и аз като другите момичета мисля, че няма място за притеснения.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 8th December 2012, 11:28
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Деска може ли снимки и на мен)И аз съм с висок профил и искам да видя как стоят и на друг..бл предварително.Ааа и честито !!!Със здраве и без проблемно!)
Отговори с цитат
  #73  
Стар 8th December 2012, 12:14
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Момичета,хиляди благодарности на всички ви
Докторът ми каза,че не е от гърдите,при условие,че е минало толкова време.Но аз естествено се панирах,защото нито гърло,нито хрема,но и гърдите не ме боляха,НО първосигнално всичко свързвах с интервенцията.
Да,ама два дни аз смело простирам на минусови температури на външния простор по суичер
И днес вече ме свива стомах и нослето е позапушеноАма на паника...,така че всички сте прави.
Съвет към девойката,на която и предстои операция.Пази се,момиче,ако ти не го сториш сама,няма кой друг.Излишен героизъм като моя-няма нужда!!!Операцията не е шега работа!
eliii,пускам ти линкче...
Отговори с цитат
  #74  
Стар 8th December 2012, 15:53
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
И аз мисля, че е грип. Ако беше инфекция от гърдите, със сигурност щеше да има признаци като болка, или кървене от шевовете, знам ли.. Но щеше да си знаеш, че е от гърдите.

Успокой се, Деси! Всички подсмърчат и кихат, около мен само болни хора. В такив сезон сме.
Абсолютно! Не се шашкай, Деска! Вирусче трябва да е. Щом нямаш никави проблеми с разрезите и болки в гърдите, значи проблемът едва ли е в тях.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 9th December 2012, 17:58
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Момичета, бих искала да задам един въпрос. Преди седмица си направих реоперация за подмяна на ПИП. Разрезите ми сега са залепени, за разлика от първия път, когато ме шиха. След колко време мога да се кача на кростренажора? За седмица в къщи качих 1 кг. Ами то лежане, почивка, гледане на телевизия... Пък и не ме боли като първия път - тогава не ми се и ядеше...
Отговори с цитат
  #76  
Стар 11th December 2012, 10:04
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Явно няма голяма активност в темата... Аз пак имам питане - колко време след операцията започвате мазането на белезите? Нямам спомен от първата операция, пък и тогава беше различно - нямаше лепило върху белега. А сега - седмица след реоперацията все още има лепило. Ще се радвам, ако някой с повече опит сподели...
Отговори с цитат
  #77  
Стар 11th December 2012, 10:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аник беше лепена. Тя ще може да ти каже.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 17th December 2012, 07:02
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Да де, ама Аник не е видяла новата тема - 'що не е закована ???!!!

Ще ви чета назад. За кростренажор аз бих изчакала 1 месец.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 17th December 2012, 08:20
viv_pl viv_pl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Момичета, нормално ли е да усещам стягане на гръдния мускул почти месец след операцията? Почти всеки ден усещам нещо като контракция в гърдите, а кожата ме боли като изгоряла от слънце.
Иначе чувствителността започна да се връща
Отговори с цитат
  #80  
Стар 17th December 2012, 09:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viv_pl Виж мнението
Момичета, нормално ли е да усещам стягане на гръдния мускул почти месец след операцията? Почти всеки ден усещам нещо като контракция в гърдите, а кожата ме боли като изгоряла от слънце.
Иначе чувствителността започна да се връща
Според мен всичко е нормално. А стягането на гръдния мускул не е ли по-често когато си на студено (или ти е студено)?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:09.