IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th February 2007, 22:17
lady_ag lady_ag не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Какво стана? Подейства ли ти?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th February 2007, 15:00
miracle19 miracle19 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 52
По подразбиране

може да си купиш сухи листа от коприва отварата пречиства кръвта и пъпките намаляват, наскоро прочетох обаче че не е хубаво да се пият желязо и калции заедно, а за усвояването на желязото помага витамин с
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th February 2007, 21:19
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране Re: Пъпки...

Цитирай:
Първоначално написано от KASSI
Я да питам.Ходя от 1 м. на фитнес през ден.Единият път тренирам горната част а другия път долната част на тялото.От скоро започнаха да ми излизат пъпки по лицето като акне.Приличам направо на тийнейджър.Обясниха ми го че ми се е засилил метаболизма и изхвърлям токсини.Вярно ли е това?И ако е така докога ще ми излизат?
Започна ли да приемаш повече протеини - храна и/или хранителни добавки? Какви?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th February 2007, 22:12
VITAMINA VITAMINA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 133
По подразбиране Re: Пъпки...

Цитирай:
Първоначално написано от KASSI
Я да питам.Ходя от 1 м. на фитнес през ден.Единият път тренирам горната част а другия път долната част на тялото.От скоро започнаха да ми излизат пъпки по лицето като акне.Приличам направо на тийнейджър.Обясниха ми го че ми се е засилил метаболизма и изхвърлям токсини.Вярно ли е това?И ако е така докога ще ми излизат?
от фитнес да излизат пъпки такова чудо не бях чувал освен ако не ползваш някакви добавки
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th February 2007, 22:57
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

И аз имам проблем пъпките....... ще го пробвам това с бирената мая.Дано да има ефект.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd March 2007, 09:26
KASSI KASSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 187
По подразбиране

Изчисти ми се лицето.Доволна съм от бирената мая.Никакви добавки не пия освен аминокиселини.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th March 2007, 12:43
deja_vu deja_vu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 16
По подразбиране

И на мен ми излизат ситни многобройни пъпки, когато тренирам, но само в топлите сезони. Миналото лято постоянно ми излизаха. Спрях тренировките за няколко дни и кожата ми стана идеална. Свързвам го с по-интензивното потене, когато е топло. Сега идва лято и направо не знам какво да правя. Пила съм бирена мая, но не съм забелязала ефекта. Измивам си лицето преди и след тренировка, даже съм си мислила и докато тичам в парка да си нося мокри кърпички...абе направо ужас. Казаха ми, че изхвърлям токсини, но до кога? Все пак тренирам от близо година всеки ден. Не се ли изхвърлиха вече? Откакто е по-топло кожата ми започна да се влошава, а по-принцип ми е безпроблемна. Някой има ли адекватно обяснение и друго решение освен бирената?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th March 2007, 13:29
sara81 sara81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 63
По подразбиране

честно казано аз имах проблем като тренирах,но пъпчиците ми излизаха по гърба и реших,че ще си постилам на всеки уред където ми се допира кожата кърпа,защото всякакви се въргалят по тези уреди и от тогава проблема ми се реши.иначе бях ситни като обрив\това мога да помогна аз от личен опит
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:12.