IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 19th February 2008, 15:12
plami86 plami86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до plami86
По подразбиране

Здравейте, аз също имам този проблем с белези по лицето от акне. Какво ли не съм опитвала, но ефект никакъв няма. Четох много за тази процедура дермабразио и реших да се посъветвам с лекар. Отидох в клиника "Нефертити" и разговарях с доц.д-р Емил Георгиев. Той ми обясни че има два начина за лекуване на моя проблем..единият е този с дермабразиото, а другия е с лазер, като ми каза че двата варианта били аналогични, разликата е само във възстанояването след процедурата. Нямах друг избор и избрах лечението с лазера, днес ми е втори ден след процедурата, която уж беше с упойка, а пак доста си болеше. Мислех си че има нещо общо с IPL, но не е така. В момента ми е доста зачервено лицето, като това трябва да се махне след няколко дни..Доктора разбира се ме предупреди,че няма да мога да излизам от вкъщи поне 1 седм. И май наистина ще е така Сега чакам третираното място да хване коричка и да се обели. Ефект ще има след около месец и половина. А ако белезите са по-дълбоки може да се наложи да се направят още 1-2 процедури. Е ще чакам да видя ефекта и ще ви разкажа Стискайте ми палци
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16th November 2013, 11:23
Aifer Aifer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте,аз искам да споделя с вас ,че също имах проблем с гнойни пъпки по лицето и шията с които се борих почти година .Какво ли не пробвах,бях при дерматолози,ползвах скъпа козметика,различни козметични процедури и най - накрая в отчаянието си реших да пробвам лосион който се прави от фармацефт с 52 годишен стаж и до ден днешен съм благодарна на тази жена ,че благодарение на нея имам самочувствие и нямам никакви проблеми с лицето.Наскоро видях ,че има и страница в фейсбук,можете да го намерите под името Magnifico.Струва само 18 лева и е супер ефикасен.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 17th November 2013, 19:33
sugar_free sugar_free не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте и от мен
Имам няколко белега от пъпки и страшно ме дразнят. От седмица ползвам gamma hydroxy на skin doctors и за момента няма промяна в дълбочината на белезите. На места забелязвам, че порите ми са се свили, което е СУПЕР! Много се надявам да има някакъв ефект от този крем, защото малко ме е страх от професионалния химически пилинг с киселина. От години ползвам един лосион против врастнали косми на същата марка с който не се разделям. Сега се навих да пробвам този крем от един тестер, който ми подариха. Ако има ефект ще пиша.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 9th January 2014, 15:33
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Би ли написала дали си доволна от този крем? Аз също имам няколко белега за скриване и ако при теб има ефект ще си потърся кремчето
Отговори с цитат
  #35  
Стар 14th January 2014, 16:26
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Ако си от София,бих ти препоръчала да се насочиш към Клиниката по дерматология във ВМА-там имат лазерен център предлагат терапии за премахване на белези,аз имам белег от удар,от години,онзи ден ми беше 2ра процедура и има леко подобрение.След 5 до 6 процедури трябва да получа оптимален резултат,затова ще пиша по-нататък.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 19th January 2014, 20:23
sugar_free sugar_free не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokona26 Виж мнението
Би ли написала дали си доволна от този крем? Аз също имам няколко белега за скриване и ако при теб има ефект ще си потърся кремчето
Ползвам gamma hydroxy вече 2 месеца и резултатът е видим Белезите почти се заличиха, а тена на кожата на лицето ми се избистри и сега имам доста свеж вид. Кремчето е уникално!!! Препоръчвам го сърдечно.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th March 2014, 15:14
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

не можеш ли да пробваш с Контрактубекс? Една приятелка все се хвалеше, че така е махнала стриите
Отговори с цитат
  #38  
Стар 3rd April 2014, 16:28
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Maria_Vass Виж мнението
не можеш ли да пробваш с Контрактубекс? Една приятелка все се хвалеше, че така е махнала стриите
Това не помага. Стрии с дермаабразио + гел за премахванена белези /аз лично съм доволна от Скарекс гел. Ползвала съм контратубекс - няма ефект. Не е реклама но като ще се пише във форум, все пак да кажа и да се изкажа.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 11th April 2014, 09:01
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

С Контрактубекс не тава. Той е за пресни белези, а и по-точно за изпъкнали белези. Най- добре при дерматолог със специални процедури.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдамахнавдлъбнатибелезиотпъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:47.