IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th December 2013, 16:14
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране Мамопластика в Пловдив, но къде?

Здравейте,

Предварително се извинявам ако вече има подобна тема, но за съжаление нямам времето да се ровя по надълбоко из форума, а и мисля, че ще е доста стара темата.
Проблемът ми е следния. Имам голямото желание да сложа импланти и въпреки цялото четене, което направих последните дни, имам толкова много питанки, че . За съжаление нямам възможност да правя консултации и операция в София. С 2,5 годишен терорист на ръце съм, живея в провинцията и Пловдив ми е най- близко. Ако някой може да даде мнение ще съм повече от благодарна. Даже и представа нямам колко кубика искам... За сега знам само, че не искам огромни СиСи, колкото се може по- естествено изглеждащи и съм се насочила към анатомичните импланти. Кръглите ми стоят някак си много неестествено...
Благодаря на всеки отзовал се.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th December 2013, 17:35
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Тегло, височина, гръдна (размер сутиен също ако може), подгръдна, ханш - та малко да се ориентираме.
А малкия терорист ще те пази ли после?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th December 2013, 19:28
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Аааа, да. важна информация.
Ръст 169/170см, тегло вариращо от 59кг до 63, като имам доста тежък кокал или поне така казват. Повечето хора не ми дават килограмите. Не съм слаба, но не съм и пухкава. Гръдна 88см след 2 години кърмене,преди това около 90см,но имам и доста широк гръден кош от плуване, подгръдна 80. Размер на сутиен...ааааа... несъществуващ. По принцип нося 75Б, тъй като 80 ми се качва на врата, така да се каже, но не можех да напълня чашката и преди, пък сега да не говорим. "А" чашка ми е малка. Най-добре ми е с Лормар 3, но пак е празно... Всичките ми размери са някъде по средата . Ханш- 100см.
Засега баща му си е тук, след това се надявам да мога да се опазя. Ако не, ще трябва да си играем на гоненица из къщи. Колко време ще трябва да се пазя от него? Това никъде не можах да го прочета. Разни хора, различно време за възстановяване. При мен по принцип е бързо, но все пак си е интервенция и не чак толкова проста...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st December 2013, 09:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Според мен ще ти трябват поне едно 400 куб. (ако не и повече). Гледай да са с по-широка основа, т.е. при анатомичните - достатъчна ширина - колкото ти позволява анатомията. В крайна сметка трябва да отидеш на консултация при някой лекар, защото той най-добре ще си прецени.
А за пазенето после - просто трябва да се пазиш малкия да не те удари. Не трябва да вдигаш тежко (включително и него). А самото възстановяване, т.е. болката и неудобствата са индивидуални.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st December 2013, 11:10
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Според мен ще ти трябват поне едно 400 куб. (ако не и повече). Гледай да са с по-широка основа, т.е. при анатомичните - достатъчна ширина - колкото ти позволява анатомията. В крайна сметка трябва да отидеш на консултация при някой лекар, защото той най-добре ще си прецени.
А за пазенето после - просто трябва да се пазиш малкия да не те удари. Не трябва да вдигаш тежко (включително и него). А самото възстановяване, т.е. болката и неудобствата са индивидуални.
И аз съм на мнение ,че минимума за добре изглеждащи гърди ще е не по-малко от 400 кубика , няма да стоят големи изобщо , наистина основата ще трябва да е максимално голяма тъй като мацката е с широки рамене и голяма подгръдна , при мен точно това се получи , сложих малка основа и сега имам разстояние и ми е някак си празно
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd December 2013, 22:08
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

И аз съм с широк гръден кош, 400сс, Ментор /кръгли/, среден профил. Преди операцията носех сутиен 75 В. Хората забелязват, че имам импланти само в бански или като облека нещо супер прилепнало. Ако търсиш този ефект, значи ти трябват 400СС, ако ли не - повече СС, но задължително да е широка основата/демек да не са висок или ултра висок профил/
Абе той доктора, който ще избереш би трябвало да ти разясни тези неща и различните резултати, според различните импланти. Просто наистина трябва да си наясно какво искаш.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd December 2013, 21:11
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Благодаря момичета. Днес бях на консултация при др. Юри Асенов, в Торакс Пловдив. Според него, за ефекта, който искам да постигна съм за 375сс. Предложи ми и кръгли на компания, която е сестра на Евросиликон. Забравих в момента името, но беше нещо с М. Малко ме разубеди за анатомичните импланти, от гледна точка на това, че когато гелът слезе надолу се получавало прекалено много празно място и двата края на импланта залепвали. Което значи усложнения, нова операция и т.н. Предложи ми анатомични на Ментор, но разликата във формата между тях и кръглия имплант е само 7мм. Та сега съм във дилема тези на Ментор или кръгли. Но като цяло ми предложи висок профил, защото след това щяли доста да се сплескат от самия мускул и защото в момента диаметъра на моите несъществуващи Сиси бил около 10-12см. Може ли да споделите относно съществуващите марки импланти. Впечатления и препоръки.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd December 2013, 22:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ако нямаш собствена жлеза с кръгли висок профил ще се очертава много горния полюс. Тоя лаф със сплескването на анатомичните импланти го чувам за първи път

Доколкото съм запозната с работата на Асенов (само от странични наблюдения) той слага винаги кръгли и винаги висок профил.... да ме поправи някой ако греша.


За Ментор трябва да знаеш, че са по-твърди (по-висок кохезитет). Анатомичните менторки са още по-твърди от кръглите, защото Ментор правят анатомични само кохезитет 3.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd December 2013, 23:36
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

А, ставаше на въпрос, че всички се сплескват, не само анатомичните. Извинявам се ако съм причинила объркване.

Мен ме притеснява, че ако сложа кръгли, ще съм сложила все едно две топки в сутиена си. За жлеза има, но не е кой знае колко. Не съм чак на нула, но заради по-широкият ми гръден кош много се разливат и все едно нямам

Някой може ли да каже нещо за марката Мотива?

Последно редактирано от madhouse : 23rd December 2013 на 23:36 Причина: пунктуация
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th December 2013, 01:02
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от madhouse Виж мнението

Някой може ли да каже нещо за марката Мотива?
Мотива ми харесаха на пипане и външен вид,но само това нищо повече не мога да ти кажа,не съм с такива импланти.
Мисля,че има няколко момичета във форума с тази марка,дано те ти отговорят.
А Ментор наистина са доста твърди.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МамопластикаПловдивнокъде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:51.